Ana sayfa ÜrünlerOtomotiv Ultrasonik Temizleyici

28 Khz Otomotiv Ultrasonik Temizleyici Araba Motor Parçaları Pas Temizleme Ekipmanı

Sertifika
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Müşteri yorumları
AGSONIC, yarıdan daha kısa sürede daha fazla aleti temizleyebilir. Sadece temizlenmesi 15-20 dakika veya daha uzun süren aletler artık 3-5 dakika içinde mükemmel bir şekilde temizleniyor ve bu da bölgedeki diğer mağazalara göre rekabet avantajı sağlıyor.

—— Magnus-Onarım Servisleri

Sözümüzü müşterilerimize paranın karşılığını en iyi şekilde sunmaktır ve AGSONIC bu sözü yerine getirmeme yardımcı oluyor. ”

—— Paul - Şirket Gördüm

Agsonic ultrasonic cleaner ile% 100 başarı oranına sahibim. Karbüratörleri söküp temizleyiciye atarız. Makineden çıktıklarında mükemmel olacaklarını garanti ederim. Yeterince söyleyemem. Bu makine ile paranızı on kat kazanacaksınız. Bu gezegendeki en harika araç. ”

—— Juan - Denizcilik Şirketi

Destek malzemesini bazı 3D parçalardan el ile kaldırmak tam gün almak için kullanılır. Şimdi parçaları AGSONIC ultrasonik temizleyiciye yerleştirdik ve temizlenirken başka bir şey yaptık. Üç saat sonra güzel, temiz parçalarımız var. ”

—— Mark

Ben sohbet şimdi

28 Khz Otomotiv Ultrasonik Temizleyici Araba Motor Parçaları Pas Temizleme Ekipmanı

28 Khz Otomotiv Ultrasonik Temizleyici Araba Motor Parçaları Pas Temizleme Ekipmanı
28 Khz Otomotiv Ultrasonik Temizleyici Araba Motor Parçaları Pas Temizleme Ekipmanı 28 Khz Otomotiv Ultrasonik Temizleyici Araba Motor Parçaları Pas Temizleme Ekipmanı

Büyük resim :  28 Khz Otomotiv Ultrasonik Temizleyici Araba Motor Parçaları Pas Temizleme Ekipmanı

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AGSONIC
Sertifika: CE
Model numarası: T-2060
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1Unit
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: 10working gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 1000pcs / ay

28 Khz Otomotiv Ultrasonik Temizleyici Araba Motor Parçaları Pas Temizleme Ekipmanı

Açıklama
Malzeme: Paslanmaz çelik 304 Uygulama: Oto Parçaları Pas Temizleme
Seçenek: Otomatik Ultrasonik Temizleyici seçeneği2: Yükselen Tank
Ultrasonik güç: 3Kw Ultrasonik frekans: 28kHz veya 40KHz
Vurgulamak:

car parts cleaning machine

,

auto parts cleaning tanks

28 Khz Otomotiv Ultrasonik Temizleyici Araba Motor Parçaları Pas Temizleme Ekipmanı

Kavitasyon İşlemi ile Otomotiv Ultrasonik Temizleyici

Kavitasyon hareketi, sayısız dakikalık kabarcıkların temizleme çözeltisine daldırılmış ürünlerin yüzeylerine patlaması olarak tanımlanmaktadır. Ultrasonik temizleyici tankına bağlanmış olan jeneratör destekli dönüştürücüler, saniyede binlerce döngü veya kilohertz (kHz) olarak ölçülen ultrasonik frekanslarda titreştiğinde oluşturulur.

Temizlik ekipmanının seçilmesi, büyük ölçüde temizlenen kalıpların boyutuna tabidir. Ultrasonik temizleyiciler, küçük tezgah üstü ünitelerden otomatik temizleme ve durulama döngüleri için takılabilecek endüstriyel büyüklükte zemine monte edilmiş ekipmanlara kadar uzanır. Ancak, ısıtıcı, zamanlayıcı ve tarama modlu bir temizleyici seçin.

İşlem, ekipmanın büyüklüğünden bağımsız olarak oldukça açıktır. Özel işlemlerinizi temel alarak değiştirilebilecek basitleştirilmiş bir açıklama:

1. Ultrasonik temizleyiciyi suyla doldurun, ancak temizlenmekte olan kalıpların boyutuna bağlı olarak temizleme çözeltisinin yer değiştirmesine izin verin. Uygun miktarda biyobozunur temizleme solüsyonu konsantresi ekleyin. Tovatech'teki bilim insanlarından, çıkarmakta olduğunuz kirleticilerin türüne ve küfün kendisinden oluşan doğru formülasyonu önermelerini isteyin.

2. Enjeksiyon kalıplarını temizlemeye hazır olduğunuzda temizleyici sepete yerleştirin. Birbirleriyle temas etmemelerine dikkat edin. Büyük parçaları temizliyorsanız, bunları temizleme çözeltisinde askıya alabilirsiniz, böylece tankın altına temas etmemelidir. Bazı endüstriyel temizleyiciler, temizlenmekte olan ürünleri desteklemek için alt raflarla donatılmıştır.

3. Isıtıcıyı 65 C'ye ve zamanlayıcıyı kirlenme derecesine bağlı olarak 10 ila 60 dakika arasında ayarlayın. Eşit kavitasyon dağılımını sağlamak ve eşit temizliği teşvik etmek için süpürme modunu etkinleştirin, ardından kalıpları çözeltinin içine indirin. Tecrübe ile optimum temizlik koşullarını oluşturacaksınız.

4. Döngünün sonunda kalıpları çıkarın ve kontrol edin. Memnun kaldıklarında, temiz sıcak suyla durulayın ve kurumalarını veya basınçlı hava ile kurumalarını sağlayın. Karmaşık yapılandırmaların ve oyukların, kurulumunuza bir elektrikli kurutma fırını eklenerek çıkarılması gereken suyu tutabileceğini unutmayın.

Durulama ucu: Temizleme çözeltisi artıklarını tamamen çıkarmak isteyeceksiniz. Kompleks şekiller, spreyle durulamayı veya bazı durumlarda ultrasonik durulama tankında kavitasyonla durulamayı gerektirebilir.

Ürün Açıklaması

Ultrasonics: Güvenle Temizlemenin Tek Yolu

Kir veya kirlenme kaynağından bağımsız olarak, AG Ultrasonik Temizleme Sistemleri, çeşitli endüstrilerde çok çeşitli kullanımlara uygun olarak tasarlanmıştır. Hızlı, etkili ve verimli makinelerimiz, neredeyse her türlü parçayı veya bileşeni temizlemenizi sağlar. Aşağıdakiler, sistemlerimiz kullanılarak temizlenmiş birçok farklı öğe türünün sadece kısa bir listesidir.

  • Otomotiv (Araba, Kamyon, Motosiklet) Aşağıdaki Videoya Bakın
  • Havacılık (Helikopterler, Uçak ve Yer Desteği)
  • Kişisel Tekne ve Denizcilik
  • Enjeksiyon Kalıpları
  • Restoranlar, Pastaneler ve Mutfaklar (Fırın Filtreleri, Ocaklar, Tencere, Tava, Kaplar)
  • Her Türlü Makineler
  • Araçlar, Somunlar, Cıvatalar
  • Ekstrüzyon ve Çapak Alma
  • Metal (demir ve demir dışı), plastik, vinil ve ahşaptan yapılmış hemen hemen her şey.

20 çalışma saatinden fazla tasarruf sağladı ve çalışanın kimyasal maruz kalmasını en aza indirdi.

AGSONIC en ucuz ya da en pahalı değildi. Para için mükemmel bir ürüne ve müşteri hizmetine adanmışlığa sahiplerdi. AGSONIC, 2000 kilometreden uzakta bile olsa çalışması çok kolaydır. Güçlendirme ve diğer tüm destek ihtiyaçları çok duyarlı bir şekilde ele alınmıştır. AGSONIC'in güvenilirliği ve servisi operasyonel başarımızın bir parçasıdır. Çalışanlarımız ve yönetimimiz söz konusu olduğunda, AGSONIC ünitelerimiz burada kalıyor. Gelecekteki herhangi bir ihtiyaç için AGSONIC, 1 seçeneğimizdir.

- Müşteri feedback Havacılık.

Ultrasonik Temizleyici Otomotiv Ultrasonik Temizleyici için Neden İdeal?

Üç kelimeyle: eksiksiz, güvenli ve hızlı. Manuel temizleme ile kaçırılan kirletici maddeler genellikle yarıkların derinliklerinde ve ulaşılması mümkün olmayan diğer yüzeylerde bulunur. Dahası, son derece bitmiş kalıp yüzeyleri çizilebilir veya manuel işlemlerle başka türlü hasar görebilir. Büyük kalıpların manevra yapılması zor olabilir, bu da manuel temizlik sırasında daha fazla hasara neden olabilir. Kalıpları temizlemek ne kadar uzun sürerse, hasar riski de o kadar artar.

Ultrasonik temizleme işlemi her üç sorunu da çözer.

Kapsamlıdır çünkü biyobozunur su bazlı ultrasonik temizleme çözeltisine daldırılmış tüm kalıp yüzeylerine ulaşır. Güvenlidir, çünkü temizleme işlemi “şiddetli” olarak adlandırılabilirken, çok cilalı enjeksiyon kalıp yüzeylerinin temizleme işlemi sırasında zarar görmeyeceği kadar hızlı gerçekleşir. Hızlı bir şekilde 10-15 dakika demek istiyoruz, ancak büyük karmaşık kalıplar daha uzun bir temizleme döngüsü gerektirebilir.

Büyük Otomotiv Ultrasonik Temizleyici Nasıl Temizlenir

Karmaşık Otomotiv Ultrasonik Temizleyici , dikkatli temizlik gerektirir.

Complex Automotive Ultrasonic Cleaner , plastik enjeksiyon kalıp şirketleri tarafından, yatırımlarını korumak amacıyla, çeşitli inatçı kirleticileri gidermek için temizleme prosedürleri oluşturmak zorunda olan önemli yatırımları temsil etmektedir. Bunlara kalıntılar üzerinde yanmış yağlar, parlama ve kalmaya izin verilirse kalması kalite kontrol departmanı tarafından ürünün reddedilmesine neden olur. Solventlerle el ovma işlemi sadece işi yapmaz. Zaman alıcı olmasının yanı sıra, manuel temizlik personeli ve solvent atma zorlukları için potansiyel sağlık tehlikeleri oluşturur. Çözelti, çözücü bazlı parça yıkayıcıda ovma yerine ultrasonik bir temizleyici kullanıyor

3 Uçak Parçaları Ultrasonik Temizleyici Şartname:

Model numarası. T-2060
Ultrasonik tank ebadı (mm) 730 x 480 x 760 mm
Durulama tankı ebadı (mm) 730 x 480 x h760
Kapasite 266L
Ultrasonik güç 3600W
Isıtma gücü 9KW
Dönüştürücü numaraları 60pcs
Ultrasonik frekans 28khz veya 40khz
kronometre 0 ~ 30 dak ayarlanabilir
Isıtıcı 20 ~ 80C ayarlanabilir
Malzeme Paslanmaz çelik 304
Güç kaynağı AC220V, 3 faz, AC380V / 415V 3 faz
İsteğe bağlı Filtrasyon sistemi

TT

Optimum temizleme sıcaklığı nedir?

Isı genellikle temizleme işlemini geliştirir ve hızlandırır ve çoğu deterjan çözeltisi yüksek bir sıcaklıkta en iyi şekilde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Size en hızlı, en temiz ve en güvenli sonuçları verecek optimum sıcaklığı bulmanın en iyi yolu testleri yapmaktır. Genellikle, en iyi sonuçlar 50 ° C ila 75 ° C aralığındadır.

Temizleme işleminden sonra durulama gerekli midir?

A. Parçayı zararlı olabilecek herhangi bir kimyasal kalıntının giderilmesi için durulama önerilir. Parçalar ultrasonik temizleyicinizde, temiz bir su banyosu kullanarak veya musluk, distile veya deiyonize su içeren ayrı bir kapta durulanabilir

Temizleyicimi neden sürekli açık bırakmamalıyım?

Düşük çözelti seviyeleri temizleyicinize ciddi şekilde zarar verebilir. Ünitenizi sürekli çalıştırmak, çözelti buharlaşırken, özellikle ısıtıldığında, düşük seviyelerde güçlü risk taşır. Kullanılmadığı zaman ultrasonik cihazların kapatılması ve kullanım sırasındaki çözelti seviyesinin izlenmesi alışkanlık haline getirilmesi, ultrasonik temizleyicinizden yıllarca sorunsuz bir şekilde hizmet verecektir.

İletişim bilgileri
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: AGSONIC

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!