Ana sayfa ÜrünlerTıbbi Ultrasonik Temizleme Makinesi

Laparoskopik Ultrasonik Tıbbi Alet Temizleyici 30L 600W Ayarlanabilir Güç CE

Sertifika
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Müşteri yorumları
AGSONIC, yarıdan daha kısa sürede daha fazla aleti temizleyebilir. Sadece temizlenmesi 15-20 dakika veya daha uzun süren aletler artık 3-5 dakika içinde mükemmel bir şekilde temizleniyor ve bu da bölgedeki diğer mağazalara göre rekabet avantajı sağlıyor.

—— Magnus-Onarım Servisleri

Sözümüzü müşterilerimize paranın karşılığını en iyi şekilde sunmaktır ve AGSONIC bu sözü yerine getirmeme yardımcı oluyor. ”

—— Paul - Şirket Gördüm

Agsonic ultrasonic cleaner ile% 100 başarı oranına sahibim. Karbüratörleri söküp temizleyiciye atarız. Makineden çıktıklarında mükemmel olacaklarını garanti ederim. Yeterince söyleyemem. Bu makine ile paranızı on kat kazanacaksınız. Bu gezegendeki en harika araç. ”

—— Juan - Denizcilik Şirketi

Destek malzemesini bazı 3D parçalardan el ile kaldırmak tam gün almak için kullanılır. Şimdi parçaları AGSONIC ultrasonik temizleyiciye yerleştirdik ve temizlenirken başka bir şey yaptık. Üç saat sonra güzel, temiz parçalarımız var. ”

—— Mark

Ben sohbet şimdi

Laparoskopik Ultrasonik Tıbbi Alet Temizleyici 30L 600W Ayarlanabilir Güç CE

Laparoskopik Ultrasonik Tıbbi Alet Temizleyici 30L 600W Ayarlanabilir Güç CE
Laparoskopik Ultrasonik Tıbbi Alet Temizleyici 30L 600W Ayarlanabilir Güç CE Laparoskopik Ultrasonik Tıbbi Alet Temizleyici 30L 600W Ayarlanabilir Güç CE Laparoskopik Ultrasonik Tıbbi Alet Temizleyici 30L 600W Ayarlanabilir Güç CE

Büyük resim :  Laparoskopik Ultrasonik Tıbbi Alet Temizleyici 30L 600W Ayarlanabilir Güç CE

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AGSONIC
Sertifika: CE
Model numarası: Tb-200
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1Unit
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: 10working gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 1000pcs / ay

Laparoskopik Ultrasonik Tıbbi Alet Temizleyici 30L 600W Ayarlanabilir Güç CE

Açıklama
Malzeme: Paslanmaz çelik 304 Uygulama: Cerrahi Alet Sterilizatörü
Seçenek: Tıbbi Ultrasonik Temizleyici Bölüm temiz: Laparoskopik
zamanlayıcı:: 1-30Minutes Gerilim:: 110/220V
Tank kapasitesi:: 10L Ultrasonik güç: 150W
Vurgulamak:

ultrasonic medical instrument cleaner

,

ultrasonic surgical instrument cleaner

Laparoskopik Ultrasonik Tıbbi Alet Temizleyici 30L 600W Ayarlanabilir Güç CE

Enstrüman Aracı Laparoskopik Tıbbi Ultrasonik Temizleyici 30L 600 W Ayarlanabilir Güç CE

Laparoskopik Ultrasonik Temizleyici

Laparoskopik Cihazların Temizliği sadece su taşması ve durulamada zordur. Laparoskopik aletlerin ve Bariatrik uzunluk aletlerinin, aletlerde organik tozsuzluk ve patojen olmadığından emin olmak için içeriden iyice temizlendiğinden emin olmak çok önemlidir. Dezenfektanla yıkamak da zaman alıcı belli bir temas süresi gerektirir. Ultrasonik temizleme makinesi, aletleri 5-10 dakikalık temizleme döngüsünde temizleyen ve böylece aletlerin temizliğini ve hijyenini sağlayan basit bir adımlı bir çözümdür. Sadece manuel yıkamadan daha etkili bir şekilde temizler, aynı zamanda aletlerin ömrünü uzatır ve çapraz bulaşmadan kaçınmaya yardımcı olur.

Ultrasonik temizleme ne kadar etkilidir?

Yıllar boyunca ultrasonik temizlemenin güvenilirliğini ve etkinliğini gösteren birçok çalışma yayınlanmıştır. Bu çalışmalardan bazıları, ultrasonik temizlemenin temizleme işlemini standart hale getirme ve kurumuş serum, tam kan ve virüsleri kontamine cihazlardan çıkarmada etkinliğini göstermektedir. 9,11,12 Diğer çalışmalar, ultrasonik temizleyicilerin manuel fırçalamaya göre çok daha etkili ve verimli olduğunu, 11,13'ün standart hale getirilmesinin zor olduğunu ve kişiden kişiye etkin olarak değişiklik gösterebileceğini keşfetti. 12 Manuel fırçalamanın aksine, ultrasonik temizleyiciler otomatikleştirilir ve standardize edilir ve aksi takdirde erişilemeyen yüzeyleri temizlemek için tasarlanmıştır.

Uygulama:

Sağlık hizmeti Diş ve cerrahi aletler, optik, şiirsel, genel pratik, hastaneler, tıbbi bileşenler
İmalat: Havacılık, ilaç, savunma, tıbbi cihazlar ve ortopedik implantlar, otomotiv, denizcilik, filtrasyon, kalıplama, yiyecek ve içecek, kaplama ve yüzey bitirme, yarı iletkenler, baskı teknolojisi ve ekipmanları.
Bakım Otomotiv servis, mücevher & saat, alet, silah, Isı eşanjörleri, petrol ve gaz, ticari kahve kazanı
laboratuvar Bilimsel Araştırma, Karıştırma, Hücre Bozukluğu, Ekstraksiyon, İlaç Sonochemistry
Diğerleri Pencere kör, golf kulübü, dövme ekipmanları, anilox rulo, müzik ekipmanları, silah, elektronik, vb.

Ultrasonik Temizleme Neden Bu Kadar Verimli ve Etkili?

Kirli bir nesnenin yakınında kavitasyon gerçekleştiğinde, sürekli olarak iç içe geçen milyonlarca balonun ürettiği vakum hareketi, her köşeye derinlemesine ulaşan ve en narin parçaların bile huysuzluğuna ulaşan küçük bir basınç dalgası yaratır. Bu küçük basınç dalgası kirleri ve diğer kirletici maddeleri yerinden çıkarır, ayırır ve yavaşça uzaklaştırır. Sonuç çok hızlı ve etkili temizlik.

AGSONIC Ultrasonik Makineler Kavitasyon Nasıl Yaratılır?

Kavitasyon oluşturmak için AGSONIC Ultrasonik Temizleme Sistemleri, en son teknolojiye sahip Prowave ™ Dijital Jeneratörlerimizi kullanarak bir sıcak su tankına batırılmış elektro mekanik transdüserlere güç sağlar. Bu jeneratörler, daha sonra çok hızlı bir şekilde titreyen transdüserleri çalıştırır. Bu titreşim, sudan 25 ila 40 kHz arasındaki frekanslarda ses dalgaları göndererek kavitasyona neden olur .

Tıbbi Ultrasonik Temizleyici

Etkili sterilizasyon, etkili Tıbbi Ultrasonik Temizleyici gerektirir ve yeniden kullanılabilir aletleri ve ekipmanları temizlemeye gelince, ekipman ve deterjanlarımız en zorlu kriterleri karşılamaktadır. Endüstriyel ultrasonik temizleyicilerimiz, biyopsi forsepsleri vb. Spiral sarmallar gibi el ile yeterince temizlenemeyen aletlerin temizlenmesine yardımcı olmak için kullanılır. Temizlik için kullanılan frekanstaki ultrasonik titreşim mikroorganizmaları öldürmez ve enfektif aerosoller üretilebilir.

Ultrasonik temizleyiciler, aletleri yüksek frekanslı, yüksek enerjili ses dalgalarına maruz bırakarak çalışır. Bu, toprağın aletlerden uzaklaşmasına ve tankın dibine düşmesine veya durulama işlemi sırasında çıkacak şekilde yeterince gevşetilmesine neden olur. Ultrasonik tankta kullanılan deterjan, tankın üreticisinin tavsiyesine göre dikkatlice seçilmelidir. Optimal olarak, nötr, az köpüren bir ürün olacak ve enzimatik temizleyiciler bu süreçte gelişmiş avantajlara sahip olacaktır.

Uygulamalar: Tıbbi ve bilimsel laboratuvarlar, Metal ve plastik makine parçalarının temizlenmesi, Elektronik bileşenler

Ultrasonik Sonifier Hücre Yıkıcıları.

Ultrasonic Sonifier Cell Disruptors, endüstrinin en gelişmiş örnek işleme yeteneklerini laboratuvarınıza getirmek için tasarlanmıştır. 0.2 ila 500 mL arasında değişen düşük hacimli numunelere yöneliktirler. Bu Sonifier Hücre Bozucuları 550 watt'a kadar güç sağlar. Ses muhafazası olmadan bir laboratuvar tezgahında çalışacak kadar sessizdirler. Konvansiyonel veya elde taşınır bir dönüştürücü ile temin edilebilirler ve uzun süreli örnekleri işlemek için istif yapılandırmasında veya rahat, ergonomik tasarımlı el tipi dönüştürücü kullanarak el ile örnekleri hızlı bir şekilde işlemek için kullanılabilir. Özelliklerden bazıları:

Portatif Dönüştürücü - Konfor ve kontrol için ergonomik bir tutuş ve garantili çalışma için gömme bir düğme ve LED gösterge sunar

Enerji Modu - Kesintisiz, kullanıcı tarafından belirlenmiş bir ultrasonik enerji girişi (joule cinsinden ölçülen) sürekli ya da bireysel darbelerle iletmek için işlem döngüsünü yönetir. Kesin enerji çıkışını sağlamak için çevrimi gerektiği gibi genişletip kısaltan her türlü değişkenliği otomatik olarak telafi ederler

Süreç İzleme - Devam eden süreçleri kaydırılabilir, dijital bir ekranda izleyerek güç seviyesi, enerji kullanımı, örnek sıcaklığı ve deney ilerlemesi gibi temel değişkenlerin sürekli güncellemelerini sağlar.

Örnek İşleme Programları - Kullanıcıların en fazla 20 örnek işleme programı oluşturmasını ve saklamasını sağlar. Program parametreleri arasında sürekli veya darbeli ultrasonlar; zaman, enerji veya sıcaklık kontrol modları; zamanında / enerji, kapalı-zaman ve toplam-zaman / enerji darbesini; veya yüzde olarak genlik

Diş

Ultrasonikler karmaşık bileşenlerin temizliği için idealdir. Eşsiz yeteneği sayesinde ultrasonikler kontaminasyonu giderecek ve herhangi bir diş ekipmanını hızlı ve etkili bir şekilde sterilize edecektir.

Optik

Ultrasonikler karmaşık bileşenlerin temizliği için idealdir. Eşsiz yeteneği sayesinde ultrasonikler, lenslerin tüm kirliliğini hasarsız bir şekilde temizler. Endüstriyel Ultrasonik'teki camlarımız ve güneş gözlüklerimizi düzenli olarak ultrasonik olarak temizliyoruz.

Oluşan yağı ve kiri tamamen temizlemek yalnızca birkaç saniye alır. Ultrasonikler, her türlü optik cihaz ve optik cihaz üretimi için kullanılabilir.

Alet Temizliği

Ultrasonikler karmaşık bileşenlerin temizliği için idealdir. Eşsiz yeteneği ile ultrasonikler, Tıbbi Kirlenmelerde kullanılan tüm bulaşmaları temizleyecektir. Ultrasonics, her seferinde hızlı ve etkili temizlik sağlayan tüm tıbbi temizlik standartlarının çok üstünde temizler ve sterilize eder

Cihaz Üretimi

Bu endüstri için İdeal Ultrasonik Temizleyiciler agsonik Powersonic Üniteleridir.

Ultrasonikler karmaşık bileşenlerin temizliği için idealdir. Eşsiz kabiliyetine sahip ultrasonikler, üretim süreci boyunca tıbbi cihaz bileşenlerinden kaynaklanan tüm kirlenmeleri giderir. Ultrasonics, tıbbi temizlik standartlarının çok ötesinde hızlı ve etkili temizlik hizmetidir.

Gündelik Ameliyatlar

Ultrasonikler karmaşık bileşenlerin temizliği için idealdir. Eşsiz kabiliyetine sahip olan ultrasonikler, üretim sürecinde tüm kirlenmeleri tıbbi bileşenlerden temizleyecektir. Ultrasonics, tıbbi temizlik standartlarının çok ötesinde hızlı ve etkili temizlik hizmetidir.

İlaç endüstrisinde kullanım için ultrasonik temizleme cihazları

Ultrawave'in ultrasonik temizleme sistemleri, en yüksek temizlik standartlarını sağlamak için Farmasötik üretim sürecinde kullanılır.

yüksek hassasiyetli ultrasonik temizleme sistemlerimiz İngiltere ve İrlanda'da sayısız farmasötik imalat ve işleme şirketine kurulmakta ve kullanılmaktadır.

Seçtiğiniz için diğer modeller:

model Tank boyutu Birim boyutu Ses Gerçek ultrasonik güç Anma ultrasonik güç Ultrasonik frekans Isıtma gücü zaman Isıtıcı
EnxBoyxYükseklik (mm) EnxBoyxYükseklik (mm) (L) (W) (W) (kHz) (W) (MIN) (℃)
Tb-50 150x135x100 175x160x210 2 50 60 40 150 1-30 0-80
Tb-100 240x135x100 265x165x220 3.2 100 120 150
Tb-150A 300x150x100 325x180x225 4.5 150 180 300
Tb-150B 300x150x150 325x180x280 6.5 150 180 300
Tb-200 300x240x150 325x265x280 10.8 200 240 450
Tb-300 330x300x150 360x325x285 15 300 360 450
Tb-400 500x300x150 530x325x285 22 400 480 600
Tb-500 500x300x200 530x325x325 30 500 600 600

Dijital Tıbbi Ultrasonik Temizleyici

Dijital ultrasonik temizleyicinin dijital serisi, zamanlayıcının LED dijital değerleri ve sıcaklık kontrol cihazıyla donatılmıştır. Makineler, mikroişlemci tabanlı ultrasonik jeneratör ile birlikte gelir ve bu sayede temizleme makinelerinin içine yerleştirilir ve bu sayede çok fazla yer tasarrufu sağlar ve tezgah üstü temizlik uygulama makineleri yapar.

Dijital tıbbi ultrasonik temizleyicimiz 25-30 litre su kapasitesine sahiptir ve her türlü cerrahi ürünü 3-5 dakika içerisinde temizleyebilir. Makine çok kullanışlı ve kullanımı kolaydır ve paslanmaz çelik hasır sepet ile birlikte gelir. Tüm makinelerimiz için SS gövdesi kullanıyoruz.

Digital Medical ultrasonik temizleyici CSSD ünitelerinde, kliniklerde, hastanelerde ve laboratuarlarda ve diğer yerlerde kullanılır.

İstek

Hastane Ultrasonik Temizleyici

Hastane ve tıbbi ultrasonik temizleme makinelerinin önde gelen üreticilerinden, tedarikçilerinden ve ihracatçılarından biriyiz. 600 Watt ultrasonik güce sahip standart 30 Litre Ultrasonik Temizleyiciye sahibiz. dijital zamanlayıcının yanı sıra dijital zamanlayıcı ile birlikte gelir.

Dijital zamanlayıcı, makinenin sürekli çalışma saatleri ayarlanabilirken, sıvının sıcaklığını 0-80 ° C'ye ayarlamak için dijital sıcaklık kontrolörü kullanılabilir. Makine 2 mm sac düşüncesine sahip SS 316 metalden yapılmıştır.

 

S: Ultrasonik Temizleme neden bu kadar verimli ve etkili?

C: Kavitasyon kirli bir cismin yakınında gerçekleştiğinde, sürekli olarak yer alan milyonlarca hava kabarcığı tarafından üretilen vakum hareketi, her köşeye derinlemesine ulaşan ve en narin parçaların bile kafasına gelen küçük bir basınç dalgası yaratır. Bu küçük basınç dalgası kirleri ve diğer kirletici maddeleri yerinden çıkarır, ayırır ve yavaşça uzaklaştırır. Sonuç çok hızlı ve etkili temizlik.

İletişim bilgileri
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: AGSONIC

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!