Ana sayfa ÜrünlerUltrasonik Kör Temizleme Makinesi

10 Ft Ultrasonik Kör Temizleme Ekipmanı Yıkama Ve Durulama Isıtmalı Ultrasonik Tank

Sertifika
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Müşteri yorumları
AGSONIC, yarıdan daha kısa sürede daha fazla aleti temizleyebilir. Sadece temizlenmesi 15-20 dakika veya daha uzun süren aletler artık 3-5 dakika içinde mükemmel bir şekilde temizleniyor ve bu da bölgedeki diğer mağazalara göre rekabet avantajı sağlıyor.

—— Magnus-Onarım Servisleri

Sözümüzü müşterilerimize paranın karşılığını en iyi şekilde sunmaktır ve AGSONIC bu sözü yerine getirmeme yardımcı oluyor. ”

—— Paul - Şirket Gördüm

Agsonic ultrasonic cleaner ile% 100 başarı oranına sahibim. Karbüratörleri söküp temizleyiciye atarız. Makineden çıktıklarında mükemmel olacaklarını garanti ederim. Yeterince söyleyemem. Bu makine ile paranızı on kat kazanacaksınız. Bu gezegendeki en harika araç. ”

—— Juan - Denizcilik Şirketi

Destek malzemesini bazı 3D parçalardan el ile kaldırmak tam gün almak için kullanılır. Şimdi parçaları AGSONIC ultrasonik temizleyiciye yerleştirdik ve temizlenirken başka bir şey yaptık. Üç saat sonra güzel, temiz parçalarımız var. ”

—— Mark

Ben sohbet şimdi

10 Ft Ultrasonik Kör Temizleme Ekipmanı Yıkama Ve Durulama Isıtmalı Ultrasonik Tank

10 Ft Ultrasonik Kör Temizleme Ekipmanı Yıkama Ve Durulama Isıtmalı Ultrasonik Tank
10 Ft Ultrasonik Kör Temizleme Ekipmanı Yıkama Ve Durulama Isıtmalı Ultrasonik Tank 10 Ft Ultrasonik Kör Temizleme Ekipmanı Yıkama Ve Durulama Isıtmalı Ultrasonik Tank

Büyük resim :  10 Ft Ultrasonik Kör Temizleme Ekipmanı Yıkama Ve Durulama Isıtmalı Ultrasonik Tank

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AGSONIC
Sertifika: CE
Model numarası: T-2072S
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1Unit
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: 10working gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 1000pcs / ay

10 Ft Ultrasonik Kör Temizleme Ekipmanı Yıkama Ve Durulama Isıtmalı Ultrasonik Tank

Açıklama
Malzeme: Paslanmaz çelik 304 Uygulama: Isıtmalı Ultrasonik Tank
Seçenek: Yıkama ve Durulama Sanayi: Kör Temizleme Makinesi
Uzun: Kör Temizleyici 10 Ft / 3000mm temizlik zamanı: 2-3minmutes
Vurgulamak:

window blind cleaning machine

,

window blind cleaning equipment

10 Ft Ultrasonik Kör Temizleme Ekipmanı Yıkama Ve Durulama Isıtmalı Ultrasonik Tank

Daha hızlı, daha iyi kör temizlik teknolojisi, işletme büyümesi için potansiyel sunar.

• Ultrasonik kör temizleme solüsyonları yumuşak ve kokusuzdur

• Toz akarlarını ve diğer havadaki alerjenleri azalttığı klinik olarak gösterilmiştir

Kör Temizleme

Jaluzi temizleme, geleneksel yöntemler kullanıldığında zaman alan bir işlemdir. AMA ultrasonik herhangi bir iş ne kadar büyük veya küçük olursa olsun basit, verimli ve dakika içinde olduğu gibi göze hoş geldin, sizin için ciddi bir çaba göstermeden; Kör daha önce hiç olmadığı kadar temizlenebilir ve tekrar temizlenebilir. Jaluzi için özel olarak tasarlanmış bir Ultrasonik Eko Temizleme Çözümleri Kör Temizleyici sayesinde, her zamankinden daha hızlı körleri temizleyeceksiniz.

Ultrasonik kör temizliği hangi faktörler etkiler?

1. Ultrasonik frekans : 28khz ve 40khz popülerdir, 28khz temizleme kuvvetinde daha güçlüdür, ancak, 40khz veya daha yüksek frekansta daha küçük penetrasyon ölçeğine sahip olan makine, agresif güç ve ince partikül giderme karışımının bir karışımını sağlamak için iki farklı frekansla inşa edilebilir. Ayrıca KEEPLEADER, güç yoğunluğunun işlevini de sağlar, böylece ultrasonik hassas ürünler için çok nazik ve uygun olduğunda daha agresif olabilir

2. Çözüm : Mevcut mekanik potansiyel ne olursa olsun, ultrasonik temizlemenin etkinliği tanktaki su miktarından ve çözelti türünden etkilenir, ultrasonik kör temizlemede sıklıkla sabun kullanılır.

3. Temizleme süresi : Ultrasonik tankın üzerine dikey olarak nikotin lekeli bir vinil batırılmışsa, birkaç dakika içinde lekeli sarı lekeler su içerisinde yüzerken gözlenir, etkili ultrasonik kör temizlemenin temizlenmekte olan maddelere ve derecesine ve türüne dikkat edilmesi gerekir. kirlenme, kirlenmenin çoğu ilk dakika içinde çıkarılırken veya ultrasonik kör temizleme makinesinin temizleme tankına batırılmasının altında kalırken, kumaş körlüğü, sert nesneden daha fazla enerji emer ve farklı hızlarda tepki verir

4. Malzeme: ultrasonik temizleme suya batırmayı içerdiğinden, uygulamaların suya güvenle daldırılabilecek malzemeyle sınırlandırılması önemlidir, eğer kumaş büzülüyorsa, gules başarısız olursa veya boyalar çalışıyorsa ultrasonik sorun değildir. Büyük olasılıkla soruna neden olan su, çoğu sert panjur ve birçok kumaş panjuru, ultrasonik, gölgenin yaşı (güneş ile zayıflamış kumaş, yaşla kristalize edilmiş tutkallar, vb.) kullanılarak etkin bir şekilde temizlenebilirken ve mevcut kirlenme türü sınırlamayı sınırlayabilir. ultrasonik temizlik açısından bir şey yapılabilirse, odayı koyulaştıran petek tonları veya suya duyarlı tutkallar ultrasonik temizleme nedeniyle zarar görebilir.

Ultrasonik Kör Temizleme Nedir?

Ultrasonikler, pencerelerinizin perdeleri ve gölgeleri, ses dalgalarının kullanımıyla temizlemesinin bir yöntemidir. Hızlı, yumuşak, verimli ve güvenli. Temizleme işleminde tehlikeli kimyasallar yoktur. Ultrasonics panjurların, çıtaların yanı sıra kordonları, telleri ve çubuğun kanatlarını / çıtalarını temizler. Panjurlarınız yine yeni gibi!

Neden Ultrasonik Kör Temizleme Makinesi Gerekir?

Mükemmel pencere panjurlarını satın aldıktan sonra, kendinizi daha yüksek hissedersiniz, ancak hayattaki her güzel şey sorumluluk taşır. Yani, programınız ne kadar sıkı olursa olsun, perdelerinizi düzenli aralıklarla temizlemeyi unutmayın. Kirli bir kör, sadece kirli görünmekle kalmaz, aynı zamanda sağlığınıza da zorlayıcı bir durum sunar. Toplanan kir bakteri, mantar, alerjen vb. İçerir.

Ultrasonik kör temizleme teknolojisi Hafif sabunlu ultrasonik kör temizleyici, çok sayıda küçük kabarcık oluşturur. Makineden gelen ses dalgaları sıkma etkisi yaratır. Suya batırılan güneşliklerdeki kiri ve mikropları temizler. Bu en hızlı temizleme yöntemidir. Herhangi bir kimyasal madde olmadan etkili temizlik sağlar. Ultrasonik kör temizleme, muhteşem pencere körünüz için mükemmeldir.

Ultrasonik Kör ve Gölge Temizliği Nasıl Çalışır?

Ulatrasonic Temizleme Tankı

Ultrasonik temizleme tankımız, ılık suda titreşimli ses dalgaları oluşturur ve bu da bir nesneden görünür ve mikroskobik kir parçacıklarını nazikçe temizleyen mikroskobik kabarcıklar üretir. Bu kabarcıklar o kadar küçüktür ki her çatlak ve oyuğun kir, inatçı lekeler ve biyolojik kirletici maddelerle birlikte temizlenmesini sağlar. Ultrasonik temizleme işlemi, hafif biyolojik olarak parçalanabilen bir deterjan çözeltisinin yardımı ile statik bağı kırar. Jaluzi durulanır ve sonra kurutulur. Bu, güneşliklerinizi / gölgelerinizi temiz ve lekesiz bırakır. Ultrasonik kör ve gölge temizleme, geleneksel temizlik yöntemlerinin çizebileceği şekilde çizik, çukur veya hasar vermez.

Güneşliklerimi temizlerim. Bu yeterince iyi değil mi?

Elde tozlanma statik elektrik yaratır. Bu toz, kir çeker ve sadece yüzeyi tekrar tekrar kirler veya alerjenlerin birikmesine neden olur. Kör yüzeyine hiç sürtünüp, yeni temizlendikten sonra ince bir toz tabakası oluştuğunu fark ettiniz mi? Bu küçük kirletici maddeler solunabilmektedir. Basınçlı yıkama ve buharlı temizleme, panjurun yüzeyini tahrip edebilir. Ev temizleyicileri boyayı kaldırabilir veya panjurları lekeleyebilir. Ultrasonik temizleme ekipmanlarımız gibi panjurların karmaşık parçalarını etkili bir şekilde temizleyemezsiniz.

Ürün Açıklaması

Plastik veya Metal Farsça Çıta Venedik Dikey Roma Gölge Mini Panjur Ultrasonik Kör Temizleme Makineleri

Kısa tanıtım:

  • Bu işlem yumuşak suyla dolu bir tankla başlar. Bu tank, perdelerinizdeki kiri, dumanı ve diğer kalıntıları gidermek için sudaki ses dalgalarını kullanır.
  • Ultrasonik kör temizleme , diğer kör temizleme yöntemlerini kullanmak yerine, körlerinizi temizlemenin ve bu şekilde daha uzun süre görünmelerini sağlamanın basit ve etkili bir yoludur.
  • Ultrasonik kör temizleyiciler, Venedikliler, dikeyler, düetler, silüetler, dokuma ahşaplar ve kıvrımlı gölgeler dahil olmak üzere tüm panjur türlerini etkili bir şekilde temizleyebilir ve barındırabilir.

Hangi kirler temizlenebilir?

Ses dalgası ile ultrasonik temizleme, güneşliklerinizi, gölgelerinizi ve daha fazlasını temizlemenin en hızlı, en kolay yoludur, kirli, toz, yağ, leke, duman, parmak izi, nikotin ve polenleri ve ayrıca diğer alerjen akümülatörleri önlemeye yardımcı olur ve kanal birikmesi

Kör temizleyiciler işi:

Müşterilerine temizlik hizmeti vermeye çalışan daha fazla müşteri.

Her körün temizleme süresi ultrasonik ile yaklaşık saniyedir.

Müşterilere temizlik hizmeti veriyorsak, her gün karı 100 ABD dolarıdır.

Bir ay (20 gün) 2000 ABD Dolarıdır.

Bir yıl (240 gün) 24000 ABD Dolarıdır.

Makine çalışma ömrü yaklaşık 5 ~ 6 yıl veya daha uzundur.

Özellikler:

Model numarası. T-2048 T-2060 T-2072
Ultrasonik tank ebadı (mm) 2200x200x400 2400x220x500 3000x220x500
Durulama tankı ebadı (mm) 2200x200x400 2400x220x500 3000x220x500
Dış Boyut (mm) 2380x630x620 2580x670x720 3180x670x720
Kapasite 176liter 264liter 330liter
Ultrasonik güç 2400W 3000W 3600W
Isıtma gücü 3KW 6KW'lÛk 9KW
Dönüştürücü numaraları 48pcs 60pcs 72pcs
Ultrasonik frekans 28khz veya 40khz
kronometre 0 ~ 30 dak ayarlanabilir
Isıtıcı 20 ~ 80C ayarlanabilir
Malzeme Paslanmaz çelik 304
Güç kaynağı AC220V, 3 faz, AC380V / 415V 3 faz
İsteğe bağlı Kurutma rafı, Kurutma tepsisi, Hava kabarcığı

Ultrasonik Kör Temizleme Üniteleri

Endüstriyel Ultrasonikler, iki standart boyutta ultrasonik kör temizleme ünitesi sunar. Endüstriyel Ultrasonikler, özel gereksinimlerinize uyacak şekilde her boyutta kör temizleyici de oluşturabilir.

Makineler çift tank sistemiyle standart olarak gelir; yıkayın ve durulayın, ısıtmalı ultrasonik tank, dijital sıcaklık ve zamanlayıcı kontrolleri, ızgaralar ve kurutma için kör raf. Herhangi bir makinenin satın alınmasında makinenin kullanımı hakkında tam eğitim, güneşlikler için en iyi teknikler ve ultrasonik temizlemenin püf noktaları ve püf noktaları sunulmaktadır.

Pencere Panjur Endüstrisi - Sekiz salondan herhangi birine girdiğiniz andan itibaren, kumaş perdelerinin ve panjurların satışında trendin devam ettiği açıktı.

Bu ultrasonik kör temizleyiciler için harika bir haber! Bu güzel, daha yüksek uçlu güneşlikler tüketiciler için daha büyük bir yatırım gerektirir. Bu yatırımı korumak için yeni panjur almak yerine temizleme ve bakım için para ödemeye hazırlar.

Çoğu, kör üreticiler ve / veya yeni panjurlar satıyor. Kör Ultrasonik temizleyici, panjurların ne kadar kolay temizlenebileceğini ve hizmette ne kadar kar bulunduğunu gösterir. Müşterilerin çoğu, güneşlikleri temiz olup olmadıkları sorulduğunu söyledi. Birçok kişi, temizlik sunarak, müşterilerinin daha pahalı panjurlara yatırım yapmalarının daha kolay olacağını belirtti.

Birkaç dakika içinde, çıtalar temizdi, kordonlar ve merdivenler temizdi ve prova edilmeye hazırdı ve gelecek yıllar boyunca kullanıldı.

Evsel ve ticari kör temizleme, özellikle metal, plastik ve suni ahşap gibi günümüz pazarında mevcut olan çeşitli sert pencere kaplama malzemeleri ile çalışırken zor bir girişim olabilir. Ultrasonik teknoloji, endüstri tarafından en hızlı ve en etkili temizlik yöntemi olarak kabul edilmektedir. Dikey güneşlikler, kıvrımlı ve bal peteği tonları, silüetler, luminetler, dokuma ahşaplar ve geleneksel venedik perdeleri dahil olmak üzere kendi ürünleri ve stilleri söz konusu olduğunda, bazı kör üreticiler tarafından önerilmektedir.

Daha hızlı, daha iyi kör temizlik teknolojisi, işletme büyümesi için potansiyel sunar.

• Ultrasonik kör temizleme solüsyonları yumuşak ve kokusuzdur

• Toz akarlarını ve diğer havadaki alerjenleri azalttığı klinik olarak gösterilmiştir

• Düzenli temizlik perdelerin ömrünü uzatır

• Parçalar ve mekanizmalar temizlenir ve daha iyi çalışır

• Mevcut işinizi ve kazancınızı geliştirmek veya genişletmek için bir fırsat sunar

İletişim bilgileri
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: AGSONIC

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!