Ana sayfa ÜrünlerDalgıç Ultrasonik Dönüştürücü

Şarap / Zeytinyağı Üretmede 1800W Dalgıç Ultrasonik Dönüştürücü Temizleyici

Sertifika
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Müşteri yorumları
AGSONIC, yarıdan daha kısa sürede daha fazla aleti temizleyebilir. Sadece temizlenmesi 15-20 dakika veya daha uzun süren aletler artık 3-5 dakika içinde mükemmel bir şekilde temizleniyor ve bu da bölgedeki diğer mağazalara göre rekabet avantajı sağlıyor.

—— Magnus-Onarım Servisleri

Sözümüzü müşterilerimize paranın karşılığını en iyi şekilde sunmaktır ve AGSONIC bu sözü yerine getirmeme yardımcı oluyor. ”

—— Paul - Şirket Gördüm

Agsonic ultrasonic cleaner ile% 100 başarı oranına sahibim. Karbüratörleri söküp temizleyiciye atarız. Makineden çıktıklarında mükemmel olacaklarını garanti ederim. Yeterince söyleyemem. Bu makine ile paranızı on kat kazanacaksınız. Bu gezegendeki en harika araç. ”

—— Juan - Denizcilik Şirketi

Destek malzemesini bazı 3D parçalardan el ile kaldırmak tam gün almak için kullanılır. Şimdi parçaları AGSONIC ultrasonik temizleyiciye yerleştirdik ve temizlenirken başka bir şey yaptık. Üç saat sonra güzel, temiz parçalarımız var. ”

—— Mark

Ben sohbet şimdi

Şarap / Zeytinyağı Üretmede 1800W Dalgıç Ultrasonik Dönüştürücü Temizleyici

Şarap / Zeytinyağı Üretmede 1800W Dalgıç Ultrasonik Dönüştürücü Temizleyici
Şarap / Zeytinyağı Üretmede 1800W Dalgıç Ultrasonik Dönüştürücü Temizleyici Şarap / Zeytinyağı Üretmede 1800W Dalgıç Ultrasonik Dönüştürücü Temizleyici

Büyük resim :  Şarap / Zeytinyağı Üretmede 1800W Dalgıç Ultrasonik Dönüştürücü Temizleyici

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AGSONIC
Sertifika: CE
Model numarası: TZ-36
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1Unit
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: 10working gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 1000pcs / ay

Şarap / Zeytinyağı Üretmede 1800W Dalgıç Ultrasonik Dönüştürücü Temizleyici

Açıklama
Malzeme: Paslanmaz çelik 304 / 316 Uygulama: Şarap ve Zeytinyağı
Kullanılan: Endüstriyel temizlik Adı: Dalgıç Ultrasonik Temizleyici
Ultrasonik güç: 1800W Frekans: 40KHZ / 80KHZ
Takılı yolu: Botton veya yan
Vurgulamak:

immersible ultrasonic transducer

,

submersible ultrasonic cleaner

Şarap ve Zeytinyağı Üretmede 1800W Özel Dalgıç Ultrasonik Temizleyici

Giriş
Ultrasonik enerji, endüstride, tıpta ve bilimde çok çeşitli uygulamalar için kullanılmıştır. Analitik kimyada Reld, çoğu uygulama, ultrasonun katı matristen bileşikler çıkarması kabiliyetine dayanır. Ultrasonik enerji kullanımı ile katı} sıvı ekstraksiyonu (yani, ultrason destekli ekstraksiyon), organik bileşikleri, zayıf bağlandıkları matrislerden (örn. Çevresel numuneler) ekstrakte etmek için, bir numune ön işlem metodu olarak uzun yıllardan beri başarıyla uygulanmıştır. Sonikasyon yöntemleri, basitliği, verimsizliği ve kullanım kolaylığı nedeniyle kendileri için rekabetçi olan katı örneklerin (örneğin Soxhlet ekstraksiyonu, hızlandırılmış solvent ekstraksiyonu ve süper kritik Suid ekstraksiyonu) ön işlemlerine yönelik diğer metotlarla karşılaştırılmıştır. Dahası, sonication yöntemleri yüksek sıcaklık, basınç veya konsantre ve zararlı kimyasalların kullanımını içermez.

Genellikle ultrasonik temizleme kullanılarak numuneye ultrason uygulanmıştır.
banyolar. Ultrasonik temizleme banyoları hazırdır, aynı anda çok sayıda örnek olabilir
işlem görmüş ve düşük maliyetli enstrümantasyon söz konusudur, ancak numune üzerinde istenen etkileri üretmek için yeterli ultrasonik gücü iletme kabiliyetine sahip değillerdir.

En iyi ultrasonik temizliği nasıl elde ederim?

Ultrasonik temizlik için önemli olan birçok husus vardır. Bu değişkenleri optimize etmek en iyi temizliği sağlayacaktır. Alınacak en önemli kararlar uygun temizlik çözeltisini seçmek, doğru zamanda doğru sıcaklıkta temizlik yapmak ve doğru ultrasonik temizleyici boyutunu ve türünü seçmek.

Daldırılabilir Dönüştürücüler (Dalgıç)
Sıvı geçirmez bir mahfazaya kapatılmış olan ultrasonik dönüştürücü elemanları, bir temizleme tankının yanına veya altına kalıcı olarak bağlanmış olan dönüştürücü elemanlarına bir seçenektir.
Suya batırılabilir ultrasonik transdüserlerin en büyük yararı, servislerinin kolay olmaları ve genellikle kapsamlı tank modifikasyonları olmadan mevcut ekipmanlara eklenebilmeleridir.
Bu, 25 kHz ila 270 kHz arasındaki standart bireysel frekansları ve aynı zamanda tekli veya çoklu ünitelerdeki çoklu frekansları içerir.


Ultrasonik daldırılabilir aktarıcılar , ağır endüstriyel ortamlarda kaçınılmaz olan istismara dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Standart üniteler zorlu proses uygulamalarında kullanım için mevcut diğer malzemelerle birlikte 316L paslanmaz çelikten ağır ölçülü çelikten imal edilmiştir.
Bütün transdüser elemanlarının özelliklerine tam olarak uyduğundan emin olmak için birimler sızdırmazlık öncesinde ön test edilir. Tam penetrasyon kaynağıyla kapatıldığında, bitmiş birimler sevkıyattan en az 24 saat önce sıvı içinde fonksiyon testine tabi tutulur.


daldırılabilir ultrasonik dönüştürücüler AG Sonic tescilli ultrasonik jeneratörler tarafından desteklenmektedir. Çok sayıda transdüser kurulumunda, Ultrasonik jeneratörler her biri, yarısına kadar gereken jeneratör sayısını azaltan 2.000 watt ultrasonik güç sağlayabilir. Çok sayıda jeneratör ortak bir elektrik panosuna entegre edilebilir. Gerekirse soğutma ve çevre koruma dahil edilebilir.


Daldırılabilir ultrasonik transdüserler , verimli bir şekilde çalışması için tanka (pozisyonda tutmak dışında) tutturulmasını gerektirmez. Sonuç olarak, dönüştürücüler tanktan tanka taşınabilir ve gerektiğinde özel uygulamalar için gereken şekilde konumlandırılabilir.
Ultrasonik deneyimli mühendislik ekibi, herhangi bir temizlik veya işlem uygulaması için özel bir suya batırılabilir ultrasonik dönüştürücü kurulumu tasarlamak için kullanılabilir.

Özellikler:

model Malzeme Dönüştürücüler Tahmini hacim Kutu boyutu Kablo
önden gitmek
Ultrasonik frekans Ultrasonik güç
(mm) (adet) (L) (mm) (kHz) (W)
TZ-1003 SUS304 / SUS316L 3 15 250x150x100 Sert boru /
Esnek tüp
28/40 150
TZ-1006 6 30 305x250x100 300
TZ-1012 12 60 355x250x100 600
TZ-1018 18 90 406x305x100 900
TZ-1024 24 120 500x355x100 1200
TZ-1030 30 150 550x406x100 1500
TZ-1036 36 180 500x460x100 1800

Suya batırılabilir dönüştürücümüz, özel uygulamanız ve tank ölçünüz için özel olarak tasarlanmıştır. Her boyuttaki mevcut tanklara dahil edilebilir ve ultrasonik tanklara dönüştürülebilir. Eşsiz Darbeli Swept Please tarafından kontrol edilir, Dalgıç Transducer ihtiyaçlarınız için nasıl bir tane yaratabileceğimize dair spesifik bilgi için bize ulaşın.

Ultrasonik Temizleme Nedir?

"Kavitasyon" olarak adlandırılan bir işlemde, mikron boyutunda kabarcıklar bir çözeltideki değişken pozitif ve negatif basınç dalgaları nedeniyle oluşur ve büyür. Bu alternatif basınç dalgalarına maruz kalan kabarcıklar, rezonans boyutuna ulaşana kadar büyümeye devam eder. Kabarcık patlamasından hemen önce, kabarcığın içinde depolanan muazzam miktarda enerji vardır. Kavitasyon kabarcığı içerisindeki sıcaklık 500 atm'ye kadar olan basınçlarla oldukça yüksek olabilir. Patlama olayı, sert bir yüzeyin yakınında gerçekleştiğinde, kabarcığı, sert yüzeyden 400 km / saate kadar hızla hareket eden kabarcık boyutunun yaklaşık onda biri kadar bir emme jetine dönüştürür. Basınç, sıcaklık ve hızın bir araya gelmesiyle, jet kirletici maddeleri alt tabaka ile bağlarından uzaklaştırır. Jetin doğal olarak küçük boyutundan ve nispeten büyük enerjiden dolayı, ultrasonik temizleme küçük yarıklara ulaşma ve sıkışmış toprakları çok etkili bir şekilde çıkarma yeteneğine sahiptir.

Ultrason Destekli Uygulamalar
Element Spesifikasyonu için Ekstraksiyon
Ultrason ekstraksiyonu element spesifikasyonu için avantajlı özellikler gösterir. Organometalik türler uygun ekstraksiyon koşulları altında bütünlüklerinde değişiklik olmadan çıkartılabilir. Hem organik hem de
organometalik ve inorganik türlerin ayrı ayrı ayrılması için sulu ekstraksiyon ortamı kullanılmıştır.

katı matris, ultrasonik kullanan çoğu uygulama
ekstraksiyon için temizleme banyoları.

İletişim bilgileri
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: AGSONIC

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!