Ana sayfa ÜrünlerUltrasonik Motor Temizleyici

400lt Ultrasonik Motor Temizleyici Temizleme Alüminyum / Vaka Demir Silindir Kafaları / Blokları Uçak Parçaları

Sertifika
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Müşteri yorumları
AGSONIC, yarıdan daha kısa sürede daha fazla aleti temizleyebilir. Sadece temizlenmesi 15-20 dakika veya daha uzun süren aletler artık 3-5 dakika içinde mükemmel bir şekilde temizleniyor ve bu da bölgedeki diğer mağazalara göre rekabet avantajı sağlıyor.

—— Magnus-Onarım Servisleri

Sözümüzü müşterilerimize paranın karşılığını en iyi şekilde sunmaktır ve AGSONIC bu sözü yerine getirmeme yardımcı oluyor. ”

—— Paul - Şirket Gördüm

Agsonic ultrasonic cleaner ile% 100 başarı oranına sahibim. Karbüratörleri söküp temizleyiciye atarız. Makineden çıktıklarında mükemmel olacaklarını garanti ederim. Yeterince söyleyemem. Bu makine ile paranızı on kat kazanacaksınız. Bu gezegendeki en harika araç. ”

—— Juan - Denizcilik Şirketi

Destek malzemesini bazı 3D parçalardan el ile kaldırmak tam gün almak için kullanılır. Şimdi parçaları AGSONIC ultrasonik temizleyiciye yerleştirdik ve temizlenirken başka bir şey yaptık. Üç saat sonra güzel, temiz parçalarımız var. ”

—— Mark

Ben sohbet şimdi

400lt Ultrasonik Motor Temizleyici Temizleme Alüminyum / Vaka Demir Silindir Kafaları / Blokları Uçak Parçaları

400lt Ultrasonik Motor Temizleyici Temizleme Alüminyum / Vaka Demir Silindir Kafaları / Blokları Uçak Parçaları
400lt Ultrasonik Motor Temizleyici Temizleme Alüminyum / Vaka Demir Silindir Kafaları / Blokları Uçak Parçaları 400lt Ultrasonik Motor Temizleyici Temizleme Alüminyum / Vaka Demir Silindir Kafaları / Blokları Uçak Parçaları

Büyük resim :  400lt Ultrasonik Motor Temizleyici Temizleme Alüminyum / Vaka Demir Silindir Kafaları / Blokları Uçak Parçaları

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AGSONIC
Sertifika: CE
Model numarası: T-72S
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1Unit
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: 10working gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 1000pcs / ay

400lt Ultrasonik Motor Temizleyici Temizleme Alüminyum / Vaka Demir Silindir Kafaları / Blokları Uçak Parçaları

Açıklama
Malzeme: Paslanmaz çelik 304 Uygulama: Tüm Parçaları Temizlemek İçin
Seçenek: Yağ Filtresi Sanayi: Ultrasonik Banyo Temizleyicisini Onar
Tank kapasitesi: 360L Frekans: 28khz
Vurgulamak:

industrial ultrasonic parts cleaner

,

automotive parts cleaning equipment

Temizleme Alüminyum Ve Vaka Demir Silindir Kafaları Ve Blokları Uçak Parçaları 400 Lt Cleanning Tankı Ultrasonik Temizleyici Makinesi

Ürün Açıklaması
Havacılık ve Uçak Parçaları temizliğine hoş geldiniz - Havacılık ve Uçak Parçaları Temizliği, Kamyon Motor Parçaları Temizleme, Motorlu Bisiklet Motor Parçaları Temizleme.

Ultrasonik temizleme işlemimiz, aşağıdaki bileşenleri etkin bir şekilde temizleyebilir: Hava-Uzay ve Uçak Parçaları, Alüminyum dökümler, motor blokları, Karbüratör, Silindir Başlıkları, Motorlar, Motor Bileşenleri, Dişli Kutuları, Filtreler, Borular ve Valfler.

AG Havacılık ve Hava Taşıtı Parçaları ultrasonik temizleme makinesi Havacılıkta temizlik yöntemleri ve işlemlerinde devrim niteliğindedir, Hava ve Hava Taşıtı Parçaları ultrasonik temizleme makinemiz her türlü otomotiv, uçak ve deniz motoru parçasını temizleyebilir, temizlik için ultrasonik teknoloji sağlarken el işçiliğini ortadan kaldırırken ultrasonik teknoloji Üstün temizleme etkisiyle, çoğu parça çevre dostu su bazlı çözümlerle temizlenebilir

Ultrasonik temizleme makineleri, yüksek frekanslı ses dalgaları kullanarak temizleme çözücülerini çalkalama prensibi ile çalışır, ultrasonik çalkalama, büyük miktarlarda enerji salınımını engelleyen milyonlarca mikroskobik kabarcık oluşturur, bu hareket, kavitasyon olarak bilinir, bir parçanın yüzeyine yapışmış kirleticileri yerinden çıkarır , ultrasonik oyuklar temizleme sıvısı ile temas eden her yüzeyi iyice temizler

Uçak Ultrasonik Temizleyici ne yapabilir?
Ultrasonik temizleyiciler , kirleri, yağları, yağlayıcıları, karbonu, pası ve motorlarda ve mekanik parçalarda oluşan diğer kir türlerini temizler . Oluklar, iç geçitler, contalar ve ulaşılması zor diğer alanlar kolayca temizlenir ve saatlerce sökülmesi ve karmaşık parçaların yeniden birleştirilmesi ortadan kaldırılır. Karbüratörler, pistonlar, silindir kafaları, alüminyum parçalar ve fren kaliperleri , ultrasonik bir temizleyicide manuel fırçalama yapılmadan iyice temizlenen bileşenlere birkaç örnektir

Otomobil parçaları temizleme makinesi

Otomotiv Ultrasonik Temizleyicileri üretiyoruz ve tedarik ediyoruz. Çok çeşitli ultrasonik temizleyiciler sunuyoruz. Bunlar hem elle çalışan hem de tamamen otomatik sistemler olan Tek veya Çok Kademeli Ultrasonik Temizleyicilerdir. Ayrıca, makine profesyonel güvenilirliği ve kullanıcı dostu olması nedeniyle müşterilerimiz tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır ve takdir edilmektedir.

Ultrasonik temizleme sistemi tasarımı:

Herhangi bir temizleme sisteminin tasarımında dikkat edilmesi gereken hususlar arasında parça (lar) üzerindeki kirleticiler, gerekli temizlik seviyesi, parçaların geometrisi ve malzemesi, işlenecek miktar ve önceki sistem tasarımı ve düzeni (varsa) sayılabilir. ). Gerekli olan parça geometrisi, üretim hızı ve temizleme süresi, genel işleme karar verildikten sonra, temizleme sisteminin boyutunu belirleyecektir.

Temizlik ile ilgili önemli noktalar:

Tipik bir sulu ultrasonik temizleme sisteminde, kirleticileri çıkaracak veya gevşetecek olan temizleme aşamasıdır. Aşağıdaki durulama aşamaları, kalan tüm gevşemiş toprakları ve artık deterjanları temizler ve bir kurutucu kalan durulama suyunu giderir. Sistemin genel süreci genellikle deneysel olarak belirlenir. Deneyim, deneme ve hata süreci sayesinde, belirtilen temizlik seviyelerini karşılamak için uygun şekilde tasarlanmış bir temizlik işleminin belirlenebileceği bir uygulama laboratuarımız vardır. Temizliği kontrol etmenin çeşitli yolları vardır. Bazıları, yağın çoğunun alınıp toplanmadığını görmek için parçadaki su kırma testi kadar basittir. Diğerleri, Angstrom seviyesine kadar olan ince kirletici filmleri ölçmek için optik olarak uyarılmış elektron emisyon teknolojisini kullanan yüzey kalitesi izlemesi kadar ayrıntılıdır.

AGSONIC ultra sonic motor montajından önce eski ve yeni tüm parçaların temizliği. Bu Ultrasonik Temizleme Yöntemi, temizlik işleminde uzun süredir "kriter" olarak bilinir. Ultrasonik kavitasyon, bir parçanın yüzeyinden aşağıya doğru temizlenebilir. Sprey ve mekanik çalkalama dahil diğer temizleme araçları kullanılarak erişilemeyen iç alanlara da ulaşabilir. Ultrasonik enerjinin kuvvetli doğası, yüzeyleri çok küçük parçacıkları tutan mekanik ve iyonik bağları kırmak için gereken fiziksel "itmeyi" sağlar.

Motor Parçalarının Ultrasonik Temizliği, Araba motor parçaları, Kamyon motor parçaları ve Motorlu bisiklet motor parçaları

Bizim ultrasonik temizleme işlemi, aşağıdaki bileşenleri etkili bir şekilde temizleyebilir - Alüminyum döküm, motor blokları, Karbüratör, Silindir Kafaları, Motorlar, Motor Bileşenleri, Dişli Kutuları, Filtreler, Borular ve Valfler.

Silindir Kafaları ve Motor Blokları Ultrasonik Temizleyiciler

Otomotiv Ultrasonik Temizleyicileri, esasen kir, yağ, pişmiş toprak karbonun parçalardan uzaklaştırılması için ultrasonik enerji kullanan sulu bir tank sistemidir. Asfalt, pas, yapıştırılmış contalar ve ağır done don karbon katmanları gibi kirletici maddeler de ultrasonik temizleme ile temizlenebilir ancak daha agresif kimyasallar gerektirir. Başka bir temizleme işleminden farklı olarak, ultrasonik temizleme karmaşık, hafif veya kolayca hasar görebilecek parçaları etkilemez.

Model:

seçtiğiniz için ultrasonik tank modelleri:

model Tank boyutu Birim boyutu Ses Ultrasonik güç Sıklık Isıtma gücü kronometre Isıtma sıcaklığı
EnxBoyxYükseklik (mm) EnxBoyxYükseklik (mm) (L) (W) (kHz) (KW) (MIN) (℃)
T-12S 500x300x250 640x440x470 38 600 28/40 1.5 1-99

0-80

T-18S 500x350x350 640x490x570 61 900 1.5
T-24S 550x400x400 690x540x620 88 1200 3
T-30S 600x450x400 740x590x620 108 1500 3
T-36S 600x500x450 740x640x670 135 1800 4.5
T-48S 700x500x500 840x640x720 175 2400 6
T-60S 800x600x550 940x740x770 264 3000 7.5
T-72S 1000x600x600 1140x740x820 360 3600 9

Yüksek Kapasiteli Ultrasonik Temizleme Sistemleri orta ve ağır hizmet tipi endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır. Tek bir muhafaza içerisinde ultrasonik bir jeneratör ve temizleme tankı ile tamamen entegredirler. Büyük hacimli parçaları taşımak veya küçük parçaların toplu temizliği için 10 galonluk bir tank kapasitesi yeterlidir. Yüksek Kapasiteli Ultrasonik Temizleme Sistemleri'nin 304L paslanmaz çelikten çekilmiş çekme tankı hiçbir köşe kaynağına veya diğer kir alıcı yüzeylere sahip değildir.

Sistem Nasıl Çalışıyor:

Sistem aşağıdaki şekilde çalışır:

  • Parçalar, verilen paslanmaz çelik sepet veya başka bir tutma tertibatı kullanılarak tanka yerleştirilir.
  • Suya daldıktan sonra BAŞLAT düğmesine basılır ve kapak kapatılır. Ultrasonik sistem açılır ve filtre sistemi otomatik olarak kapanır. Bu sırada parçalar CROSSFIRE ultrasonik sistem ile temizlenir.
  • Çevrim tamamlandıktan sonra sistem otomatik olarak kapanacaktır.
  • Operatörler, parçalar temiz olduğunda geri dönebilirler.

Kapak açılır ve parçaların bir kısmı sepet dayanağının üzerine yerleştirilir. Damlayan sıvılar ultrasonik temizleme tankına geri yönlendirilir

ULTRASONİK TEMİZLEYİCİ RFQ'si:

Kavitasyon nedir?

"Kavitasyon", bir sıvıda milyonlarca küçük kabarcıkların (veya boşlukların) hızlı oluşumu ve çökmesidir. Kavitasyon, yüksek frekanslı (ultrasonik) ses ile üretilen alternatif yüksek ve düşük basınç dalgaları tarafından üretilir. Düşük basınç fazı sırasında, bu kabarcıklar mikroskobik boyuttan, sıkıştırıldıkları ve patladıkları yüksek basınç fazı boyunca büyür.

Ultrasonik temizlik parçalarıma zarar verebilir mi?

Bazı uyarılarda ultrasonik temizlemenin çoğu parça için güvenli olduğu kabul edilir. Saniyede binlerce patlamanın etkisi çok güçlü olsa da, enerji mikroskobik seviyede konumlandırıldığından temizleme işlemi güvenlidir. Dikkat edilecek en önemli husus, temizleme çözeltisinin seçimidir. Deterjanın temizlenmekte olan malzeme üzerindeki potansiyel olumsuz etkileri ultrasonik cihazlar tarafından artırılacaktır.

Çözümler ne zaman değiştirilmeli?

Temizleme solüsyonlarında gözle görülür bir azalma meydana geldiğinde veya solüsyon gözle görülür şekilde kirlendiğinde veya harcandığında, temizleme solüsyonları tekrar doldurulmalıdır. Her temizlik seansında yeni bir çözelti partisi genellikle gerekli değildir.

Neden çözümü yüksek seviyede tutmalıyım?

Çözelti seviyesi daima korunmalıdır. Uygun çözelti seviyesini korumak, çözelti parçalarının etrafında optimum dolaşımını sağlar ve ısıtıcıları ve dönüştürücüyü aşırı ısınmaya veya stresten korur.

Temizleme süresinin uzunluğu nedir?

Temizleme süresi, toprak, çözelti, sıcaklık ve istenen temizlik derecesine bağlı olarak değişecektir. Ultrasonik temizleme işlemi başladıktan hemen sonra kirlerin kolayca görülebilmesi hemen başlamalıdır. Temizleme süresi ayarı, proses değişkenlerini telafi etmek için kullanılan en kolay (ve çoğu zaman yanlış uygulanmış) faktördür. Her ne kadar yeni uygulama döngüsü süresi deneyimli bir operatör tarafından yaklaştırılabilse de, genellikle seçilen çözelti ve gerçek kirli parçalarla fiili kullanımla doğrulanmalıdır.

Ünite ısıtıcısının amacı nedir?

Ünite ısıtıcının temel amacı, temizleme döngüleri arasında bir çözelti sıcaklığını muhafaza etmektir. Kavitasyonla salınan muazzam enerji, temizlik için ısı üretecek.

Ünitenin doğru şekilde kavitasyon yapıp yapmadığını nasıl bilebilirim?

Çoğu zayıf temizleme genellikle bir veya daha fazla proses değişkeninin hatalı kontrolünden kaynaklanır; yanlış deterjan çözeltisinin seçilmesi, yetersiz ısı veya belirli bir toprağın uzaklaştırılması için yeterli zamanın verilmemesi gibi. Ultrasonik temizleyicinizin uygun şekilde kavitasyon yapmadığından şüpheleniyorsanız, gerçekleştirebileceğiniz iki basit test vardır: "cam slayt" testi ve "folyo" testi.

İletişim bilgileri
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: AGSONIC

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!