Ana sayfa ÜrünlerOtomotiv Ultrasonik Temizleyici

Motor Bloğu Otomotiv Ultrasonik Temizleyici 500L Yağ Filtresi Geri Dönüşümü 28khz Frekans

Sertifika
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Müşteri yorumları
AGSONIC, yarıdan daha kısa sürede daha fazla aleti temizleyebilir. Sadece temizlenmesi 15-20 dakika veya daha uzun süren aletler artık 3-5 dakika içinde mükemmel bir şekilde temizleniyor ve bu da bölgedeki diğer mağazalara göre rekabet avantajı sağlıyor.

—— Magnus-Onarım Servisleri

Sözümüzü müşterilerimize paranın karşılığını en iyi şekilde sunmaktır ve AGSONIC bu sözü yerine getirmeme yardımcı oluyor. ”

—— Paul - Şirket Gördüm

Agsonic ultrasonic cleaner ile% 100 başarı oranına sahibim. Karbüratörleri söküp temizleyiciye atarız. Makineden çıktıklarında mükemmel olacaklarını garanti ederim. Yeterince söyleyemem. Bu makine ile paranızı on kat kazanacaksınız. Bu gezegendeki en harika araç. ”

—— Juan - Denizcilik Şirketi

Destek malzemesini bazı 3D parçalardan el ile kaldırmak tam gün almak için kullanılır. Şimdi parçaları AGSONIC ultrasonik temizleyiciye yerleştirdik ve temizlenirken başka bir şey yaptık. Üç saat sonra güzel, temiz parçalarımız var. ”

—— Mark

Ben sohbet şimdi

Motor Bloğu Otomotiv Ultrasonik Temizleyici 500L Yağ Filtresi Geri Dönüşümü 28khz Frekans

Motor Bloğu Otomotiv Ultrasonik Temizleyici 500L Yağ Filtresi Geri Dönüşümü 28khz Frekans
Motor Bloğu Otomotiv Ultrasonik Temizleyici 500L Yağ Filtresi Geri Dönüşümü 28khz Frekans Motor Bloğu Otomotiv Ultrasonik Temizleyici 500L Yağ Filtresi Geri Dönüşümü 28khz Frekans

Büyük resim :  Motor Bloğu Otomotiv Ultrasonik Temizleyici 500L Yağ Filtresi Geri Dönüşümü 28khz Frekans

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AGSONIC
Sertifika: CE
Model numarası: T-72S
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1Unit
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: 10working gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 1000pcs / ay

Motor Bloğu Otomotiv Ultrasonik Temizleyici 500L Yağ Filtresi Geri Dönüşümü 28khz Frekans

Açıklama
Malzeme: Paslanmaz çelik 304 Uygulama: Motor Silindir Kafası Temizliği
Seçenek: Motor bloğu Sanayi: Ultrasonik silindir kafası
Tank kapasitesi: 360L Frekans: 28khz
Adı: Motor Bloğu Ultrasonik Temizleme Makinesi İşlevi: 500L Yağ Filtresi Geri Dönüşümü
Vurgulamak:

car parts cleaning machine

,

automotive parts cleaner system

Motor Bloğu Ultrasonik Temizleme Makinesi Ultrasonik Temizleyici 500L Yağ Filtresi Geri Dönüşümü

Motor Parçaları Temizleme, Araba Motoru Parçaları Temizleme, Kamyon Motor Parçaları Temizleme, Motorlu Bisiklet Motor Parçaları Temizleme.

Otomobil Parçaları ve Araba Motoru için En İyi Ultrasonik Temizleyiciler

Metal ekipmanın endüstriyel bir tesiste temizlenmesi ve bakımı, ciddi sonuçlara neden olan göz korkutucu bir iştir. Bu düşünceyle birlikte,

Ultrasonik Temizleme, ağır ve hafif bitüm, katran, asfaltenler, polimerler, yağ ve diğer petrol ürünlerini metal ürünlerden bilimsel olarak tasarlanmış bir ultrason tankına batırılarak çıkarmak için.

Ultrasonik Temizlemenin Avantajları

Her türlü hidrokarbon kirlenmesini ve rafineri kalitesinde yan ürünleri temizler.

Proses kritik bileşenleri ve ekipmanı temizlenmediği düşünüldüğünde temizler.

Geleneksel yöntemlerin gerektirdiği zamanın bir kısmını hizmet vermektedir.

Daha az su kullanır ve yüksek basınçlı temizlemeden daha az atık su üretir.

Metalde bozulma oluşturmaz.

Yüksek basınçlı temizleme yöntemlerine özgü güvenlik endişelerini en aza indirir.

AG Sonic Clean, tüm bu Ultrasonik Temizleme avantajlarını, petrol, gaz ve petrokimya endüstrilerinde müşterilerimiz için bir gerçeklik haline getirmektedir.

AG Motor bloğu ultrasonik temizleme makinesinin temizleme kapsamı

Her türlü motor parçası için uygun

AG motor bloğu ultrasonik temizleme makinesi her türlü motor parçasını etkin ve iyice temizleyin

01: Otomotiv : karbüratör, egzoz manifoldları, silindir blokları, 2 zamanlı ve 4 zamanlı motosiklet motorları, kar makineleri, ATV silindirleri ve kafaları ve diğerlerinden karbon birikintileri, gres ve diğer tür kirli ve kirletici maddeleri tamamen temizler.

02: Marine : İç ve dış motorlar için uygundur, temizlik kimyası gelecekteki korozyon riskini azaltan alüminyum parçalar üzerinde hem kusursuz hem de yumuşaktır

03: Uçaklar: Uçak motorlarının yüksek performans talepleri, motor parçasını neredeyse orijinal durumuna geri getirecek yoğun bir temizleme işlemine ihtiyaç duymaktadır; motor bloğu ultrasonik temizleme makinemiz hem büyük hem de küçük parçaları, türbini kolayca, iyice ve güvenle temizlemektedir bıçaklar, yakıt memeleri, jeneratör bileşenleri, frenler ve periyodik temizlik gerektiren diğer parçaların tümü, ultrasonik temizleme işlemi kullanılarak etkin ve tamamen temizlenir

Özel durumunuz için doğru kombinasyonu seçmek ilk defaysanız zor olabilir, sadece AG SONIC'e e-posta gönderin, optimum ürünü ve temizleme kimyasalı kombinasyonunu hızlı bir şekilde tanımlamanıza yardımcı olacağız.

Motor bloğumuzu ve motor parçalarımızı temizlemek için neden ultrasonik temizleme makinesini seçmelisiniz?

Alanlara kolayca ulaşmak karmaşık ve temiz

Herhangi bir temizlik sisteminin en büyük zorluklarından biri, ufak alanlarla, karmaşık geometrilerle ve ulaşılması zor yüzeylerle mücadelede karşılaşılan zorluktur, ultrasonik temizleme, daha önce çarpma ve ıskalama başarı oranları olan kör deliklere ve küçük açıklıklara bile nüfuz eder; temizleme çözeltisi, temizleme işleminin başarılı ve tutarlı bir temizleme sonucu için gerçek bir garanti vermeden özel fırçalar ve diğer karmaşık temizleme cihazları gerektiren alanlara ulaşmak için bile zor girmesini sağlar, ultrasonik ünite ve kimyasal çözeltinin hangi kombinasyonunun belirlendiğini belirleyen çeşitli faktörler vardır. özel ihtiyacına uygun

Silindir Kafaları ve Motor Blokları Ultrasonik Temizleyiciler

Otomotiv Ultrasonik Temizleyicileri, esasen kir, yağ, pişmiş toprak karbonun parçalardan uzaklaştırılması için ultrasonik enerji kullanan sulu bir tank sistemidir. Asfalt, pas, yapıştırılmış contalar ve ağır done don karbon katmanları gibi kirletici maddeler de ultrasonik temizleme ile temizlenebilir ancak daha agresif kimyasallar gerektirir. Başka bir temizleme işleminden farklı olarak, ultrasonik temizleme karmaşık, hafif veya kolayca hasar görebilecek parçaları etkilemez.

Tüm ultrasonik banyolar kapak ve sepet ile birlikte verilir

Ürün Açıklaması

Silindir Kafaları ve Motor Bloklarının Temizlenmesine, Kamyon Motor Parçalarının Temizlenmesine Hoş Geldiniz,

Ultrasonik temizleme işlemimiz, aşağıdaki bileşenleri etkin bir şekilde temizleyebilir - Silindir Kafaları ve Motor Blokları ve Uçak Parçaları, Alüminyum döküm parçaları, motor blokları, Karbüratör, Silindir Kafaları, Motorlar, Motor Bileşenleri, Dişli Kutuları, Filtreler, Borular ve Valfler.


AG Silindir Kafaları ve Motor Blokları ultrasonik temizleme makinesi Vana Tabaklarında temizlik yöntem ve işlemlerinde devrim niteliğindedir, Vana Plakaları ve Uçak Parçaları ultrasonik temizleme makinemiz her türlü otomotiv, uçak ve deniz motoru parçalarını temizleyebilir; Size üstün temizlik etkisi sağlarken, çoğu parça çevre dostu su bazlı çözümlerle temizlenebilir

Ultrasonik temizleme makineleri, yüksek frekanslı ses dalgaları kullanarak temizleme çözücülerini çalkalama prensibi ile çalışır, ultrasonik çalkalama, büyük miktarlarda enerji salınımını engelleyen milyonlarca mikroskobik kabarcık oluşturur, bu hareket, kavitasyon olarak bilinir, bir parçanın yüzeyine yapışmış kirleticileri yerinden çıkarır , ultrasonik oyuklar temizleme sıvısı ile temas eden her yüzeyi iyice temizler

Model:

seçtiğiniz için ultrasonik tank modelleri:

model Tank boyutu Birim boyutu Ses Ultrasonik güç Sıklık Isıtma gücü kronometre Isıtma sıcaklığı
EnxBoyxYükseklik (mm) EnxBoyxYükseklik (mm) (L) (W) (kHz) (KW) (MIN) (℃)
T-12S 500x300x250 640x440x470 38 600 28/40 1.5 1-99

0-80

T-18S 500x350x350 640x490x570 61 900 1.5
T-24S 550x400x400 690x540x620 88 1200 3
T-30S 600x450x400 740x590x620 108 1500 3
T-36S 600x500x450 740x640x670 135 1800 4.5
T-48S 700x500x500 840x640x720 175 2400 6
T-60S 800x600x550 940x740x770 264 3000 7.5
T-72S 1000x600x600 1140x740x820 360 3600 9

Yüksek Kapasiteli Ultrasonik Temizleme Sistemleri orta ve ağır hizmet tipi endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır. Tek bir muhafaza içerisinde ultrasonik bir jeneratör ve temizleme tankı ile tamamen entegredirler. Büyük hacimli parçaları taşımak veya küçük parçaların toplu temizliği için 10 galonluk bir tank kapasitesi yeterlidir. Yüksek Kapasiteli Ultrasonik Temizleme Sistemleri'nin 304L paslanmaz çelikten çekilmiş çekme tankı hiçbir köşe kaynağına veya diğer kir alıcı yüzeylere sahip değildir.

Makinenin özellikleri:

• Düşük bakım gerektiren makine

• Ağır hizmet temizleme sistemleri

• Kimyasal dostu - SS Pas geçirmez gövde

• Endüstriyel guage faring, dayanacak şekilde inşa

• Herhangi bir üretim hatası için bir yıl garanti

• Tamamen temizleme ihtiyacına uyacak şekilde özelleştirilmiş

• Daha az insan müdahalesi ve daha az hata kapsamı

• Her zaman doğru ve düzgün temizlik

Ultrasonik temizlik parçalarıma zarar verebilir mi?

Bazı uyarılarda ultrasonik temizlemenin çoğu parça için güvenli olduğu kabul edilir. Saniyede binlerce patlamanın etkisi çok güçlü olsa da, enerji mikroskobik seviyede konumlandırıldığından temizleme işlemi güvenlidir. Dikkat edilecek en önemli husus, temizleme çözeltisinin seçimidir. Deterjanın temizlenmekte olan malzeme üzerindeki potansiyel olumsuz etkileri ultrasonik cihazlar tarafından artırılacaktır.

Sıvı seviyesi, ultrasonik tank tabanından asla 50 mm'nin altına düşmemelidir , çünkü düşük çalışma derinliğinin bir sonucu olarak sıvı sıcaklığındaki artış , dönüştürücü bağlantısına zarar verebilir. Isıtmalı ultrasonik temizleyiciler her zaman, her ne pahasına olursa olsun, daldırma tipi ısıtıcılardan kaçınılmalı bir termostat kontrolü içermelidir. Her durumda ultrasoniklerin sonucu olarak sıcaklıktaki kademeli bir artış normaldir. Ağır veya keskin nesnelerin odanın dibine veya yanlarına dayanmasına asla izin verilmemeli, ancak bir sepet veya raf sisteminde tutulmalıdır. Bu ürün tüm unisonics ultrasonik temizleyicilerle standart olarak sunulmaktadır.

Transdüser ve ultrasonik tank, maksimum çalışma seviyelerinde gerçekleştirmek için herhangi bir temassız olması gereken salınımlı bir sistemin parçasıdır. Sıcak sıvılar asla doğrudan tankın tabanına dökülmemelidir, çünkü dönüştürücü bağlanma aracına açık bir hasar ultrasonik temizleyiciyi verimsiz ve güvenilmez hale getirir. Tersine, ultrasonik temizleyici uzun süredir çalıştığında, yeni sıvıyı verirken bir bekleme süresi gerekir. Bu yine farklı malzemeler arasında sıcak / soğuk bir senaryodan kaçınmak içindir.

İletişim bilgileri
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: AGSONIC

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!