Ana sayfa ÜrünlerOtomotiv Ultrasonik Temizleyici

Cerrahi Aletler İçin Yarı Otomatik Araba Parçaları Temizleme Makinesi Endüstriyel Ultrasonik Yıkama

Sertifika
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Müşteri yorumları
AGSONIC, yarıdan daha kısa sürede daha fazla aleti temizleyebilir. Sadece temizlenmesi 15-20 dakika veya daha uzun süren aletler artık 3-5 dakika içinde mükemmel bir şekilde temizleniyor ve bu da bölgedeki diğer mağazalara göre rekabet avantajı sağlıyor.

—— Magnus-Onarım Servisleri

Sözümüzü müşterilerimize paranın karşılığını en iyi şekilde sunmaktır ve AGSONIC bu sözü yerine getirmeme yardımcı oluyor. ”

—— Paul - Şirket Gördüm

Agsonic ultrasonic cleaner ile% 100 başarı oranına sahibim. Karbüratörleri söküp temizleyiciye atarız. Makineden çıktıklarında mükemmel olacaklarını garanti ederim. Yeterince söyleyemem. Bu makine ile paranızı on kat kazanacaksınız. Bu gezegendeki en harika araç. ”

—— Juan - Denizcilik Şirketi

Destek malzemesini bazı 3D parçalardan el ile kaldırmak tam gün almak için kullanılır. Şimdi parçaları AGSONIC ultrasonik temizleyiciye yerleştirdik ve temizlenirken başka bir şey yaptık. Üç saat sonra güzel, temiz parçalarımız var. ”

—— Mark

Ben sohbet şimdi

Cerrahi Aletler İçin Yarı Otomatik Araba Parçaları Temizleme Makinesi Endüstriyel Ultrasonik Yıkama

Cerrahi Aletler İçin Yarı Otomatik Araba Parçaları Temizleme Makinesi Endüstriyel Ultrasonik Yıkama
Cerrahi Aletler İçin Yarı Otomatik Araba Parçaları Temizleme Makinesi Endüstriyel Ultrasonik Yıkama Cerrahi Aletler İçin Yarı Otomatik Araba Parçaları Temizleme Makinesi Endüstriyel Ultrasonik Yıkama

Büyük resim :  Cerrahi Aletler İçin Yarı Otomatik Araba Parçaları Temizleme Makinesi Endüstriyel Ultrasonik Yıkama

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AGSONIC
Sertifika: CE
Model numarası: T-2072
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1Unit
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: 10working gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 1000pcs / ay

Cerrahi Aletler İçin Yarı Otomatik Araba Parçaları Temizleme Makinesi Endüstriyel Ultrasonik Yıkama

Açıklama
Malzeme: Paslanmaz çelik 304 Uygulama: Kalıp ekleme otomatik yardımcı parçalar
Seçenek: Tıbbi Cerrahi Aletler Sanayi: Yarı Otomatik Endüstriler
Ultrasonik güç: 3600W Isıtma gücü: 9kw
Vurgulamak:

car parts cleaning machine

,

auto parts cleaning tanks

Cerrahi Aletler İçin Yarı Otomatik Araba Parçaları Temizleme Makinesi Endüstriyel Ultrasonik Yıkama

Kalıp Eklerin Temizliği İçin Yarı Otomatik Temizleme Sistemleri Otomatik Yardımcı Parçalar Tıbbi Cerrahi Aletler

Ultrasonik Temizleyici Oto Endüstrisi

OEM'ler, atölyeler, iş işleri ve oto restorasyon endüstrisi için otomobil parçalarının yağdan arındırılması ve temizlenmesi için özel olarak üretilmiş Ultrasonik Temizleme makineleri üreticileri. Otomobil parçaları temizliği için özel tasarlanmış çözümler sağlama konusunda uzmanız.

Ultrasonik temizleme, ultrasonik transdüserlerin kavitasyon agigasyonu sağlamak için kullanıldığı su bazlı bir temizlik solüsyonudur ve yağ, kir, debre, gres ve çeşitli oto bileşen türlerinden diğer kirleticileri temizlemek için uygun kimyasal maddeye sahip olan depoyu izole eder.

Fren diskleri, direksiyon kolonları, kranklar, pistonlar, valfler, contalar, debriyaj pedleri, aynalar ve daha birçok yıkama gibi her türlü eski parçada uzmanlaşıyoruz.

Makinenin özellikleri:

• Düşük bakım gerektiren makine

• Ağır hizmet temizleme sistemleri

• Kimyasal dostu - SS Pas geçirmez gövde

• Endüstriyel guage faring, dayanacak şekilde inşa

• Herhangi bir üretim hatası için bir yıl garanti

• Tamamen temizleme ihtiyacına uyacak şekilde özelleştirilmiş

• Daha az insan müdahalesi ve daha az hata kapsamı

• Her zaman doğru ve düzgün temizlik

Otomotiv Ultrasonik Temizleyicileri

Fişler, vidalar, cıvatalar, altıgen ve fikstürler, SS bilyalı rulmanlar ve 100 mm uzunluğa sahip parçalar gibi küçük otopartlar için, 4-5 Litre su kapasitesine sahip ve temizleyebilen küçük bir ultrasonik otopart temizleyici öneririz. bileşen tipine ve kirlenme yüküne bağlı olarak 3-30 dakika içinde malzeme kg.


Ultrasonik temizleme makineleri, yüksek frekanslı ses dalgaları kullanarak temizleme çözücülerini çalkalama prensibi ile çalışır, ultrasonik çalkalama, büyük miktarlarda enerji salınımını engelleyen milyonlarca mikroskobik kabarcık oluşturur, bu hareket, kavitasyon olarak bilinir, bir parçanın yüzeyine yapışmış kirleticileri yerinden çıkarır , ultrasonik oyuklar temizleme sıvısı ile temas eden her yüzeyi iyice temizler

Çok Kademeli Sulu Ultrasonik Temizleyiciler

Neden Ultrasonik Temizleyici Kullanmalı

Mevcut uygulama, endüstriler tarafından temizleme işlemlerinde kullanılan seçim çözücü olan TCE, PCE vb. Gibi klorlu çözücülerin kullanılmasını içerir. Sulu Ultrasonik Temizleme Sistemi, iyi çözülebilirliği, düşük buharlaşma ısısı, parlama noktasının yüksek olması veya aşınmaması, aşındırıcı olmayan doğası, bağıl stabilitesi ve metal ve camla uyumluluğu nedeniyle çok popülerdir. Bununla birlikte, tüm klorlu solventler insan sağlığı ve çevre için tehlikelidir. Bazı klorlu solventlerin uzun süre maruz kalması halinde kansere (Kanserojen) neden olduğundan şüphelenilmektedir. Sağlığa zararlı olmaları, kullanımları, kirlilik kontrolü ve sağlık otoriteleri tarafından yoğun bir şekilde araştırılmakta ve gelişmiş ülkeler tarafından yasaklanmıştır. Bu, sulu çözücülere dayalı alternatif temizleme teknolojisine geçilmesine neden olmuştur.

Bir dizi Yarı Otomatik Temizleme Sisteminin önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biriyiz. Düşük gürültüsü ve düzgün çalışmasıyla bilinen bu ürünler, sahip olduğumuz müşteriler arasında yaygın olarak kabul edilmektedir. Üretim hızına bağlı olarak farklı tiplerde mevcut olan bu konveyörler, yüksek yük taşıma kapasitesi ve sağlam yapı için onaylanmıştır. Ayrıca, müşterilerimizin özel gereksinimlerini karşılamak için bu yelpazenin özelleştirilmesini de taahhüt ediyoruz. Gereken temizleme seviyesine bağlı olarak, temizleme aşamasına karar verilir.

Ultrasonik, Jet Sprey, Döner Sepet, Dunking, Otomatik Malzeme Transferi, Elleçleme sistemi, Filtrasyon, Yağ Kaymağı ve Kurutma seçeneklerine sahip Çok Tanklı Çok Kademeli Temizleme Sistemlerinde Uzmanlığımız. Bu tür bir makine, Kalıp Uçları, Otomatik Yardımcı Parçalar, Tıbbi Cerrahi aletler ve diğer çeşitli bileşenlerin temizliğinde kullanılır.

Ultrasonik güç ile Çok Kademeli Ultrasonik Temizleme Makinesi. Ürün dijital zamanlayıcı ve kontrollü termostat ile geliyor. Mükemmel performansları ve düşük bakım ihtiyaçları için talep edilen benzersiz bir ultrasonik temizleme makineleri serisi sunuyoruz. Ultrasonik temizleyici, cerrahi aletler, otomobil endüstrisi, yardımcı endüstriyel ürünler, sabit üreticiler ve daha pek çoğunun temizliğinde kullanılır.

Model:

seçtiğiniz için ultrasonik tank modelleri:

Özellikler:

model T-3048G T-3072G T-3144G
Ultrasonik Tank Boyutu (mm) 550X400X350 600X500X450 1000X600X600
Durulama tankı ebadı (mm) 550X400X350 600X500X450 1000X600X600
Kurutma tankı boyutu (mm) 550X400X350 600X500X450 1000X600X600
Maks. Kapasite 77L / tankı 135L / tankı 360L / tankı
İnşaat durumda SUS304 (Ayna parlayan görüntü mevcut)
Construnction Tankı SUS304
Dönüştürücü Numarası 48pcs 72pcs 144pcs
Ultrasonik güç (Maks.) 2400W 3600W 7200W
Ultrasonik frekans 40kHz 40kHz 40kHz
Sıcaklık aralığı 20 ~ 80C ayarlanabilir
Isıtma gücü 6KW'lÛk 12KW 24kW
kronometre 1 ~ 99h 1 ~ 99h 1 ~ 99h
Drenaj 3/4 "Valf
Kapak ve Sepet Mevcut, malzeme: SUS304
Temizleme tankı voltajı AC220V / AC380V 3 faz
Jeneratör Gerilimi AC110V / 220V 1 faz
Özellikleri Temizleme ve durulama için üçlü depolar.
Filtrasyon sistemi ile
Frenli çok yönlü tekerlekler;
1 yıl garanti

TT:

En iyi ultrasonik temizliği nasıl elde ederim?

Ultrasonik temizlik için önemli olan birçok husus vardır. Bu değişkenleri optimize etmek en iyi temizliği sağlayacaktır. Alınacak en önemli kararlar uygun temizlik çözeltisini seçmek, doğru zamanda doğru sıcaklıkta temizlik yapmak ve doğru ultrasonik temizleyici boyutunu ve türünü seçmek.

 

Temizlik için özel bir çözüm gerekli mi?

Topraklar parçalara yapışır ... eğer yapmazlarsa, toprak parçalardan düşecektir! Çözümün amacı, parçalar ve toprakları arasındaki bağları kırmaktır. Sadece suyun temizleme özelliği yoktur. Ultrasonik aktivitenin (kavitasyon) birincil amacı, işini yaparken çözüme yardımcı olmaktır. Ultrasonik temizleme çözeltisi, ultrasonik temizleme işlemini optimize etmek için tasarlanmış çeşitli bileşenler içerir. Örneğin, kavitasyon seviyelerinin artması, sıvı yüzey geriliminin düşmesinden kaynaklanır. Ultrasonik bir çözelti, iyi bir ıslatıcı ajan veya yüzey aktif cismi içerecektir.

Sistem Nasıl Çalışıyor:

Sistem aşağıdaki şekilde çalışır:

  • Parçalar, verilen paslanmaz çelik sepet veya başka bir tutma tertibatı kullanılarak tanka yerleştirilir.
  • Suya daldıktan sonra BAŞLAT düğmesine basılır ve kapak kapatılır. Ultrasonik sistem açılır ve filtre sistemi otomatik olarak kapanır. Bu sırada parçalar CROSSFIRE ultrasonik sistem ile temizlenir.
  • Çevrim tamamlandıktan sonra sistem otomatik olarak kapanacaktır.
  • Operatörler, parçalar temiz olduğunda geri dönebilirler.

Kapak açılır ve parçaların bir kısmı sepet dayanağının üzerine yerleştirilir. Damlayan sıvılar ultrasonik temizleme tankına geri yönlendirilir

İletişim bilgileri
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: AGSONIC

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!