Ana sayfa ÜrünlerOtomotiv Ultrasonik Temizleyici

Radyatör Eşanjör Endüstriyel Ultrasonik Parçalar Temizleyici Temizleme Makinesi Yağ Filtrasyonu

Sertifika
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Müşteri yorumları
AGSONIC, yarıdan daha kısa sürede daha fazla aleti temizleyebilir. Sadece temizlenmesi 15-20 dakika veya daha uzun süren aletler artık 3-5 dakika içinde mükemmel bir şekilde temizleniyor ve bu da bölgedeki diğer mağazalara göre rekabet avantajı sağlıyor.

—— Magnus-Onarım Servisleri

Sözümüzü müşterilerimize paranın karşılığını en iyi şekilde sunmaktır ve AGSONIC bu sözü yerine getirmeme yardımcı oluyor. ”

—— Paul - Şirket Gördüm

Agsonic ultrasonic cleaner ile% 100 başarı oranına sahibim. Karbüratörleri söküp temizleyiciye atarız. Makineden çıktıklarında mükemmel olacaklarını garanti ederim. Yeterince söyleyemem. Bu makine ile paranızı on kat kazanacaksınız. Bu gezegendeki en harika araç. ”

—— Juan - Denizcilik Şirketi

Destek malzemesini bazı 3D parçalardan el ile kaldırmak tam gün almak için kullanılır. Şimdi parçaları AGSONIC ultrasonik temizleyiciye yerleştirdik ve temizlenirken başka bir şey yaptık. Üç saat sonra güzel, temiz parçalarımız var. ”

—— Mark

Ben sohbet şimdi

Radyatör Eşanjör Endüstriyel Ultrasonik Parçalar Temizleyici Temizleme Makinesi Yağ Filtrasyonu

Radyatör Eşanjör Endüstriyel Ultrasonik Parçalar Temizleyici Temizleme Makinesi Yağ Filtrasyonu
Radyatör Eşanjör Endüstriyel Ultrasonik Parçalar Temizleyici Temizleme Makinesi Yağ Filtrasyonu Radyatör Eşanjör Endüstriyel Ultrasonik Parçalar Temizleyici Temizleme Makinesi Yağ Filtrasyonu

Büyük resim :  Radyatör Eşanjör Endüstriyel Ultrasonik Parçalar Temizleyici Temizleme Makinesi Yağ Filtrasyonu

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AGSONIC
Sertifika: CE
Model numarası: T-2072
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1Unit
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: 10working gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 1000pcs / ay

Radyatör Eşanjör Endüstriyel Ultrasonik Parçalar Temizleyici Temizleme Makinesi Yağ Filtrasyonu

Açıklama
Malzeme: Paslanmaz çelik 304 Uygulama: Radyatör Eşanjör Temizliği
Seçenek: Yağ Filtrasyonu Sanayi: Eşanjör Endüstri Endüstrisi
Ultrasonik güç: 7200W Isıtma gücü: 24kw
Vurgulamak:

car parts cleaning machine

,

automotive parts cleaner system

Radyatör Eşanjör Sanayi Ultrasonik Temizleme Makinesi Yağ Filtrasyon Frekansı 28 Khz / 40 Khz

Ultrasonik temizleme, özellikle küçük karmaşık parçaları temizlemek ve yüzey işleme işlemlerini hızlandırmak için yıllardır endüstriyel olarak kullanılmaktadır. Bu yazıda ultrasonik temizleme işlemi ve 9,5 m uzunluğa ve 2 m çapına kadar hızla ısı eşanjörleri hızlı bir şekilde temizleyebilen prosesler ve çok büyük ölçekli ekipman geliştirme konusundaki deneyimimiz ayrıntılı olarak açıklanacaktır. Bir yıllık operasyonda, hem rafineri hem de kimyasal müşterilerden gelen çok çeşitli malzemelerle kirlenmiş ısı eşanjörleri ile karşılaştık. Davalar sırasında sunduğumuz eşanjörlerin çoğu, başka hiçbir yöntemle başarılı bir şekilde temizlenmedi. Deneylerimizin sonuçları, ultrasonun uygun kimya ve işleme ile kombinasyonunun, geleneksel yöntemlere hızlı, güvenli ve çevre dostu bir alternatif sağladığını göstermektedir.

Radyatör Eşanjör Ultrasonik temizleme makineleri çalışıyor


Ultrasonik temizleme makineleri, yüksek frekanslı ses dalgaları kullanarak temizleme çözücülerini çalkalama prensibi ile çalışır, ultrasonik çalkalama, büyük miktarlarda enerji salınımını engelleyen milyonlarca mikroskobik kabarcık oluşturur, bu hareket, kavitasyon olarak bilinir, bir parçanın yüzeyine yapışmış kirleticileri yerinden çıkarır , ultrasonik oyuklar temizleme sıvısı ile temas eden her yüzeyi iyice temizler

Neden Ultrasonik Temizleyici Kullanmalı

Mevcut uygulama, endüstriler tarafından temizleme işlemlerinde kullanılan seçim çözücü olan TCE, PCE vb. Gibi klorlu çözücülerin kullanılmasını içerir. Sulu Ultrasonik Temizleme Sistemi, iyi çözülebilirliği, düşük buharlaşma ısısı, parlama noktasının yüksek olması veya aşınmaması, aşındırıcı olmayan doğası, bağıl stabilitesi ve metal ve camla uyumluluğu nedeniyle çok popülerdir. Bununla birlikte, tüm klorlu solventler insan sağlığı ve çevre için tehlikelidir. Bazı klorlu solventlerin uzun süre maruz kalması halinde kansere (Kanserojen) neden olduğundan şüphelenilmektedir. Sağlığa zararlı olmaları, kullanımları, kirlilik kontrolü ve sağlık otoriteleri tarafından yoğun bir şekilde araştırılmakta ve gelişmiş ülkeler tarafından yasaklanmıştır. Bu, sulu çözücülere dayalı alternatif temizleme teknolojisine geçilmesine neden olmuştur.

Bir dizi Yarı Otomatik Temizleme Sisteminin önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biriyiz. Düşük gürültüsü ve düzgün çalışmasıyla bilinen bu ürünler, sahip olduğumuz müşteriler arasında yaygın olarak kabul edilmektedir. Üretim hızına bağlı olarak farklı tiplerde mevcut olan bu konveyörler, yüksek yük taşıma kapasitesi ve sağlam yapı için onaylanmıştır. Ayrıca, müşterilerimizin özel gereksinimlerini karşılamak için bu yelpazenin özelleştirilmesini de taahhüt ediyoruz. Gereken temizleme seviyesine bağlı olarak, temizleme aşamasına karar verilir.

Ultrasonik, Jet Sprey, Döner Sepet, Dunking, Otomatik Malzeme Transferi, Elleçleme sistemi, Filtrasyon, Yağ Kaymağı ve Kurutma seçeneklerine sahip Çok Tanklı Çok Kademeli Temizleme Sistemlerinde Uzmanlığımız. Bu tür bir makine, Kalıp Uçları, Otomatik Yardımcı Parçalar, Tıbbi Cerrahi aletler ve diğer çeşitli bileşenlerin temizliğinde kullanılır.

Ultrasonik güç ile Çok Kademeli Ultrasonik Temizleme Makinesi. Ürün dijital zamanlayıcı ve kontrollü termostat ile geliyor. Mükemmel performansları ve düşük bakım ihtiyaçları için talep edilen benzersiz bir ultrasonik temizleme makineleri serisi sunuyoruz. Ultrasonik temizleyici, cerrahi aletler, otomobil endüstrisi, yardımcı endüstriyel ürünler, sabit üreticiler ve daha pek çoğunun temizliğinde kullanılır.

ultrasonik tank modelleri Özellikler:

Pls aşağıda daha fazla özellik bulabilirsiniz:

Ultrasonik temizleyici T-288S için teknik özellikler
model T-288S
Tank kapasitesi 1800L
Tank boyutu L150xW150xH80cm
Tank malzemesi 2mm SUS304
Ultrasonik güç 14.4KW
Isıtma gücü 30KW
kronometre 1-99 dak ayarlanabilir
Isıtıcı 0-80c ayarlanabilir
Sıklık 28/40 khz
Kontrol Harici jeneratör, daha kararlı
İsteğe bağlı Yağ filtresi sistemi, pnömatik kaldırma, durulama tankı, vb.
Voltaj 110V, 1faz; 220V, 3 fazlar / 220V, 1 faz; 380V, 3 fazlar
Garanti 1 yıl
Paketleme 1 birim / tahta sandık

TT:

En iyi ultrasonik temizliği nasıl elde ederim?

Ultrasonik temizlik için önemli olan birçok husus vardır. Bu değişkenleri optimize etmek en iyi temizliği sağlayacaktır. Alınacak en önemli kararlar uygun temizlik çözeltisini seçmek, doğru zamanda doğru sıcaklıkta temizlik yapmak ve doğru ultrasonik temizleyici boyutunu ve türünü seçmek.

 

Temizlik için özel bir çözüm gerekli mi?

Topraklar parçalara yapışır ... eğer yapmazlarsa, toprak parçalardan düşecektir! Çözümün amacı, parçalar ve toprakları arasındaki bağları kırmaktır. Sadece suyun temizleme özelliği yoktur. Ultrasonik aktivitenin (kavitasyon) birincil amacı, işini yaparken çözüme yardımcı olmaktır. Ultrasonik temizleme çözeltisi, ultrasonik temizleme işlemini optimize etmek için tasarlanmış çeşitli bileşenler içerir. Örneğin, kavitasyon seviyelerinin artması, sıvı yüzey geriliminin düşmesinden kaynaklanır. Ultrasonik bir çözelti, iyi bir ıslatıcı ajan veya yüzey aktif cismi içerecektir.

Sistem Nasıl Çalışıyor:

Sistem aşağıdaki şekilde çalışır:

  • Parçalar, verilen paslanmaz çelik sepet veya başka bir tutma tertibatı kullanılarak tanka yerleştirilir.
  • Suya daldıktan sonra BAŞLAT düğmesine basılır ve kapak kapatılır. Ultrasonik sistem açılır ve filtre sistemi otomatik olarak kapanır. Bu sırada parçalar CROSSFIRE ultrasonik sistem ile temizlenir.
  • Çevrim tamamlandıktan sonra sistem otomatik olarak kapanacaktır.
  • Operatörler, parçalar temiz olduğunda geri dönebilirler.

Kapak açılır ve parçaların bir kısmı sepet dayanağının üzerine yerleştirilir. Damlayan sıvılar ultrasonik temizleme tankına geri yönlendirilir

İletişim bilgileri
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: AGSONIC

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!