Ana sayfa ÜrünlerOtomotiv Ultrasonik Temizleyici

Dizel Parçaları Motor Bloğu İçin Yağ Fitil Memeleri Ultrasonik Motor Temizleyici

Sertifika
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Müşteri yorumları
AGSONIC, yarıdan daha kısa sürede daha fazla aleti temizleyebilir. Sadece temizlenmesi 15-20 dakika veya daha uzun süren aletler artık 3-5 dakika içinde mükemmel bir şekilde temizleniyor ve bu da bölgedeki diğer mağazalara göre rekabet avantajı sağlıyor.

—— Magnus-Onarım Servisleri

Sözümüzü müşterilerimize paranın karşılığını en iyi şekilde sunmaktır ve AGSONIC bu sözü yerine getirmeme yardımcı oluyor. ”

—— Paul - Şirket Gördüm

Agsonic ultrasonic cleaner ile% 100 başarı oranına sahibim. Karbüratörleri söküp temizleyiciye atarız. Makineden çıktıklarında mükemmel olacaklarını garanti ederim. Yeterince söyleyemem. Bu makine ile paranızı on kat kazanacaksınız. Bu gezegendeki en harika araç. ”

—— Juan - Denizcilik Şirketi

Destek malzemesini bazı 3D parçalardan el ile kaldırmak tam gün almak için kullanılır. Şimdi parçaları AGSONIC ultrasonik temizleyiciye yerleştirdik ve temizlenirken başka bir şey yaptık. Üç saat sonra güzel, temiz parçalarımız var. ”

—— Mark

Ben sohbet şimdi

Dizel Parçaları Motor Bloğu İçin Yağ Fitil Memeleri Ultrasonik Motor Temizleyici

Dizel Parçaları Motor Bloğu İçin Yağ Fitil Memeleri Ultrasonik Motor Temizleyici
Dizel Parçaları Motor Bloğu İçin Yağ Fitil Memeleri Ultrasonik Motor Temizleyici Dizel Parçaları Motor Bloğu İçin Yağ Fitil Memeleri Ultrasonik Motor Temizleyici

Büyük resim :  Dizel Parçaları Motor Bloğu İçin Yağ Fitil Memeleri Ultrasonik Motor Temizleyici

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AGSONIC
Sertifika: CE
Model numarası: T-72S
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1Unit
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: 10working gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 1000pcs / ay

Dizel Parçaları Motor Bloğu İçin Yağ Fitil Memeleri Ultrasonik Motor Temizleyici

Açıklama
Malzeme: Paslanmaz çelik 304 Uygulama: Motor Silindir Kafası Temizliği
Seçenek: Motor Yağı Temizleme Sanayi: Ultrasonik silindir kafası
Tank kapasitesi: 360L Frekans: 28khz
Vurgulamak:

auto parts cleaning tanks

,

automotive parts cleaner system

Dizel Parçaları Motor Bloğu İçin Yağ Fitil Memeleri Ultrasonik Motor Temizleyici

Oto Parçaları Motor Silindir Kafası Yağ Fiter Memeleri Dizel Parçaları için 360L Ultrasonik Motor Temizleyici Motor Bloğu

AGSONIC, en son ultrasonik temizleme teknolojisini kullanarak endüstriyel sektöre Ultrasonik temizleme hizmetleri ve ürünleri sağlamada uzmanlaşmıştır.

Motor Parçaları bölümü, tüm dünyadaki ticari müşteriler ve bireyler için Motor Parçalarının, Araba motor parçalarının, Kamyon motor parçalarının ve Motorlu bisiklet motor parçalarının Ultrasonik Temizliğinde uzmanlaşmıştır.

Bizim ultrasonik temizleme işlemi, aşağıdaki bileşenleri etkili bir şekilde temizleyebilir - Alüminyum döküm, motor blokları, Karbüratör, Silindir Kafaları, Motorlar, Motor Bileşenleri, Dişli Kutuları, Filtreler, Borular ve Valfler.

Motor Parçaları Temizleme, Araba Motoru Parçaları Temizleme, Kamyon Motor Parçaları Temizleme, Motorlu Bisiklet Motor Parçaları Temizleme.

Otomobil Parçaları ve Araba Motoru için En İyi Ultrasonik Temizleyiciler

Motor parçaları için ultrasonik temizleyici, araç motor parçalarının temizlenmesi de dahil olmak üzere çeşitli ihtiyaçlara uygun farklı boyutlarda ve versiyonlarda mevcuttur.

Biz araba motor parçaları için en çok satan ultrasonik temizleyiciler üzerine en iyi değerlendirmeleri sunuyoruz. Onları kontrol et ve ihtiyacına göre bir tane al.

Otomobil parçaları temizleme makinesi

Otomotiv Ultrasonik Temizleyicileri üretiyoruz ve tedarik ediyoruz. Çok çeşitli ultrasonik temizleyiciler sunuyoruz. Bunlar hem elle çalışan hem de tamamen otomatik sistemler olan Tek veya Çok Kademeli Ultrasonik Temizleyicilerdir. Ayrıca, makine profesyonel güvenilirliği ve kullanıcı dostu olması nedeniyle müşterilerimiz tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır ve takdir edilmektedir.

Ultrasonik temizleme sistemi tasarımı:

Herhangi bir temizleme sisteminin tasarımında dikkat edilmesi gereken hususlar arasında parça (lar) üzerindeki kirleticiler, gerekli temizlik seviyesi, parçaların geometrisi ve malzemesi, işlenecek miktar ve önceki sistem tasarımı ve düzeni (varsa) sayılabilir. ). Gerekli olan parça geometrisi, üretim hızı ve temizleme süresi, genel işleme karar verildikten sonra, temizleme sisteminin boyutunu belirleyecektir.

AG Motor bloğu ultrasonik temizleme makinesinin Avantajları

Ultrasonik temizleme makinesi yüksek performanslı endüstriyel mukavemet, Motor bloğu, karbüratör ve Motor parçaları üzerinde temizleme etkisi sağlar

01: Karbüratörlerin ve her türlü motor parçasının karbon birikintilerini temizler

02: İnatçı yağ gresi, yağlayıcılar, boya, pas ve kirli (aynı durumlarda ön temizlik ile) temizler

03: Alüminyum sate

04: Derinlere nüfuz eder ve delikleri, küçük açıklıkları ve yarıkları temizler

05: Kablo ve plastik gibi hassas parçaları hasar görmeden temizleyin

06: Etkili temizlik için görüş hattı gerektirmez

07: Yüksek derecede temizlik nedeniyle parça ömrünü garanti eder

AG Motor bloğu ultrasonik temizleme makinesi, otomotiv ve mekanik atölye zeminindeki temizleme yöntemlerinde ve işlemlerinde devrim niteliğindedir, Motor bloğu ultrasonik temizleme makinemiz, her türlü otomotiv, uçak ve deniz motoru parçasını temizleyebilir, temizlik için ultrasonik teknoloji, el işçiliğini ortadan kaldırırken Üstün temizleme etkisiyle, çoğu parça çevre dostu su bazlı çözümlerle temizlenebilir

Ultrasonik temizleme makineleri, yüksek frekanslı ses dalgaları kullanarak temizleme çözücülerini çalkalama prensibi ile çalışır, ultrasonik çalkalama, büyük miktarlarda enerji salınımını engelleyen milyonlarca mikroskobik kabarcık oluşturur, bu hareket, kavitasyon olarak bilinir, bir parçanın yüzeyine yapışmış kirleticileri yerinden çıkarır , ultrasonik oyuklar temizleme sıvısı ile temas eden her yüzeyi iyice temizler

Ultrasonik temizleme motor parçaları için mükemmel derinlemesine temizlik çözümü olsa da, doğru temizleme makinesi ve temizleme kimyasalı kombinasyonunu seçmek biraz zor olabilir, seçme konusunda yardıma ihtiyacım var, bunlar bilmeniz gereken birkaç temel şey, işte geldiğimiz yer AG'yi arayın ve mühendisimiz doğru temizleme makinesini ve makine kimyasını seçmenize yardımcı olacaktır

AGSONIC ultra sonic motor montajından önce eski ve yeni tüm parçaların temizliği. Bu Ultrasonik Temizleme Yöntemi, temizlik işleminde uzun süredir "kriter" olarak bilinir. Ultrasonik kavitasyon, bir parçanın yüzeyinden aşağıya doğru temizlenebilir. Sprey ve mekanik çalkalama dahil diğer temizleme araçları kullanılarak erişilemeyen iç alanlara da ulaşabilir. Ultrasonik enerjinin kuvvetli doğası, yüzeyleri çok küçük parçacıkları tutan mekanik ve iyonik bağları kırmak için gereken fiziksel "itmeyi" sağlar.

Motor Parçalarının Ultrasonik Temizliği, Araba motor parçaları, Kamyon motor parçaları ve Motorlu bisiklet motor parçaları

Bizim ultrasonik temizleme işlemi, aşağıdaki bileşenleri etkili bir şekilde temizleyebilir - Alüminyum döküm, motor blokları, Karbüratör, Silindir Kafaları, Motorlar, Motor Bileşenleri, Dişli Kutuları, Filtreler, Borular ve Valfler.

AG Motor bloğu ultrasonik temizleme makinesinin temizleme kapsamı

Her türlü motor parçası için uygun

AG motor bloğu ultrasonik temizleme makinesi her türlü motor parçasını etkin ve iyice temizleyin

01: Otomotiv : karbüratör, egzoz manifoldları, silindir blokları, 2 zamanlı ve 4 zamanlı motosiklet motorları, kar makineleri, ATV silindirleri ve kafaları ve diğerlerinden karbon birikintileri, gres ve diğer tür kirli ve kirletici maddeleri tamamen temizler.

02: Marine : İç ve dış motorlar için uygundur, temizlik kimyası gelecekteki korozyon riskini azaltan alüminyum parçalar üzerinde hem kusursuz hem de yumuşaktır

03: Uçaklar: Uçak motorlarının yüksek performans talepleri, motor parçasını neredeyse orijinal durumuna geri getirecek yoğun bir temizleme işlemine ihtiyaç duymaktadır; motor bloğu ultrasonik temizleme makinemiz hem büyük hem de küçük parçaları, türbini kolayca, iyice ve güvenle temizlemektedir bıçaklar, yakıt memeleri, jeneratör bileşenleri, frenler ve periyodik temizlik gerektiren diğer parçaların tümü, ultrasonik temizleme işlemi kullanılarak etkin ve tamamen temizlenir

Özel durumunuz için doğru kombinasyonu seçmek ilk defaysanız zor olabilir, sadece AG SONIC'e e-posta gönderin, optimum ürünü ve temizleme kimyasalı kombinasyonunu hızlı bir şekilde tanımlamanıza yardımcı olacağız.

Motor bloğumuzu ve motor parçalarımızı temizlemek için neden ultrasonik temizleme makinesini seçmelisiniz?

Alanlara kolayca ulaşmak karmaşık ve temiz

Herhangi bir temizlik sisteminin en büyük zorluklarından biri, ufak alanlarla, karmaşık geometrilerle ve ulaşılması zor yüzeylerle mücadelede karşılaşılan zorluktur, ultrasonik temizleme, daha önce çarpma ve ıskalama başarı oranları olan kör deliklere ve küçük açıklıklara bile nüfuz eder; temizleme çözeltisi, temizleme işleminin başarılı ve tutarlı bir temizleme sonucu için gerçek bir garanti vermeden özel fırçalar ve diğer karmaşık temizleme cihazları gerektiren alanlara ulaşmak için bile zor girmesini sağlar, ultrasonik ünite ve kimyasal çözeltinin hangi kombinasyonunun belirlendiğini belirleyen çeşitli faktörler vardır. özel ihtiyacına uygun

Silindir Kafaları ve Motor Blokları Ultrasonik Temizleyiciler

Otomotiv Ultrasonik Temizleyicileri, esasen kir, yağ, pişmiş toprak karbonun parçalardan uzaklaştırılması için ultrasonik enerji kullanan sulu bir tank sistemidir. Asfalt, pas, yapıştırılmış contalar ve ağır done don karbon katmanları gibi kirletici maddeler de ultrasonik temizleme ile temizlenebilir ancak daha agresif kimyasallar gerektirir. Başka bir temizleme işleminden farklı olarak, ultrasonik temizleme karmaşık, hafif veya kolayca hasar görebilecek parçaları etkilemez.

Tüm ultrasonik banyolar kapak ve sepet ile birlikte verilir

Ürün Açıklaması

Silindir Kafaları ve Motor Bloklarının Temizlenmesine, Kamyon Motor Parçalarının Temizlenmesine Hoş Geldiniz,

Ultrasonik temizleme işlemimiz, aşağıdaki bileşenleri etkin bir şekilde temizleyebilir - Silindir Kafaları ve Motor Blokları ve Uçak Parçaları, Alüminyum döküm parçaları, motor blokları, Karbüratör, Silindir Kafaları, Motorlar, Motor Bileşenleri, Dişli Kutuları, Filtreler, Borular ve Valfler.


AG Silindir Kafaları ve Motor Blokları ultrasonik temizleme makinesi Vana Tabaklarında temizlik yöntem ve işlemlerinde devrim niteliğindedir, Vana Plakaları ve Uçak Parçaları ultrasonik temizleme makinemiz her türlü otomotiv, uçak ve deniz motoru parçalarını temizleyebilir; Size üstün temizlik etkisi sağlarken, çoğu parça çevre dostu su bazlı çözümlerle temizlenebilir

Ultrasonik temizleme makineleri, yüksek frekanslı ses dalgaları kullanarak temizleme çözücülerini çalkalama prensibi ile çalışır, ultrasonik çalkalama, büyük miktarlarda enerji salınımını engelleyen milyonlarca mikroskobik kabarcık oluşturur, bu hareket, kavitasyon olarak bilinir, bir parçanın yüzeyine yapışmış kirleticileri yerinden çıkarır , ultrasonik oyuklar temizleme sıvısı ile temas eden her yüzeyi iyice temizler

Model:

seçtiğiniz için ultrasonik tank modelleri:

model Tank boyutu Birim boyutu Ses Ultrasonik güç Sıklık Isıtma gücü kronometre Isıtma sıcaklığı
EnxBoyxYükseklik (mm) EnxBoyxYükseklik (mm) (L) (W) (kHz) (KW) (MIN) (℃)
T-12S 500x300x250 640x440x470 38 600 28/40 1.5 1-99

0-80

T-18S 500x350x350 640x490x570 61 900 1.5
T-24S 550x400x400 690x540x620 88 1200 3
T-30S 600x450x400 740x590x620 108 1500 3
T-36S 600x500x450 740x640x670 135 1800 4.5
T-48S 700x500x500 840x640x720 175 2400 6
T-60S 800x600x550 940x740x770 264 3000 7.5
T-72S 1000x600x600 1140x740x820 360 3600 9

Yüksek Kapasiteli Ultrasonik Temizleme Sistemleri orta ve ağır hizmet tipi endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır. Tek bir muhafaza içerisinde ultrasonik bir jeneratör ve temizleme tankı ile tamamen entegredirler. Büyük hacimli parçaları taşımak veya küçük parçaların toplu temizliği için 10 galonluk bir tank kapasitesi yeterlidir. Yüksek Kapasiteli Ultrasonik Temizleme Sistemleri'nin 304L paslanmaz çelikten çekilmiş çekme tankı hiçbir köşe kaynağına veya diğer kir alıcı yüzeylere sahip değildir.

Makinenin özellikleri:

• Düşük bakım gerektiren makine

• Ağır hizmet temizleme sistemleri

• Kimyasal dostu - SS Pas geçirmez gövde

• Endüstriyel guage faring, dayanacak şekilde inşa

• Herhangi bir üretim hatası için bir yıl garanti

• Tamamen temizleme ihtiyacına uyacak şekilde özelleştirilmiş

• Daha az insan müdahalesi ve daha az hata kapsamı

• Her zaman doğru ve düzgün temizlik

Ultrasonik temizlik parçalarıma zarar verebilir mi?

Bazı uyarılarda ultrasonik temizlemenin çoğu parça için güvenli olduğu kabul edilir. Saniyede binlerce patlamanın etkisi çok güçlü olsa da, enerji mikroskobik seviyede konumlandırıldığından temizleme işlemi güvenlidir. Dikkat edilecek en önemli husus, temizleme çözeltisinin seçimidir. Deterjanın temizlenmekte olan malzeme üzerindeki potansiyel olumsuz etkileri ultrasonik cihazlar tarafından artırılacaktır.

TT

Etkili temizlik için ultrasonik temizleme makinesinin temizleme kimyasalı kullanılması , doğru sıcaklıkta çalışması ve doğru sıklığı kullanması, temizlenecek olan kirletici maddeyi ve toprağın derecesini kullanması gerekir. temizlik ihtiyaçları için doğru süreçte üretim ve bakım müşterileri, ihtiyaç duyduğunuz tam ürünü tanımlamamıza yardımcı olur, sadece AG SONIC e-postası gönderin veya bizi arayın; sizi doğru çözüme çabucak yönlendireceğiz

Çözümler ne zaman değiştirilmeli?

Temizleme solüsyonlarında gözle görülür bir azalma meydana geldiğinde veya solüsyon gözle görülür şekilde kirlendiğinde veya harcandığında, temizleme solüsyonları tekrar doldurulmalıdır. Her temizlik seansında yeni bir çözelti partisi genellikle gerekli değildir.

Temizleme solüsyonlarında gözle görülür bir azalma meydana geldiğinde veya solüsyon gözle görülür şekilde kirlendiğinde veya harcandığında, temizleme solüsyonları tekrar doldurulmalıdır. Her temizlik seansında yeni bir çözelti partisi genellikle gerekli değildir.

Sistem Nasıl Çalışıyor:

Sistem aşağıdaki şekilde çalışır:

  • Parçalar, verilen paslanmaz çelik sepet veya başka bir tutma tertibatı kullanılarak tanka yerleştirilir.
  • Suya daldıktan sonra BAŞLAT düğmesine basılır ve kapak kapatılır. Ultrasonik sistem açılır ve filtre sistemi otomatik olarak kapanır. Bu sırada parçalar CROSSFIRE ultrasonik sistem ile temizlenir.
  • Çevrim tamamlandıktan sonra sistem otomatik olarak kapanacaktır.
  • Operatörler, parçalar temiz olduğunda geri dönebilirler.

Kapak açılır ve parçaların bir kısmı sepet dayanağının üzerine yerleştirilir. Damlayan sıvılar ultrasonik temizleme tankına geri yönlendirilir

İletişim bilgileri
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: AGSONIC

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!