Ana sayfa ÜrünlerTıbbi Ultrasonik Temizleme Makinesi

Yakıt Enjektörü Tıbbi Ultrasonik Temizleme Makinesi 6 Karbüratörlü Silindir / Diğer Motor Parçaları

Sertifika
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Müşteri yorumları
AGSONIC, yarıdan daha kısa sürede daha fazla aleti temizleyebilir. Sadece temizlenmesi 15-20 dakika veya daha uzun süren aletler artık 3-5 dakika içinde mükemmel bir şekilde temizleniyor ve bu da bölgedeki diğer mağazalara göre rekabet avantajı sağlıyor.

—— Magnus-Onarım Servisleri

Sözümüzü müşterilerimize paranın karşılığını en iyi şekilde sunmaktır ve AGSONIC bu sözü yerine getirmeme yardımcı oluyor. ”

—— Paul - Şirket Gördüm

Agsonic ultrasonic cleaner ile% 100 başarı oranına sahibim. Karbüratörleri söküp temizleyiciye atarız. Makineden çıktıklarında mükemmel olacaklarını garanti ederim. Yeterince söyleyemem. Bu makine ile paranızı on kat kazanacaksınız. Bu gezegendeki en harika araç. ”

—— Juan - Denizcilik Şirketi

Destek malzemesini bazı 3D parçalardan el ile kaldırmak tam gün almak için kullanılır. Şimdi parçaları AGSONIC ultrasonik temizleyiciye yerleştirdik ve temizlenirken başka bir şey yaptık. Üç saat sonra güzel, temiz parçalarımız var. ”

—— Mark

Ben sohbet şimdi

Yakıt Enjektörü Tıbbi Ultrasonik Temizleme Makinesi 6 Karbüratörlü Silindir / Diğer Motor Parçaları

Yakıt Enjektörü Tıbbi Ultrasonik Temizleme Makinesi 6 Karbüratörlü Silindir / Diğer Motor Parçaları
Yakıt Enjektörü Tıbbi Ultrasonik Temizleme Makinesi 6 Karbüratörlü Silindir / Diğer Motor Parçaları Yakıt Enjektörü Tıbbi Ultrasonik Temizleme Makinesi 6 Karbüratörlü Silindir / Diğer Motor Parçaları

Büyük resim :  Yakıt Enjektörü Tıbbi Ultrasonik Temizleme Makinesi 6 Karbüratörlü Silindir / Diğer Motor Parçaları

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AGSONIC
Sertifika: CE
Model numarası: Tb 500
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1Unit
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: 10working gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 1000pcs / ay

Yakıt Enjektörü Tıbbi Ultrasonik Temizleme Makinesi 6 Karbüratörlü Silindir / Diğer Motor Parçaları

Açıklama
Malzeme: Paslanmaz çelik 304 Seçenek: Yakıt enjektörü ultrasonik temizleyici
Frekans:: Çoklu frekans zamanlayıcı:: 1-30Minutes
Gerilim:: 110/220V Ultrasonik güç: 150W
Vurgulamak:

medical ultrasonic cleaner

,

ultrasonic surgical instrument cleaner

Yakıt Enjektörü Ultrasonik Temizleme Makinesi 6 Karbüratör ve Diğer Motor Parçalarının Silindir Temizliği

Ultrasonik Temizleme Neden Bu Kadar Verimli ve Etkili?

Kirli bir nesnenin yakınında kavitasyon gerçekleştiğinde, sürekli olarak iç içe geçen milyonlarca balonun ürettiği vakum hareketi, her köşeye derinlemesine ulaşan ve en narin parçaların bile huysuzluğuna ulaşan küçük bir basınç dalgası yaratır. Bu küçük basınç dalgası kirleri ve diğer kirletici maddeleri yerinden çıkarır, ayırır ve yavaşça uzaklaştırır. Sonuç çok hızlı ve etkili temizlik.

AGSONIC Ultrasonik Makineler Kavitasyon Nasıl Yaratılır?

Kavitasyon oluşturmak için AGSONIC Ultrasonik Temizleme Sistemleri, en son teknolojiye sahip Prowave ™ Dijital Jeneratörlerimizi kullanarak bir sıcak su tankına batırılmış elektro mekanik transdüserlere güç sağlar. Bu jeneratörler, daha sonra çok hızlı bir şekilde titreyen transdüserleri çalıştırır. Bu titreşim, sudan 25 ila 40 kHz arasındaki frekanslarda ses dalgaları göndererek kavitasyona neden olur .

Ultrasonik Temizlemenin Avantajları

Her türlü hidrokarbon kirlenmesini ve rafineri kalitesinde yan ürünleri ortadan kaldırır.

Proses kritik bileşenleri ve ekipmanı temizlenmediği düşünüldüğünde temizler.

Geleneksel yöntemlerin gerektirdiği zamanın bir kısmını hizmet vermektedir.

Daha az su kullanır ve yüksek basınçlı temizlemeden daha az atık su üretir.

Metalde bozulma oluşturmaz.

Yüksek basınçlı temizleme yöntemlerine özgü güvenlik endişelerini en aza indirir.

AG Sonic Clean, tüm bu Ultrasonik Temizleme avantajlarını, petrol, gaz ve petrokimya endüstrilerinde müşterilerimiz için bir gerçeklik haline getirmektedir.

Ultrasonik Temizleyici Oto Endüstrisi
OEM'ler, atölyeler, iş işleri ve oto restorasyon endüstrisi için otomobil parçalarının yağdan arındırılması ve temizlenmesi için özel olarak üretilmiş Ultrasonik Temizleme makineleri üreticileri. Otomobil parçaları temizliği için özel tasarlanmış çözümler sağlama konusunda uzmanız.
Ultrasonik temizleme, ultrasonik transdüserlerin kavitasyon agigasyonu sağlamak için kullanıldığı su bazlı bir temizlik solüsyonudur ve yağ, kir, debre, gres ve çeşitli oto bileşen türlerinden diğer kirleticileri temizlemek için uygun kimyasal maddeye sahip olan depoyu izole eder.
Fren diskleri, direksiyon kolonları, kranklar, pistonlar, valfler, contalar, debriyaj pedleri, aynalar ve daha birçok yıkama gibi her türlü eski parçada uzmanlaşıyoruz.

Bir ultrasonik enjektör temizleyici ve enjektör akış tezgahı.

Tercih edilen temizleme enjektörleri. Yakıt enjektör uçları, yakıt enjektörlerini temizlemek için çevre dostu bir temizleme sıvısı kullanan ultrasonik bir banyoya daldırılırken, yakıt enjektörlerini çevreler. Akış bankı kısmı ayrıca bir kullanıcının temizlikten önce ve sonra bir akış testi yapmasına izin verir ve kullanıcının yakıt enjektörü püskürtme modelini gözlemlemesini sağlar. Bu yöntem, yakıt enjektörlerinin motordan sökülmesini gerektirir.

En iyi ultrasonik temizliği nasıl elde ederim?
Ultrasonik temizlik için önemli olan birçok husus vardır. Bu değişkenleri optimize etmek en iyi temizliği sağlayacaktır. Alınacak en önemli kararlar uygun temizlik çözeltisini seçmek, doğru zamanda doğru sıcaklıkta temizlik yapmak ve doğru ultrasonik temizleyici boyutunu ve türünü seçmek.

Temizlik için özel bir çözüm gerekli mi?
Topraklar parçalara yapışır ... eğer yapmazlarsa, toprak parçalardan düşecektir! Çözümün amacı, parçalar ve toprakları arasındaki bağları kırmaktır. Sadece suyun temizleme özelliği yoktur. Ultrasonik aktivitenin (kavitasyon) birincil amacı, işini yaparken çözüme yardımcı olmaktır. Ultrasonik temizleme çözeltisi, ultrasonik temizleme işlemini optimize etmek için tasarlanmış çeşitli bileşenler içerir. Örneğin, kavitasyon seviyelerinin artması, sıvı yüzey geriliminin düşmesinden kaynaklanır. Ultrasonik bir çözelti, iyi bir ıslatıcı ajan veya yüzey aktif cismi içerecektir.

Aşağıdakileri ve daha fazlasını içeren uygulamalar:

Otomotiv Bakım, Yeniden Yapılanma ve Restorasyon

Taşkın, Yangın ve Fırtına Hasarlarının Temizlenmesi

Metalik ve Seramik Filtre Temizleme

Baskı Ekipmanları Bakımı

Mağaza Ortamlarında Genel Bakım Temizliği

Tıbbi Hassas Temizlik

Seçtiğiniz için diğer modeller:

model Tank boyutu Birim boyutu Ses Gerçek ultrasonik güç Anma ultrasonik güç Ultrasonik frekans Isıtma gücü zaman Isıtıcı
EnxBoyxYükseklik (mm) EnxBoyxYükseklik (mm) (L) (W) (W) (kHz) (W) (MIN) (℃)
Tb-50 150x135x100 175x160x210 2 50 60 40 150 1-30 0-80
Tb-100 240x135x100 265x165x220 3.2 100 120 150
Tb-150A 300x150x100 325x180x225 4.5 150 180 300
Tb-150B 300x150x150 325x180x280 6.5 150 180 300
Tb-200 300x240x150 325x265x280 10.8 200 240 450
Tb-300 330x300x150 360x325x285 15 300 360 450
Tb-400 500x300x150 530x325x285 22 400 480 600
Tb-500 500x300x200 530x325x325 30 500 600 600

Dijital Tıbbi Ultrasonik Temizleyici

Dijital ultrasonik temizleyicinin dijital serisi, zamanlayıcının LED dijital değerleri ve sıcaklık kontrol cihazıyla donatılmıştır. Makineler, mikroişlemci tabanlı ultrasonik jeneratör ile birlikte gelir ve bu sayede temizleme makinelerinin içine yerleştirilir ve bu sayede çok fazla yer tasarrufu sağlar ve tezgah üstü temizlik uygulama makineleri yapar.

Dijital tıbbi ultrasonik temizleyicimiz 25-30 litre su kapasitesine sahiptir ve her türlü cerrahi ürünü 3-5 dakika içerisinde temizleyebilir. Makine çok kullanışlı ve kullanımı kolaydır ve paslanmaz çelik hasır sepet ile birlikte gelir. Tüm makinelerimiz için SS gövdesi kullanıyoruz.

Digital Medical ultrasonik temizleyici CSSD ünitelerinde, kliniklerde, hastanelerde ve laboratuarlarda ve diğer yerlerde kullanılır.

İstek

Nasıl çalışır?

Ultrasonik temizleme, bir temizleme çözeltisi deposunda milyonlarca küçük kabarcık oluşturmak için ses dalgaları kullanır. Temizlenecek parçalar çözelti içine batırılır ve kabarcık oluştuğundan ve “patladığında” kir, yağ, karbon vb. Temizler. Bu yöntem de çok iyi çalışır. Ultrasonik temizlikte fark ettiğim tek dezavantaj, alüminyum parçaların yeni gibi görünen temizleme tankından çıkmaması. Temiz olsalar bile, kendilerinde bir miktar renk solması var gibi görünüyor. Parçaları boyayacaksanız, bunun önemi yoktur.

FAYDALARI

Daha hızlı temizler, bir temizleme döngüsü için gereken süreyi azaltır ve boşluklu ve kör delikli parçaları temizlemek için üstün bir yöntemdir.

Verimlidir ve parçaların daha az kullanılmasını gerektirir - temizlemek için sökme ihtiyacını azaltır.

Su bazlı deterjanların kullanılması, işlemi daha güvenli kılan sert solvent gereksinimini azaltır.

Ultrasonik temizlik, minimum el emeği müdahalesi gerektirir; bu, personelin diğer işleri yapmakta serbest olduğu anlamına gelir.

Ultrasonik temizleme tutarlı sonuçlar verir ve operatör becerileri gerektirmez.

Ultrasonik temizleme temassız temizlik anlamına gelir - alt tabaka yerine sadece kirlenme giderilir.

 

İletişim bilgileri
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: AGSONIC

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!