Ana sayfa ÜrünlerUltrasonik Motor Temizleyici

Uzun Kablo Ultra Sonic Banyo Motor Parçaları Temizleme Ekipmanı 360L Tank Kapasitesi

Sertifika
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Müşteri yorumları
AGSONIC, yarıdan daha kısa sürede daha fazla aleti temizleyebilir. Sadece temizlenmesi 15-20 dakika veya daha uzun süren aletler artık 3-5 dakika içinde mükemmel bir şekilde temizleniyor ve bu da bölgedeki diğer mağazalara göre rekabet avantajı sağlıyor.

—— Magnus-Onarım Servisleri

Sözümüzü müşterilerimize paranın karşılığını en iyi şekilde sunmaktır ve AGSONIC bu sözü yerine getirmeme yardımcı oluyor. ”

—— Paul - Şirket Gördüm

Agsonic ultrasonic cleaner ile% 100 başarı oranına sahibim. Karbüratörleri söküp temizleyiciye atarız. Makineden çıktıklarında mükemmel olacaklarını garanti ederim. Yeterince söyleyemem. Bu makine ile paranızı on kat kazanacaksınız. Bu gezegendeki en harika araç. ”

—— Juan - Denizcilik Şirketi

Destek malzemesini bazı 3D parçalardan el ile kaldırmak tam gün almak için kullanılır. Şimdi parçaları AGSONIC ultrasonik temizleyiciye yerleştirdik ve temizlenirken başka bir şey yaptık. Üç saat sonra güzel, temiz parçalarımız var. ”

—— Mark

Ben sohbet şimdi

Uzun Kablo Ultra Sonic Banyo Motor Parçaları Temizleme Ekipmanı 360L Tank Kapasitesi

Uzun Kablo Ultra Sonic Banyo Motor Parçaları Temizleme Ekipmanı 360L Tank Kapasitesi
Uzun Kablo Ultra Sonic Banyo Motor Parçaları Temizleme Ekipmanı 360L Tank Kapasitesi Uzun Kablo Ultra Sonic Banyo Motor Parçaları Temizleme Ekipmanı 360L Tank Kapasitesi

Büyük resim :  Uzun Kablo Ultra Sonic Banyo Motor Parçaları Temizleme Ekipmanı 360L Tank Kapasitesi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AGSONIC
Sertifika: CE
Model numarası: T-72S
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1Unit
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: 10working gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 1000pcs / ay

Uzun Kablo Ultra Sonic Banyo Motor Parçaları Temizleme Ekipmanı 360L Tank Kapasitesi

Açıklama
Malzeme: Paslanmaz çelik 304 Uygulama: Tüm Parçaları Temizlemek İçin
Seçenek: Yağ Filtresi Sanayi: Ultrasonik Banyo Temizleyicisini Onar
Tank kapasitesi: 360L Frekans: 28khz
Vurgulamak:

industrial ultrasonic parts cleaner

,

automotive parts cleaning equipment

Uzun Kablo Ultra Sonic Banyo Ultrasonik Probları Büyük Banyodan Uzun Kabloları Temizlemek İçin

ULTRASONİK TEKNOLOJİ

Ultrasonik teknoloji uzun yıllardan beri kullanılmaktadır.

temizlik endüstrisi. Unimarine, ağır akaryakıt filtreleri ve ısı eşanjörleri gibi ağır kirlenmiş ekipmanları temizlemek için ultrasonik teknolojinin kullanımına öncülük etti. Bu, her uygulama için özel kimyasallar ve prosesler geliştirmeyi gerektiriyordu .

Uzun yıllara dayanan deneyime sahip Unimarine, tesis operatörlerine basit, etkili ve hızlı temizleme sistemleri sağlama konusunda uzmanlığa sahiptir. Dünya çapında depolar, ultrasonik ve kimyasal teknoloji alanında sürekli araştırma ve geliştirme sağlayan ultrasonik temizleme sistemleri ile donatılmıştır.

ULTRASONIC W ORK NEDİR?

Ultrasonic sistemi, benzersiz bir ultrasonik ve temizleme sıvısı kombinasyonu kullanmaktadır. Kirlenmiş bileşenler banyoya batırılır. “Transdüserler” çok küçük kabarcıklara veya “vakum boşluklarına” neden olan yüksek frekanslı ses dalgaları üretir. Bu “boşluklar” patladığında, sıvı, aşırı erişilemeyen alanlarda bile, çok yüksek güçle temizlenen tüm nesnelerin yüzeyine etki eder. Bu, düşük maliyetli sonuçların ek avantajı ile birlikte, ultrasonik ve diğer temizleme yöntemleri arasındaki büyük farktır.

EKİPMAN

Güvenilirlik, esneklik ve kullanım kolaylığı sağlamak için en son Teknoloji ekipmanımıza dahil edilmiştir. arka çıkılmış

UYGULAMALAR

Ağır kirli yakıtların ve yağlama yağı filtrelerinin, silindir kafalarının ve hava soğutucularının temizlenmesi çoğu zaman zordur. Sadece bir temizleme maddesinin kullanımı, artıkların sadece bir kısmı giderileceğinden, genellikle tatmin edici değildir. Çoğu durumda karbon kalıntıları ve diğer katı malzemeler geride kalacaktır. Bu durumlarda ultrasonik ses dalgalarının özel bir temizlik maddesiyle birlikte kullanılması iyi sonuçlar verir. Temizlik maddesindeki özel deterjanlar, sıvı içinde dağılmış olan kirlenmeyi tutar ve kompleks yapan maddeler bunları kısmen çözer.

ULTRASONIC TEMİZLEYİCİ , çinko, galvanizli parçalar ve / veya magnezyum alaşımları hariç tüm malzemelerin temizliğinde ultrasonik banyolarda kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiştir. Hafif metal alaşımlarını (alüminyum, magnezyum vb.) Test etmenizi tavsiye ederiz.

Long Cable Ultra Sonic Bath ne yapabilir?
Ultrasonik temizleyiciler , kirleri, yağları, yağlayıcıları, karbonu, pası ve motorlarda ve mekanik parçalarda oluşan diğer kir türlerini temizler . Oluklar, iç geçitler, contalar ve ulaşılması zor diğer alanlar kolayca temizlenir ve saatlerce sökülmesi ve karmaşık parçaların yeniden birleştirilmesi ortadan kaldırılır. Karbüratörler, pistonlar, silindir kafaları, alüminyum parçalar ve fren kaliperleri , ultrasonik bir temizleyicide manuel fırçalama yapılmadan iyice temizlenen bileşenlere birkaç örnektir

Temel bilgiler ve özellikler

model T-1144S
İç tank boyutu: 1200x1000x800 mm
Kapasite: 960liters;
Malzeme: Paslanmaz çelik 304
Ultrasonik frekans: 28khz
Transdüserler; 144 adet transdüser ile;
Ultrasonik güç 7.2 KW
Jeneratör gücü 220V, 50 / 60HZ
Çalışma gerilimi: 380V 50HZ;
Garanti: 1 yıl.

  .

Ultrasonik temizleme sistemi tasarımı:

Herhangi bir temizleme sisteminin tasarımında dikkat edilmesi gereken hususlar arasında parça (lar) üzerindeki kirleticiler, gerekli temizlik seviyesi, parçaların geometrisi ve malzemesi, işlenecek miktar ve önceki sistem tasarımı ve düzeni (varsa) sayılabilir. ). Gerekli olan parça geometrisi, üretim hızı ve temizleme süresi, genel işleme karar verildikten sonra, temizleme sisteminin boyutunu belirleyecektir.

Temizlik ile ilgili önemli noktalar:

Tipik bir sulu ultrasonik temizleme sisteminde, kirleticileri çıkaracak veya gevşetecek olan temizleme aşamasıdır. Aşağıdaki durulama aşamaları, kalan tüm gevşemiş toprakları ve artık deterjanları temizler ve bir kurutucu kalan durulama suyunu giderir. Sistemin genel süreci genellikle deneysel olarak belirlenir. Deneyim, deneme ve hata süreci sayesinde, belirtilen temizlik seviyelerini karşılamak için uygun şekilde tasarlanmış bir temizlik işleminin belirlenebileceği bir uygulama laboratuarımız vardır. Temizliği kontrol etmenin çeşitli yolları vardır. Bazıları, yağın çoğunun alınıp toplanmadığını görmek için parçadaki su kırma testi kadar basittir. Diğerleri, Angstrom seviyesine kadar olan ince kirletici filmleri ölçmek için optik olarak uyarılmış elektron emisyon teknolojisini kullanan yüzey kalitesi izlemesi kadar ayrıntılıdır.

Motor Parçalarının Ultrasonik Temizliği, Araba motor parçaları, Kamyon motor parçaları ve Motorlu bisiklet motor parçaları

Bizim ultrasonik temizleme işlemi, aşağıdaki bileşenleri etkili bir şekilde temizleyebilir - Alüminyum döküm, motor blokları, Karbüratör, Silindir Kafaları, Motorlar, Motor Bileşenleri, Dişli Kutuları, Filtreler, Borular ve Valfler.

Silindir Kafaları ve Motor Blokları Ultrasonik Temizleyiciler

Otomotiv Ultrasonik Temizleyicileri, esasen kir, yağ, pişmiş toprak karbonun parçalardan uzaklaştırılması için ultrasonik enerji kullanan sulu bir tank sistemidir. Asfalt, pas, yapıştırılmış contalar ve ağır done don karbon katmanları gibi kirletici maddeler de ultrasonik temizleme ile temizlenebilir ancak daha agresif kimyasallar gerektirir. Başka bir temizleme işleminden farklı olarak, ultrasonik temizleme karmaşık, hafif veya kolayca hasar görebilecek parçaları etkilemez.

Tüm ultrasonik banyolar kapak ve sepet ile birlikte verilir

 

Yüksek Kapasiteli Ultrasonik Temizleme Sistemleri orta ve ağır hizmet tipi endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır. Tek bir muhafaza içerisinde ultrasonik bir jeneratör ve temizleme tankı ile tamamen entegredirler. Büyük hacimli parçaları taşımak veya küçük parçaların toplu temizliği için 10 galonluk bir tank kapasitesi yeterlidir. Yüksek Kapasiteli Ultrasonik Temizleme Sistemleri'nin 304L paslanmaz çelikten çekilmiş çekme tankı hiçbir köşe kaynağına veya diğer kir alıcı yüzeylere sahip değildir.

Sistem Nasıl Çalışıyor:

Sistem aşağıdaki şekilde çalışır:

  • Parçalar, verilen paslanmaz çelik sepet veya başka bir tutma tertibatı kullanılarak tanka yerleştirilir.
  • Suya daldıktan sonra BAŞLAT düğmesine basılır ve kapak kapatılır. Ultrasonik sistem açılır ve filtre sistemi otomatik olarak kapanır. Bu sırada parçalar CROSSFIRE ultrasonik sistem ile temizlenir.
  • Çevrim tamamlandıktan sonra sistem otomatik olarak kapanacaktır.
  • Operatörler, parçalar temiz olduğunda geri dönebilirler.

Kapak açılır ve parçaların bir kısmı sepet dayanağının üzerine yerleştirilir. Damlayan sıvılar ultrasonik temizleme tankına geri yönlendirilir

ULTRASONİK TEMİZLEYİCİ RFQ'si:

neden ultrasonik olan parçaları temizle?
Temiz parçaları teslim etmek ve kullanmak her zaman açık değildir, kesinlikle kimse kirli parçaları kullanmak veya kritik bir makineye yerleştirmek istemez, ancak kirli, enkaz ve kirletici maddeler, sadece sinir bozucu durumdan yıkıcı olanlara kadar üreticiler ve son kullanıcılar için sorunlara neden olabilir Kirli parçalar, kritik bileşenlerin toleransları aşmasına neden olabilir ve hatta kirlilik (yağ, yağ ve kimyasallardan virüslere ve bakterilere kadar her şey) kullanıcılara ciddi zarar verebilirken değerli ekipman ve özelliklere zarar vermede başarısız olabilir.

Temizlik kimyasının nasıl seçileceği
Temizleme ihtiyacının tipine ve bir deterjan çözeltisinin veya benzer bir sulu ortamın temizlenmesi gereken alt tabakaya bağlı olarak, oyukların dramatik bir şekilde artmasına neden olabilir, sıvının yüzey gerilimini düşürmek, kabarcıkları oluşturmak için gereken enerjiyi azaltır ve içsel temizleme özelliği ile birleştirildiğinde Çözelti katı yüzeyin üstün mikro temizliği ile sonuçlanır
Temizleme ortamının seçimi kritiktir, substratın ve kirlenmenin doğası, tipik olarak sulu veya yarı sulu olan temizleme kimyasının seçiminde anahtar faktörlerdir.

Satın alma rehberliği
Lütfen öneri almak için AG SONIC bilgisini aşağıda belirtin
Ne tür bir nesneyi temizlemek istiyorsunuz (Metal, plastik, makine parçaları vb.)?
Nesneden ne tür bir kirlilik çıkarmak istiyorsunuz?
Nesne ne kadar büyük ve kaç tane temizlenmesi gerekiyor?
Zaman diliminiz nedir?

İletişim bilgileri
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: AGSONIC

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!