Ana sayfa ÜrünlerTıbbi Ultrasonik Temizleme Makinesi

Dizel Enjektör Temizleme Makineleri İçin Küçük Ultrasonik Tıbbi Alet Temizleyici

Sertifika
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Müşteri yorumları
AGSONIC, yarıdan daha kısa sürede daha fazla aleti temizleyebilir. Sadece temizlenmesi 15-20 dakika veya daha uzun süren aletler artık 3-5 dakika içinde mükemmel bir şekilde temizleniyor ve bu da bölgedeki diğer mağazalara göre rekabet avantajı sağlıyor.

—— Magnus-Onarım Servisleri

Sözümüzü müşterilerimize paranın karşılığını en iyi şekilde sunmaktır ve AGSONIC bu sözü yerine getirmeme yardımcı oluyor. ”

—— Paul - Şirket Gördüm

Agsonic ultrasonic cleaner ile% 100 başarı oranına sahibim. Karbüratörleri söküp temizleyiciye atarız. Makineden çıktıklarında mükemmel olacaklarını garanti ederim. Yeterince söyleyemem. Bu makine ile paranızı on kat kazanacaksınız. Bu gezegendeki en harika araç. ”

—— Juan - Denizcilik Şirketi

Destek malzemesini bazı 3D parçalardan el ile kaldırmak tam gün almak için kullanılır. Şimdi parçaları AGSONIC ultrasonik temizleyiciye yerleştirdik ve temizlenirken başka bir şey yaptık. Üç saat sonra güzel, temiz parçalarımız var. ”

—— Mark

Ben sohbet şimdi

Dizel Enjektör Temizleme Makineleri İçin Küçük Ultrasonik Tıbbi Alet Temizleyici

Dizel Enjektör Temizleme Makineleri İçin Küçük Ultrasonik Tıbbi Alet Temizleyici
Dizel Enjektör Temizleme Makineleri İçin Küçük Ultrasonik Tıbbi Alet Temizleyici Dizel Enjektör Temizleme Makineleri İçin Küçük Ultrasonik Tıbbi Alet Temizleyici

Büyük resim :  Dizel Enjektör Temizleme Makineleri İçin Küçük Ultrasonik Tıbbi Alet Temizleyici

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AGSONIC
Sertifika: CE
Model numarası: Tb 500
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1Unit
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: 10working gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 1000pcs / ay

Dizel Enjektör Temizleme Makineleri İçin Küçük Ultrasonik Tıbbi Alet Temizleyici

Açıklama
Malzeme: Paslanmaz çelik 304 Seçenek: Yakıt enjektörü ultrasonik temizleyici
Frekans:: Çoklu frekans zamanlayıcı:: 1-30Minutes
Gerilim:: 110/220V Ultrasonik güç: 150W
Vurgulamak:

medical ultrasonic cleaner

,

ultrasonic surgical instrument cleaner

Yakıt Enjektörü Ultrasonik Temizleme Makinesi 6 Karbüratör ve Diğer Motor Parçalarının Silindir Temizliği

En iyi ultrasonik temizliği nasıl elde ederim?
Ultrasonik temizlik için önemli olan birçok husus vardır. Bu değişkenleri optimize etmek en iyi temizliği sağlayacaktır. Alınacak en önemli kararlar uygun temizlik çözeltisini seçmek, doğru zamanda doğru sıcaklıkta temizlik yapmak ve doğru ultrasonik temizleyici boyutunu ve türünü seçmek.

Temizlik için özel bir çözüm gerekli mi?
Topraklar parçalara yapışır ... eğer yapmazlarsa, toprak parçalardan düşecektir! Çözümün amacı, parçalar ve toprakları arasındaki bağları kırmaktır. Sadece suyun temizleme özelliği yoktur. Ultrasonik aktivitenin (kavitasyon) birincil amacı, işini yaparken çözüme yardımcı olmaktır. Ultrasonik temizleme çözeltisi, ultrasonik temizleme işlemini optimize etmek için tasarlanmış çeşitli bileşenler içerir. Örneğin, kavitasyon seviyelerinin artması, sıvı yüzey geriliminin düşmesinden kaynaklanır. Ultrasonik bir çözelti, iyi bir ıslatıcı ajan veya yüzey aktif cismi içerecektir.

Aşağıdakileri ve daha fazlasını içeren uygulamalar:

Otomotiv Bakım, Yeniden Yapılanma ve Restorasyon

Taşkın, Yangın ve Fırtına Hasarlarının Temizlenmesi

Metalik ve Seramik Filtre Temizleme

Baskı Ekipmanları Bakımı

Mağaza Ortamlarında Genel Bakım Temizliği

Tıbbi Hassas Temizlik

30l Ultrasonik temizleyici Özellikler:

model Tb-500
Ultrasonik frekans 40,000 Hz
Malzeme SUS304
Tank kapasitesi 30L
Ultrasonik güç 500 W
Isıtma gücü 600W güçlü güç, hızlı ısıtma
kronometre 1-30 dk ayarlanabilir
Isıtıcı 0-80C ayarlanabilir
Birim boyutu 530 x 325 x 325 mm (L x G x Y)
Tank boyutu 500 x 300 x 200 mm (U x G x Y)
Paket Boyutu 635 x 405 x 390 mm (U x G x Y)
NW 14 kg
GW 15.6 kg
Güç kaynağı AC 100 ~ 120V, 50 / 60Hz
AC 220 ~ 240V, 50/60 Hz

Özellikleri:
Kullanımı basit
Saniyede temizler
Çeşitli Yüklere Otomatik Olarak Ayarlanır
Basitleştirilmiş Katı Hal Devresi
Yüksek Verimli Piezo-Elektrik Dönüştürücüler
Paslanmaz Çelik Tanklar ve Muhafazalar
Uzun yaşam
Düşük Maliyetli tasarım, ultrasonik jeneratörü ve temizleme tankını tek bir kutuda birleştirir

Ultrasonik temizleme; kir, yağ, gres, pas, akı, oksit filmi ve diğer kirleticileri görünür ve görünmez yüzeylerden uzaklaştırmanın en hızlı, en ekonomik ve verimli yöntemidir . Ultrasonik temizleyicinin içine batırılmış bir nesne ses dalgası iletkeni haline gelir ve kendini temizlemeye yardımcı olur. Karmaşık parçaların çoğu sökmeden temizlenebilir. Bu yöntemin temizleme verimliliği, mevcut herhangi bir başka yolla çoğaltılmaz. Ultrasonik temizleme, yüksek frekanslı bir ses dalgasının sulu bir çözeltiye veya çözücüye uygulanmasıdır. Bu ses dalgasının temizleme çözeltisine eklenmesi, kuvvetli bir şekilde genleşen ve daraltan (patlayan) milyonlarca mikroskobik kabarcık oluşturur. Bu kabarcıkların oluşumu ve patlaması ile üretilen çalkalama, temizleme tankındaki suya batırılmış parçalar üzerinde yoğun bir ovalama etkisine neden olur ve birikintileri ve kalıntıları giderir.

Ultrasonik Temizleme Neden Bu Kadar Verimli ve Etkili?

Kirli bir nesnenin yakınında kavitasyon gerçekleştiğinde, sürekli olarak iç içe geçen milyonlarca balonun ürettiği vakum hareketi, her köşeye derinlemesine ulaşan ve en narin parçaların bile huysuzluğuna ulaşan küçük bir basınç dalgası yaratır. Bu küçük basınç dalgası kirleri ve diğer kirletici maddeleri yerinden çıkarır, ayırır ve yavaşça uzaklaştırır. Sonuç çok hızlı ve etkili temizlik.

AGSONIC Ultrasonik Makineler Kavitasyon Nasıl Yaratılır?

Kavitasyon oluşturmak için AGSONIC Ultrasonik Temizleme Sistemleri, en son teknolojiye sahip Prowave ™ Dijital Jeneratörlerimizi kullanarak bir sıcak su tankına batırılmış elektro mekanik transdüserlere güç sağlar. Bu jeneratörler, daha sonra çok hızlı bir şekilde titreyen transdüserleri çalıştırır. Bu titreşim, sudan 25 ila 40 kHz arasındaki frekanslarda ses dalgaları göndererek kavitasyona neden olur.

Ultrasonik Temizlemenin Avantajları

Her türlü hidrokarbon kirlenmesini ve rafineri kalitesinde yan ürünleri ortadan kaldırır.

Proses kritik bileşenleri ve ekipmanı temizlenmediği düşünüldüğünde temizler.

Geleneksel yöntemlerin gerektirdiği zamanın bir kısmını hizmet vermektedir.

Daha az su kullanır ve yüksek basınçlı temizlemeden daha az atık su üretir.

Metalde bozulma oluşturmaz.

Yüksek basınçlı temizleme yöntemlerine özgü güvenlik endişelerini en aza indirir.

AG Sonic Clean, tüm bu Ultrasonik Temizleme avantajlarını, petrol, gaz ve petrokimya endüstrilerinde müşterilerimiz için bir gerçeklik haline getirmektedir.

 

Ultrasonik temizlik nedir?

Ultrasonik temizleme, temizleme işlemini kolaylaştıran istisnai bir tekniktir. Verimli olarak çeşitli maddeleri temizleyen olağanüstü kapsamlı bir işlemdir. Bu güçlü işlem, çok ayrıntılı bir işi hızlıca gerçekleştirebilir ve mikroskobik parçacıkları sert yüzeylerden başarıyla çıkarabilir. Dış ve iç yüzeyler, kör delikler ve oyuklar aynı anda ve üniform bir şekilde temizlenebilir. Yağlı, yağlı ve yapışkan parçalar ultrasonik temizleme ünitesi ile verimli bir şekilde temizlenir.

Ultrasonik temizleme, su bazlı bir temizleme çözeltisi kullandığından daha iyi, daha hızlı temizler ve çevre açısından güvenlidir. Genellikle geleneksel solvent temizleme işleminin yerine geçer.

Neden bir ultrasonik temizleme ünitesi satın alıyor?

• Emek tasarrufu ve su bazlı çözücü ile kendi kendini finanse etmek.

•Çevre dostu.

• Biyobozunur deterjanlar.

• Küçük aralıklara ulaşma yeteneği.

• Daha hızlı temizlik.

•Güvenli operasyon.

S: Ultrasonik Temizleme neden bu kadar verimli ve etkili?

C: Kavitasyon kirli bir cismin yakınında gerçekleştiğinde, sürekli olarak yer alan milyonlarca hava kabarcığı tarafından üretilen vakum hareketi, her köşeye derinlemesine ulaşan ve en narin parçaların bile kafasına gelen küçük bir basınç dalgası yaratır.

Bu küçük basınç dalgası kirleri ve diğer kirletici maddeleri yerinden çıkarır, ayırır ve yavaşça uzaklaştırır. Sonuç çok hızlı ve etkili temizlik.

Ultrasonik temizleme adım:

Demonte motorlu tekne motor bileşenlerini temizleyicinin örgü sepetine yerleştirin. Birbirleriyle temastan kaçınmak için onları konumlandırın.
Parça sepetini ısıtılmış banyoya yerleştirin. Temizleme süresi, parçaların durumuna bağlı olarak değişebilir, ancak 40 dakika sonra başlayabilirsiniz. Diğer işleri yönetmek için bu süreyi kullanın.

Döngünün sonunda, sepeti çıkarın ve parçaları temizlik açısından inceleyin. Mutlu değilseniz, başka bir çalışma için onları banyoya değiştirin. Dikkat: Çalışan bir ultrasonik banyoya ulaşmayın.

Parçalar temiz olduğunda, ultrasonik temizleme çözeltisi artığını çıkarmak için temiz suyla durulayın. Yeniden monte etmeden önce gereken şekilde kurumasını ve yağlamalarını veya yağlamalarını sağlayın.

Bir temizlik işlemine ne zaman ultrason eklemeyi düşünmelisiniz?

Genellikle, cevap, mevcut yöntem kullanılarak parçalar yeterince temizlenemediğinde ortaya çıkar. Ultrasonikler temizlik sorunları üretkenliği, kaliteyi ve / veya sonuç satırını olumsuz yönde etkilediğinde uygulanabilir bir satın alım haline gelir. Ultrasonikler ile etkili temizlik, mikroskobik tıbbi cihazlardan yenilenmiş lokomotif şaftlarına, havacılık alanlarından kaplama öncesi parçalara ve daha pek çok sektörde geniş bir yelpazede kanıtlanmıştır.

Ultrasonikler yeni bir temizleme işlemine dahil edilebilir veya bazen mevcut bir işleme eklenebilir. Çoğu durumda, parçalar üzerindeki kalıntıya bağlı olarak reddedilenler, uygun şekilde yapılandırılmış bir parça temizleme hattında temiz ve / veya durulama istasyonlarına ultrasonik ilavesiyle hemen hemen ortadan kaldırılabilir.

Ultrasonik Frekans ve Watt Yoğunluğu

Ultrasonik enerji, ses dalgaları bir veya daha fazla ultrasonik jeneratör ve karşılık gelen ultrasonik transdüserleri içeren bir paket aracılığıyla su gibi bir çözeltiye eklendiğinde oluşur.

 

İletişim bilgileri
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: AGSONIC

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!