Ana sayfa

AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED fabrika üretim hattı

Sertifika
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Müşteri yorumları
AGSONIC, yarıdan daha kısa sürede daha fazla aleti temizleyebilir. Sadece temizlenmesi 15-20 dakika veya daha uzun süren aletler artık 3-5 dakika içinde mükemmel bir şekilde temizleniyor ve bu da bölgedeki diğer mağazalara göre rekabet avantajı sağlıyor.

—— Magnus-Onarım Servisleri

Sözümüzü müşterilerimize paranın karşılığını en iyi şekilde sunmaktır ve AGSONIC bu sözü yerine getirmeme yardımcı oluyor. ”

—— Paul - Şirket Gördüm

Agsonic ultrasonic cleaner ile% 100 başarı oranına sahibim. Karbüratörleri söküp temizleyiciye atarız. Makineden çıktıklarında mükemmel olacaklarını garanti ederim. Yeterince söyleyemem. Bu makine ile paranızı on kat kazanacaksınız. Bu gezegendeki en harika araç. ”

—— Juan - Denizcilik Şirketi

Destek malzemesini bazı 3D parçalardan el ile kaldırmak tam gün almak için kullanılır. Şimdi parçaları AGSONIC ultrasonik temizleyiciye yerleştirdik ve temizlenirken başka bir şey yaptık. Üç saat sonra güzel, temiz parçalarımız var. ”

—— Mark

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED fabrika üretim hattı AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED fabrika üretim hattı AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED fabrika üretim hattı AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED fabrika üretim hattı AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED fabrika üretim hattı
workshope
Atölye
atölye agsonic
müşteri atölyesinde temizlik

workshope

Fabrika

Atölye

atölye agsonic

müşteri atölyesinde temizlik

 • Üretim hattı

  AGSONIC Ultrasonics, farklı amaçlar için temizleyiciler ve özel amaçlar için tasarlanmış özel sistemler sunmaktadır. Sistemler:

  • Küçük uygulamalar için tezgah üstü ve masa üstü tasarımlar

  • Büyük temizlik tankları

  • Temizleme, durulama, kurutma veya diğer işlemleri içeren çok aşamalı ultrasonik temizleyiciler

  • Mevcut tanklara temizlik kabiliyetleri sağlayan su altı sistemleri

  • Havacılık ve otomotiv parçaları temizleme uygulamaları için endüstriye özel temizleyiciler

  • Metal şerit ve tel temizleme makineleri

  • Otomatik Sistemler: AGSONIC, 4 farklı tipte otomatik sistem sunar

  Yüksek Tecrübeli Satış Elemanı

 • OEM / ODM

  AGSONIC Benzersiz tasarım ve inşaat

  Özelleştirilmiş ve standart ürünler

  Son derece esnek üretim yaklaşımımız, hem özelleştirilmiş hem de standart çözümler sunmamızı sağlıyor.

  Özelleştirilmiş makinelerimiz, uzman temizlik uygulamaları için standart olmayan boyutlarda üretilmektedir. Bunlar mikroçiplerden uçak parçalarına, saatlerin fırın tepsilerine kadar uzanıyor.

  Müşteriye özel olarak tasarlanan tanklarımız, standart dışı şartlar için yüksek maliyet cezası çeken müşterilerimizden sipariş vermek için yapılmaktadır.

  İstişare aşamasında, özel temizlik sorununa uygun sıklığı, sıklığı belirlemeye özen gösteriyoruz.

  AGSONIC, farklı konfigürasyonlarda ve birçok OEM distribütörü için geniş bir ultrason serisi geliştirdi, üretti ve dağıttı.

 • Ar-Ge
  Eşsiz tasarım ve inşaat

  Son derece deneyimli ve akıllı ekibimizle birlikte modern yazılım ve tasarım programlarına yaptığımız yatırım, AGSONIC'in ultrasonik temizleme ekipmanlarının temizlik endüstrisinin ön saflarında yer almasını sağlıyor.

  Özel bir yazılım ile sizin için yeni bir makine tasarlayabilen profesyonel Ar-Ge ekibi ve özel isteklerinizle üssünüzün vakası.

  Temizlik ürünlerimiz hem tasarımlarında hem de yapımlarında benzersizdir. Olağanüstü performans ve uzun ömür için geliştirilmiştir. Ultrasonik temizleme ekipmanı üretmenin yanı sıra, aynı zamanda on-line temizlik için çeşitli endüstriyel tesislerde kurulum için yüksek kaliteli ultrasonik bileşenler ve tertibatlar tedarik eden özgün bir ekipman üreticisiyiz.

İletişim bilgileri
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: Jane

Tel: 86-18928856885

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!