Ana sayfa Haberler

Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Şirket Haberleri

Sertifika
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Müşteri yorumları
AGSONIC, yarıdan daha kısa sürede daha fazla aleti temizleyebilir. Sadece temizlenmesi 15-20 dakika veya daha uzun süren aletler artık 3-5 dakika içinde mükemmel bir şekilde temizleniyor ve bu da bölgedeki diğer mağazalara göre rekabet avantajı sağlıyor.

—— Magnus-Onarım Servisleri

Sözümüzü müşterilerimize paranın karşılığını en iyi şekilde sunmaktır ve AGSONIC bu sözü yerine getirmeme yardımcı oluyor. ”

—— Paul - Şirket Gördüm

Agsonic ultrasonic cleaner ile% 100 başarı oranına sahibim. Karbüratörleri söküp temizleyiciye atarız. Makineden çıktıklarında mükemmel olacaklarını garanti ederim. Yeterince söyleyemem. Bu makine ile paranızı on kat kazanacaksınız. Bu gezegendeki en harika araç. ”

—— Juan - Denizcilik Şirketi

Destek malzemesini bazı 3D parçalardan el ile kaldırmak tam gün almak için kullanılır. Şimdi parçaları AGSONIC ultrasonik temizleyiciye yerleştirdik ve temizlenirken başka bir şey yaptık. Üç saat sonra güzel, temiz parçalarımız var. ”

—— Mark

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
hakkında en son şirket haberleri Gürültü Azaltma Ultrasonik Temizleyici

Gürültü Azaltma Ultrasonik Temizleyici

[2019-09-29 11:26:15]
AG Sonic Ultrasonik gürültü azaltıcı temizlik için yenilikçi Önceki ultrasonik temizleyici makineler ile karşılaştırıldığında, gürültüde yüzde azalma başına% 50, hayır sert gürültü, daha iyi sesler AG Sonic standart ultrasonik temizleyici 2L ila 30L depo Daha fazla bilgi edinin
hakkında en son şirket haberleri Ultrasonik hakkında

Ultrasonik hakkında

[2019-06-03 12:15:36]
Ultrasonik Temizleme Nedir? Ultrasonik temizleme, kirletici maddelerin nesnelerden hızlı ve tam olarak çıkarılması, daha sonra yüksek frekanslı ses dalgaları ile sulandırılmış bir sıvı tankına batırılarak elde edilir. Bu duyulmayan ses dalgaları, bir dönüştürücü tarafından yüksek frekanslı ses ... Daha fazla bilgi edinin
Page 1 of 1

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!