Ana sayfa ÜrünlerUltrasonik Motor Temizleyici

Kapalı Filtrasyon Sistemi ile Garaj Motoru Endüstriyel Ultrasonik Parçalar Temizleyici

Sertifika
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Müşteri yorumları
AGSONIC, yarıdan daha kısa sürede daha fazla aleti temizleyebilir. Sadece temizlenmesi 15-20 dakika veya daha uzun süren aletler artık 3-5 dakika içinde mükemmel bir şekilde temizleniyor ve bu da bölgedeki diğer mağazalara göre rekabet avantajı sağlıyor.

—— Magnus-Onarım Servisleri

Sözümüzü müşterilerimize paranın karşılığını en iyi şekilde sunmaktır ve AGSONIC bu sözü yerine getirmeme yardımcı oluyor. ”

—— Paul - Şirket Gördüm

Agsonic ultrasonic cleaner ile% 100 başarı oranına sahibim. Karbüratörleri söküp temizleyiciye atarız. Makineden çıktıklarında mükemmel olacaklarını garanti ederim. Yeterince söyleyemem. Bu makine ile paranızı on kat kazanacaksınız. Bu gezegendeki en harika araç. ”

—— Juan - Denizcilik Şirketi

Destek malzemesini bazı 3D parçalardan el ile kaldırmak tam gün almak için kullanılır. Şimdi parçaları AGSONIC ultrasonik temizleyiciye yerleştirdik ve temizlenirken başka bir şey yaptık. Üç saat sonra güzel, temiz parçalarımız var. ”

—— Mark

Ben sohbet şimdi

Kapalı Filtrasyon Sistemi ile Garaj Motoru Endüstriyel Ultrasonik Parçalar Temizleyici

Kapalı Filtrasyon Sistemi ile Garaj Motoru Endüstriyel Ultrasonik Parçalar Temizleyici
Kapalı Filtrasyon Sistemi ile Garaj Motoru Endüstriyel Ultrasonik Parçalar Temizleyici

Büyük resim :  Kapalı Filtrasyon Sistemi ile Garaj Motoru Endüstriyel Ultrasonik Parçalar Temizleyici

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AGSONIC
Sertifika: CE
Model numarası: T-1144S
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1Unit
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: 10working gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 1000pcs / ay

Kapalı Filtrasyon Sistemi ile Garaj Motoru Endüstriyel Ultrasonik Parçalar Temizleyici

Açıklama
Malzeme: Paslanmaz çelik 304 Uygulama: Araba Parçaları Kamyon Parçaları
Seçenek: Filtrasyon sistemi Sanayi: Garaj Motoru Ultrasonik Temizleme Sistemi
Tank kapasitesi: 960L Frekans: 28khz
Vurgulamak:

industrial ultrasonic parts cleaner

,

automotive parts cleaning equipment

Yıkama Sıvısı Tüketimini Azaltmak İçin Kapalı Filtrasyon Sistemli Garaj Motoru Ultrasonik Temizleme Sistemi

Neden Silindir Kafası Motor Bloğu Temizliğini Kullanmalı?
Agsonics, motor endüstrisindeki profesyonel temizlik hizmetleriyle ünlüdür.

Ultrasonik temizleyici teknolojisi nasıl temizlenir?

Kavitasyon kabarcıkları , kırmızı kan hücreleri kadar küçük vakumlu oyuklar veya genel olarak 8 binde bir milimetredir. Öyle küçükler ki, 1 cm uzunluğa ulaşmaları için sırayla 1.250 tanesi sıralanacaktı.

Sürekli titreşim baskısı altında, bu kabarcıklar hızlı bir şekilde gerilir ve sıkıştırılır. Üretilen ses dalgalarının frekansı ve gücü tarafından belirlenen bir boyuta ulaştıklarında, kabarcıklar yapısal bütünlüğünü kaybeder ve şiddetli bir şekilde çöker. Bu patlamalar bir yüzeyin yakınında gerçekleştiğinde, kabarcıklar saatte 500 milden fazla hareket eden yüksek güçte plazma akışları yayar ve bu yüzeyden çok küçük parçacıkları ve maddeleri bile çarpıştırır, çalkalar ve uzaklaştırır.

AG Motor bloğu ultrasonik temizleme makinesi
Her türlü motor parçası için uygun
AG motor bloğu ultrasonik temizleme makinesi her türlü motor parçasını etkin ve iyice temizleyin
01: Otomotiv: karbüratör, egzoz manifoldları, silindir blokları, 2 zamanlı ve 4 zamanlı motosiklet motorları, kar makineleri, ATV silindirleri ve kafaları ve diğerlerinden karbon birikintileri, gres ve diğer tür kirli ve kirletici maddeleri tamamen temizler.
02: Marine: İç ve dış motorlar için uygundur, temizlik kimyası gelecekteki korozyon riskini azaltan alüminyum parçalar üzerinde hem kusursuz hem de yumuşaktır
03: Uçaklar: Uçak motorlarının yüksek performans talepleri, motor parçasını neredeyse orijinal durumuna geri getirecek yoğun bir temizleme işlemine ihtiyaç duymaktadır; motor bloğu ultrasonik temizleme makinemiz hem büyük hem de küçük parçaları, türbini kolayca, iyice ve güvenle temizlemektedir bıçaklar, yakıt memeleri, jeneratör bileşenleri, frenler ve periyodik temizlik gerektiren diğer parçaların tümü, ultrasonik temizleme işlemi kullanılarak etkin ve tamamen temizlenir

Otomobil Parçaları Temizleme makinesi

Otomotiv Ultrasonik Temizleyicileri üretiyoruz ve tedarik ediyoruz. Çok çeşitli ultrasonik temizleyiciler sunuyoruz. Bunlar hem elle çalışan hem de tamamen otomatik sistemler olan Tek veya Çok Kademeli Ultrasonik Temizleyicilerdir. Ayrıca, makine profesyonel güvenilirliği ve kullanıcı dostu olması nedeniyle müşterilerimiz tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır ve takdir edilmektedir.

Ultrasonik temizleme sistemi tasarımı:

Herhangi bir temizleme sisteminin tasarımında dikkat edilmesi gereken hususlar arasında parça (lar) üzerindeki kirleticiler, gerekli temizlik seviyesi, parçaların geometrisi ve malzemesi, işlenecek miktar ve önceki sistem tasarımı ve düzeni (varsa) sayılabilir. ). Gerekli olan parça geometrisi, üretim hızı ve temizleme süresi, genel işleme karar verildikten sonra, temizleme sisteminin boyutunu belirleyecektir.

Silindir Kafaları ve Motor Blokları Ultrasonik Temizleyiciler

Otomotiv Ultrasonik Temizleyicileri, esasen kir, yağ, pişmiş toprak karbonun parçalardan uzaklaştırılması için ultrasonik enerji kullanan sulu bir tank sistemidir. Asfalt, pas, yapıştırılmış contalar ve ağır done don karbon katmanları gibi kirletici maddeler de ultrasonik temizleme ile temizlenebilir ancak daha agresif kimyasallar gerektirir. Başka bir temizleme işleminden farklı olarak, ultrasonik temizleme karmaşık, hafif veya kolayca hasar görebilecek parçaları etkilemez.

Tüm ultrasonik banyolar kapak ve sepet ile birlikte verilir

Ürün Açıklaması

Silindir Kafaları ve Motor Bloklarının Temizlenmesine, Kamyon Motor Parçalarının Temizlenmesine Hoş Geldiniz,

Ultrasonik temizleme işlemimiz, aşağıdaki bileşenleri etkin bir şekilde temizleyebilir - Silindir Kafaları ve Motor Blokları ve Uçak Parçaları, Alüminyum döküm parçaları, motor blokları, Karbüratör, Silindir Kafaları, Motorlar, Motor Bileşenleri, Dişli Kutuları, Filtreler, Borular ve Valfler.


AG Silindir Kafaları ve Motor Blokları ultrasonik temizleme makinesi Vana Tabaklarında temizlik yöntem ve işlemlerinde devrim niteliğindedir, Vana Plakaları ve Uçak Parçaları ultrasonik temizleme makinemiz her türlü otomotiv, uçak ve deniz motoru parçalarını temizleyebilir; Size üstün temizlik etkisi sağlarken, çoğu parça çevre dostu su bazlı çözümlerle temizlenebilir

Ultrasonik temizleme makineleri, yüksek frekanslı ses dalgaları kullanarak temizleme çözücülerini çalkalama prensibi ile çalışır, ultrasonik çalkalama, büyük miktarlarda enerji salınımını engelleyen milyonlarca mikroskobik kabarcık oluşturur, bu hareket, kavitasyon olarak bilinir, bir parçanın yüzeyine yapışmış kirleticileri yerinden çıkarır , ultrasonik oyuklar temizleme sıvısı ile temas eden her yüzeyi iyice temizler

seçtiğiniz için ultrasonik tank modelleri:

ultrasonik tank modelleri

model

T-1144S

İç tank boyutu:

1200x1000x800 mm

Kapasite:

960liters;

Malzeme:

Paslanmaz çelik 304

Ultrasonik frekans:

28khz

Transdüserler;

With144   adet transdüserler;

Ultrasonik güç

7.2 KW

Jeneratör gücü

220V, 50 / 60HZ

Çalışma gerilimi:

380V 50HZ;

Garanti:

1 yıl.

Banyo bakım sistemlerinin avantajları

Kir parçacık ayırıcı

uzun süre temizlik banyoları için

Artan ultrasonik temizleme gücü

Kararlı banyo kalitesi

Atık suyun azalması nedeniyle maliyet azaltma

miktarlar ve düşük enerji tüketimi

Çeşitli ortamlar için uygun

Sistem Nasıl Çalışıyor:

Sistem aşağıdaki şekilde çalışır:

  • Parçalar, verilen paslanmaz çelik sepet veya başka bir tutma tertibatı kullanılarak tanka yerleştirilir.
  • Suya daldıktan sonra BAŞLAT düğmesine basılır ve kapak kapatılır. Ultrasonik sistem açılır ve filtre sistemi otomatik olarak kapanır. Bu sırada parçalar CROSSFIRE ultrasonik sistem ile temizlenir.
  • Çevrim tamamlandıktan sonra sistem otomatik olarak kapanacaktır.
  • Operatörler, parçalar temiz olduğunda geri dönebilirler.

Kapak açılır ve parçaların bir kısmı sepet dayanağının üzerine yerleştirilir. Damlayan sıvılar ultrasonik temizleme tankına geri yönlendirilir

TT:

ULTRASONIC W ORK NEDİR?

Ultrasonic sistemi, benzersiz bir ultrasonik ve temizleme sıvısı kombinasyonu kullanmaktadır. Kirlenmiş bileşenler banyoya batırılır. “Transdüserler” çok küçük kabarcıklara veya “vakum boşluklarına” neden olan yüksek frekanslı ses dalgaları üretir. Bu “boşluklar” patladığında, sıvı, aşırı erişilemeyen alanlarda bile, çok yüksek güçle temizlenen tüm nesnelerin yüzeyine etki eder. Bu, düşük maliyetli sonuçların ek avantajı ile birlikte, ultrasonik ve diğer temizleme yöntemleri arasındaki büyük farktır.

Ultrasonik Temizleme İşlemi Tasarlama

Her türlü ekipmanda olduğu gibi, ultrasonik temizleme sistemleri iş gereksinimine mümkün olduğu kadar yakından eşleştirilmelidir. Daha düşük iş hacmine sahip laboratuarlar ve üretim alanları, tek bir ultrasonik tank seçip ardından bir durulama suyunu seçebilir. Tekli tanklar tipik olarak bir galondan daha az bir sürede başlar ve yukarı çıkar. Daha yüksek üretim alanları, bir veya daha fazla ultrasonik temizleme istasyonunun bir veya daha fazla durulama ve isteğe bağlı bir kurutucu tarafından takip edildiği manuel veya otomatik çoklu istasyon hattını düşünebilir.

Aşırı kirlenmiş parçalar, birden fazla temizleme istasyonunda temizlikten yararlanabilir. İlk temizlik brüt kontaminasyonu giderebilir ve ikincisi işi tamamlar. Ultrasonik, kirlenme türüne ve seviyesine bağlı olarak her iki istasyonda da gösterilebilir veya gösterilmeyebilir. Örneğin, ağır yağ yüklemesi olan bir senaryoda, bir ön temizleme, yağı işlemek için bir birleştiriciye yüzey kaymağı ile ultrasonik temizlemeyi içerebilir. Ağır yağ ilk istasyonda alındıktan sonra, ikinci temizlemedeki ultrasonikler daha ince bir temizlik yapmak için parça alt tabaka ile daha doğrudan oyulacaktır.

Ultrasonik bir tank çalışma alanı, iş yükünün her tarafında en az iki inç boşluk bırakmalıdır.

Küçük ultrasonik tanklar tipik olarak elektrikli şerit ısıtıcılarla donatılmıştır ve ultrasonik dönüştürücüler, genellikle tankın dibinde bulunan bir diyaframa epoksi ile bağlanır veya vakumla lehimlenir.

İletişim bilgileri
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: AGSONIC

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!