Ana sayfa ÜrünlerBüyük Ultrasonik Temizleme Tankı

Otomotiv Büyük Ultrasonik Temizleme Tankı Için Silindir Motor Bloğu Araba Parçaları Temizleme

Sertifika
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Müşteri yorumları
AGSONIC, yarıdan daha kısa sürede daha fazla aleti temizleyebilir. Sadece temizlenmesi 15-20 dakika veya daha uzun süren aletler artık 3-5 dakika içinde mükemmel bir şekilde temizleniyor ve bu da bölgedeki diğer mağazalara göre rekabet avantajı sağlıyor.

—— Magnus-Onarım Servisleri

Sözümüzü müşterilerimize paranın karşılığını en iyi şekilde sunmaktır ve AGSONIC bu sözü yerine getirmeme yardımcı oluyor. ”

—— Paul - Şirket Gördüm

Agsonic ultrasonic cleaner ile% 100 başarı oranına sahibim. Karbüratörleri söküp temizleyiciye atarız. Makineden çıktıklarında mükemmel olacaklarını garanti ederim. Yeterince söyleyemem. Bu makine ile paranızı on kat kazanacaksınız. Bu gezegendeki en harika araç. ”

—— Juan - Denizcilik Şirketi

Destek malzemesini bazı 3D parçalardan el ile kaldırmak tam gün almak için kullanılır. Şimdi parçaları AGSONIC ultrasonik temizleyiciye yerleştirdik ve temizlenirken başka bir şey yaptık. Üç saat sonra güzel, temiz parçalarımız var. ”

—— Mark

Ben sohbet şimdi

Otomotiv Büyük Ultrasonik Temizleme Tankı Için Silindir Motor Bloğu Araba Parçaları Temizleme

Otomotiv Büyük Ultrasonik Temizleme Tankı Için Silindir Motor Bloğu Araba Parçaları Temizleme
Otomotiv Büyük Ultrasonik Temizleme Tankı Için Silindir Motor Bloğu Araba Parçaları Temizleme Otomotiv Büyük Ultrasonik Temizleme Tankı Için Silindir Motor Bloğu Araba Parçaları Temizleme Otomotiv Büyük Ultrasonik Temizleme Tankı Için Silindir Motor Bloğu Araba Parçaları Temizleme

Büyük resim :  Otomotiv Büyük Ultrasonik Temizleme Tankı Için Silindir Motor Bloğu Araba Parçaları Temizleme

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AGSONIC
Sertifika: CE
Model numarası: T-72S
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1Unit
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: 10working gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 1000pcs / ay

Otomotiv Büyük Ultrasonik Temizleme Tankı Için Silindir Motor Bloğu Araba Parçaları Temizleme

Açıklama
Malzeme: Paslanmaz çelik 304 Uygulama: Radyatör Motorları
Seçenek: Pistonlar ve Silindirler Ultrasonik Temizleme Sanayi: Radyatörler Motorlar Endüstrisi
Ultrasonik güç: 3600W Frekans: 28khz
Vurgulamak:

big ultrasonic cleaner

,

large ultrasonic cleaning tank

Otomotiv Büyük Ultrasonik Temizleme Tankı Için Silindir Motor Bloğu Araba Parçaları Temizleme

Büyük Ultrasonik Temizleme Makinesi / Otomotiv Ultrasonik Temizleyici Silindir Motor Bloğu Araba Parçaları Temizleme Için

Otomobil parçaları temizleme makinesi

Otomotiv Ultrasonik Temizleyicileri üretiyoruz ve tedarik ediyoruz. Çok çeşitli ultrasonik temizleyiciler sunuyoruz. Bunlar hem elle çalışan hem de tamamen otomatik sistemler olan Tek veya Çok Kademeli Ultrasonik Temizleyicilerdir. Ayrıca, makine profesyonel güvenilirliği ve kullanıcı dostu olması nedeniyle müşterilerimiz tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır ve takdir edilmektedir.

Ultrasonik temizleme sistemi tasarımı:

Herhangi bir temizleme sisteminin tasarımında dikkat edilmesi gereken hususlar arasında parça (lar) üzerindeki kirleticiler, gerekli temizlik seviyesi, parçaların geometrisi ve malzemesi, işlenecek miktar ve önceki sistem tasarımı ve düzeni (varsa) sayılabilir. ). Gerekli olan parça geometrisi, üretim hızı ve temizleme süresi, genel işleme karar verildikten sonra, temizleme sisteminin boyutunu belirleyecektir.

Temizlik ile ilgili önemli noktalar:

Tipik bir sulu ultrasonik temizleme sisteminde, kirleticileri çıkaracak veya gevşetecek olan temizleme aşamasıdır. Aşağıdaki durulama aşamaları, kalan tüm gevşemiş toprakları ve artık deterjanları temizler ve bir kurutucu kalan durulama suyunu giderir. Sistemin genel süreci genellikle deneysel olarak belirlenir. Deneyim, deneme ve hata süreci sayesinde, belirtilen temizlik seviyelerini karşılamak için uygun şekilde tasarlanmış bir temizlik işleminin belirlenebileceği bir uygulama laboratuarımız vardır. Temizliği kontrol etmenin çeşitli yolları vardır. Bazıları, yağın çoğunun alınıp toplanmadığını görmek için parçadaki su kırma testi kadar basittir. Diğerleri, Angstrom seviyesine kadar olan ince kirletici filmleri ölçmek için optik olarak uyarılmış elektron emisyon teknolojisini kullanan yüzey kalitesi izlemesi kadar ayrıntılıdır.

Ultrasonik Temizleyici Oto Endüstrisi

OEM'ler, atölyeler, iş işleri ve oto restorasyon endüstrisi için otomobil parçalarının yağdan arındırılması ve temizlenmesi için özel olarak üretilmiş Ultrasonik Temizleme makineleri üreticileri. Otomobil parçaları temizliği için özel tasarlanmış çözümler sağlama konusunda uzmanız.

Ultrasonik temizleme, ultrasonik transdüserlerin kavitasyon agigasyonu sağlamak için kullanıldığı su bazlı bir temizlik solüsyonudur ve yağ, kir, debre, gres ve çeşitli oto bileşen türlerinden diğer kirleticileri temizlemek için uygun kimyasal maddeye sahip olan depoyu izole eder.

Fren diskleri, direksiyon kolonları, kranklar, pistonlar, valfler, contalar, debriyaj pedleri, aynalar ve daha birçok yıkama gibi her türlü eski parçada uzmanlaşıyoruz.

Otomotiv Ultrasonik Temizleyicileri

Fişler, vidalar, cıvatalar, altıgen ve fikstürler, SS bilyalı rulmanlar ve 100 mm uzunluğa sahip parçalar gibi küçük otopartlar için, 4-5 Litre su kapasitesine sahip ve temizleyebilen küçük bir ultrasonik otopart temizleyici öneririz. bileşen tipine ve kirlenme yüküne bağlı olarak 3-30 dakika içinde malzeme kg.

Küçük Ultrasonik Temizleyici, genellikle üretim amacından ziyade bakım amacı içindir. Ayrıca, büyük ölçüde otomobil parçaları temizliği için 3 kademe OEM tarafından, restorasyon şirketleri, otomobil bileşenlerinde arge laboratuarları ve diğer birçok yerde kullanılmaktadır.

Otomotiv Ultrasonik Temizleyicileri, esasen kir, yağ, pişmiş toprak karbonun parçalardan uzaklaştırılması için ultrasonik enerji kullanan sulu bir tank sistemidir. Asfalt, pas, yapıştırılmış contalar ve ağır done don karbon katmanları gibi kirletici maddeler de ultrasonik temizleme ile temizlenebilir ancak daha agresif kimyasallar gerektirir. Başka bir temizleme işleminden farklı olarak, ultrasonik temizleme karmaşık, hafif veya kolayca hasar görebilecek parçaları etkilemez.

Deniz Sondaj Yağı ve Gaz Endüstrilerinde kullanım için ultrasonik temizleme ekipmanları

AGSONIC ultrasonik temizleme teknolojisi son derece etkilidir, kirleticileri erişilemeyen yüzey alanlarından spreyle yıkamaya veya manuel temizliğe kadar giderir.

Ultrasonik temizleme teknolojisi, imalat, revizyon, servis ve bakım aşamalarında kullanılan karmaşık havacılık bileşenlerinin erişilemeyen en yüzey alanlarına ulaşır. Ultrawave'in ultrasonik ekipmanı, sprey yıkama ve manuel fırçalamaya göre çok daha hızlı ve daha kaliteli temizlik sonuçları sağlar. Solvent temizliğine daha çevre dostu bir alternatiftir.

Tüm ultrasonik banyolar kapak ve sepet ile birlikte verilir

Ürün Açıklaması

Radyatör Motorları Piston ve Silindir temizliği hoş geldiniz - Radyatör Motorları Piston ve Silindir Temizliği, Kamyon Motor Parçaları Temizleme, Motorlu Bisiklet Motor Parçaları Temizleme.

Ultrasonik temizleme işlemimiz, aşağıdaki bileşenleri etkin bir şekilde temizleyebilir: Hava-Uzay ve Uçak Parçaları, Alüminyum dökümler, motor blokları, Karbüratör, Silindir Başlıkları, Motorlar, Motor Bileşenleri, Dişli Kutuları, Filtreler, Borular ve Valfler.


AG Havacılık ve Hava Taşıtı Parçaları ultrasonik temizleme makinesi Havacılıkta temizlik yöntemleri ve işlemlerinde devrim niteliğindedir, Hava ve Hava Taşıtı Parçaları ultrasonik temizleme makinemiz her türlü otomotiv, uçak ve deniz motoru parçasını temizleyebilir, temizlik için ultrasonik teknoloji sağlarken el işçiliğini ortadan kaldırırken ultrasonik teknoloji Üstün temizleme etkisiyle, çoğu parça çevre dostu su bazlı çözümlerle temizlenebilir

Ultrasonik temizleme makineleri, yüksek frekanslı ses dalgaları kullanarak temizleme çözücülerini çalkalama prensibi ile çalışır, ultrasonik çalkalama, büyük miktarlarda enerji salınımını engelleyen milyonlarca mikroskobik kabarcık oluşturur, bu hareket, kavitasyon olarak bilinir, bir parçanın yüzeyine yapışmış kirleticileri yerinden çıkarır , ultrasonik oyuklar temizleme sıvısı ile temas eden her yüzeyi iyice temizler

Model:

seçtiğiniz için ultrasonik tank modelleri:

model Tank boyutu Birim boyutu Ses Ultrasonik güç Sıklık Isıtma gücü kronometre Isıtma sıcaklığı
EnxBoyxYükseklik (mm) EnxBoyxYükseklik (mm) (L) (W) (kHz) (KW) (MIN) (℃)
T-12S 500x300x250 640x440x470 38 600 28/40 1.5 1-99

0-80

T-18S 500x350x350 640x490x570 61 900 1.5
T-24S 550x400x400 690x540x620 88 1200 3
T-30S 600x450x400 740x590x620 108 1500 3
T-36S 600x500x450 740x640x670 135 1800 4.5
T-48S 700x500x500 840x640x720 175 2400 6
T-60S 800x600x550 940x740x770 264 3000 7.5
T-72S 1000x600x600 1140x740x820 360 3600 9

Ünitenin doğru şekilde kavitasyon yaptığını nasıl bilebilirim?

Çoğu zayıf temizleme genellikle bir veya daha fazla proses değişkeninin hatalı kontrolünden kaynaklanır; yanlış deterjan çözeltisinin seçilmesi, yetersiz ısı veya belirli bir toprağın uzaklaştırılması için yeterli zamanın verilmemesi gibi. Ultrasonik temizleyicinizin uygun şekilde kavitasyon yapmadığından şüpheleniyorsanız, gerçekleştirebileceğiniz iki basit test vardır: "cam slayt" testi ve "folyo" testi.

Cam slayt testini nasıl yaparım?

Bir cam sürgünün buzlu kısmını musluk suyuyla ıslatın ve buzlu alanın köşesinden köşesine bir No. 2 kalemle "X" çizin. Deponun doldurma hattına doldurulduğundan emin olarak, lamın buzlu ucunu taze temizleme çözeltisine daldırın. Ultrasoniği açın. Kurşun "X" hemen hemen kaldırılmaya başlayacak ve tüm kurşun on saniye içinde çıkarılmalıdır.

Folyo testini nasıl yaparım?

Her biri yaklaşık 4 "x 8" olan üç küçük alüminyum folyo parçasını kesin. Her bir parçayı, folyoyu tankın içine asmak için kullanacağınız bir çubuğun üzerine katlayın. Elbise askısı iyi çalışıyor. Temizleyiciniz bir ultrasonik temizleme solüsyonu ile doldurulmalı, gazdan arındırılmalı ve normal çalışma sıcaklığına getirilmelidir. Tankın ortasındaki ilk "kareyi" ve diğer iki tankın her iki ucundan birkaç santim uzağa asın. Deponun dolum hattına kadar dolu olduğundan emin olun ve ultrasoniği yaklaşık bir dakika süreyle açın. Folyoyu çıkarın ve inceleyin: Üç alüminyum parçanın tamamı delikli olmalı ve yaklaşık aynı derecede buruşmalıdır.

Sistem Nasıl Çalışıyor:

Sistem aşağıdaki şekilde çalışır:

  • Parçalar, verilen paslanmaz çelik sepet veya başka bir tutma tertibatı kullanılarak tanka yerleştirilir.
  • Suya daldıktan sonra BAŞLAT düğmesine basılır ve kapak kapatılır. Ultrasonik sistem açılır ve filtre sistemi otomatik olarak kapanır. Bu sırada parçalar CROSSFIRE ultrasonik sistem ile temizlenir.
  • Çevrim tamamlandıktan sonra sistem otomatik olarak kapanacaktır.
  • Operatörler, parçalar temiz olduğunda geri dönebilirler.
  • Kapak açılır ve parçaların bir kısmı sepet dayanağının üzerine yerleştirilir. Damlayan sıvılar ultrasonik temizleme tankına geri yönlendirilir

İletişim bilgileri
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: AGSONIC

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!