Ana sayfa ÜrünlerDijital Ultrasonik Temizleyici

Dijital Zamanlayıcı ile 50W 40khz Paslanmaz Çelik Mini Ultrasonik Temizleyici Banyosu 2L

Sertifika
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Müşteri yorumları
AGSONIC, yarıdan daha kısa sürede daha fazla aleti temizleyebilir. Sadece temizlenmesi 15-20 dakika veya daha uzun süren aletler artık 3-5 dakika içinde mükemmel bir şekilde temizleniyor ve bu da bölgedeki diğer mağazalara göre rekabet avantajı sağlıyor.

—— Magnus-Onarım Servisleri

Sözümüzü müşterilerimize paranın karşılığını en iyi şekilde sunmaktır ve AGSONIC bu sözü yerine getirmeme yardımcı oluyor. ”

—— Paul - Şirket Gördüm

Agsonic ultrasonic cleaner ile% 100 başarı oranına sahibim. Karbüratörleri söküp temizleyiciye atarız. Makineden çıktıklarında mükemmel olacaklarını garanti ederim. Yeterince söyleyemem. Bu makine ile paranızı on kat kazanacaksınız. Bu gezegendeki en harika araç. ”

—— Juan - Denizcilik Şirketi

Destek malzemesini bazı 3D parçalardan el ile kaldırmak tam gün almak için kullanılır. Şimdi parçaları AGSONIC ultrasonik temizleyiciye yerleştirdik ve temizlenirken başka bir şey yaptık. Üç saat sonra güzel, temiz parçalarımız var. ”

—— Mark

Ben sohbet şimdi

Dijital Zamanlayıcı ile 50W 40khz Paslanmaz Çelik Mini Ultrasonik Temizleyici Banyosu 2L

Dijital Zamanlayıcı ile 50W 40khz Paslanmaz Çelik Mini Ultrasonik Temizleyici Banyosu 2L
Dijital Zamanlayıcı ile 50W 40khz Paslanmaz Çelik Mini Ultrasonik Temizleyici Banyosu 2L Dijital Zamanlayıcı ile 50W 40khz Paslanmaz Çelik Mini Ultrasonik Temizleyici Banyosu 2L

Büyük resim :  Dijital Zamanlayıcı ile 50W 40khz Paslanmaz Çelik Mini Ultrasonik Temizleyici Banyosu 2L

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AGSONIC
Sertifika: CE
Model numarası: Tb-50
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1Unit
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: 10working gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 1000pcs / ay

Dijital Zamanlayıcı ile 50W 40khz Paslanmaz Çelik Mini Ultrasonik Temizleyici Banyosu 2L

Açıklama
Malzeme: Paslanmaz çelik 304 Uygulama: Diş Ultrasonik Temizleyici
Seçenek: Ultrasonik temizleme Sanayi: Ev Tipi Ultrasonik Temizleyici
Ultrasonik güç: 50 W Isıtma gücü: 100W
Vurgulamak:

supersonic ultrasonic cleaner

,

ultrasonic digital cleaner

Dijital Zamanlayıcı ile 50W 40khz Paslanmaz Çelik Mini Ultrasonik Temizleyici Banyosu 2L

Mücevherat Ve Saatler Temizleme Için Dijital Ultrasonik Temizleyici Gümüş Takı Lens Gözlük

Ultrasonik Temizleyiciler

Bir ultrasonik temizleyici, mücevherlerin bu metodoloji için mükemmel bir aday olmasını sağlayan hassas parçaları temizlemek ve geri yüklemek için ideal yöntemdir. Gündelik kir ve pislik, yağlı artıklar ve hatta kuyumcular rouge (mücevherleri temizleme ve cilalama için bir bileşik), bu parçaların küçük boşluklarından ve gizli geçitlerinden çıkarılabilir. Bu temizleme yöntemi idealdir, çünkü ekipman, eşyaları temizlemek için gerekli ancak hasar vermemek için gereken uygun orana ve frekansa ayarlanabilir. Bu ultrasonik temizlemenin en önemli faydalarından biridir.

Bir ultrasonik temizleyici mücevherleri temizlemek için nasıl çalışır?

Mücevher temizliği için özel çözücüler kullanılabilir, ancak su ve çevre dostu düşük pH temizlik maddesi kullanılarak çok iyi sonuçlar elde edilebilir. Düşük pH veya aşırı yüksek pH kimyasallarından kaçınılmalıdır. Bu agresif kimyasallar, ısı ve ultrasonik aktivite ile birlikte, hassas parçalara zarar verebilir.

Temizleme işleminde, ürünler temizleme solventine batırılır. Temizleyicinin yoğunluğu ve çözeltinin ısısı, uygulamayı başarıyla uygulamak için ayarlanmalıdır. Ultrasonik temizleyiciler, kavitasyon işlemi sırasında kiri ve diğer kirleri tamamen gidermek için hızlı çalışır.

Mücevherat, diğer eşyalarla aynı şekilde temizlenir. Öğeler yumuşak bir çözücüye batırılır ve temizleme işlemi, tüm kir ve kiri temizleyerek mücevher yüzeyine yapışan kabarcıkları oluşturan solüsyondan ultrasonik dalgalar gönderir. Çoğu durumda, optimum sonuçlar için gereken her şeyden iki ya da üç dakikalık bir temizlik yeterlidir.

Ayrıca, benzersiz uygulamalar için özel sistemler tasarlayıp üretiyoruz ve mevcut bir tankı dönüştürmek veya yükseltmek için bileşenler sağlayabiliriz. Rulmanları veya seramikleri, oftalmik hassasiyetli lensleri veya mekanik imalat düzeneklerini temizlemek için bir sisteme ihtiyacınız olsun, size sonuçları veren bir sistemimiz var.

Yüksek Frekans Masa Üstü Laboratuar Ultrasonik Temizleyici, Düşük Frekans Masa Üstü Isıtıcı ve Düşük Frekans Masa Üstü Laboratuar Ultrasonik Temizleyici dahil olmak üzere laboratuvar ultrasonik temizleyici .

Ürün Açıklaması

Masa üstü ultrasonik temizleyici kısa tanıtım:

 • En düşük maliyetli masa üstü ultrasonik temizleme ve parça yıkama ekipmanları
 • Uygun Temizlik Maddesi ile Hemen Her Kirleticiyi Gidermek İçin Kullanılır
 • Yağ, Soğutucu, Metal Talaş ve Para Cezalarının Kaldırılması
 • Metal parçaları ve diğer birçok hassas temizliği temizlemek için
 • Parça temizleme, enjeksiyon kalıp temizleme, ultrasonik yağ çözücü, vb.
 • Mükemmel ultrasonik performans
 • Tank kapasitesi 2-30L'den geliyor
 • Dijital modeller> Mekanik modeller> ayarlanabilir güç modelleri

Bildirimler:

Uygulama:

Sağlık hizmeti Diş ve cerrahi aletler, optik, şiirsel, genel pratik, hastaneler, tıbbi bileşenler
İmalat: Havacılık, ilaç, savunma, tıbbi cihazlar ve ortopedik implantlar, otomotiv, denizcilik, filtrasyon, kalıplama, yiyecek ve içecek, kaplama ve yüzey bitirme, yarı iletkenler, baskı teknolojisi ve ekipmanları.
Bakım Otomotiv servis, mücevher & saat, alet, silah, Isı eşanjörleri, petrol ve gaz, ticari kahve kazanı
laboratuvar Bilimsel Araştırma, Karıştırma, Hücre Bozukluğu, Ekstraksiyon, İlaç Sonochemistry
Diğerleri Pencere kör, golf kulübü, dövme ekipmanları, anilox rulo, müzik ekipmanları, silah, elektronik, vb.

Özellikleri:

1. Ultrasonik güç:% 0-100 ayarlanabilir

2. Zaman ayarı: 0-30 dak veya 24 saat sürekli çalışma

3. Isıtma: 20-80 ℃ ayarlanabilir

4: Ultrasonik frekans: 28 kHz veya 40 kHz

5: Malzeme: Asit geçirmez için 2mm kalınlığında SUS304 tankı.

6: Kararlı ve dayanıklı endüstriyel kullanım için geliştirilmiş PCB tasarımı

7: Daha güçlü ve düzgün ultrasonik dalga

8: Ücretsiz kapaklı ve paslanmaz çelik SUS304 basketi ile

Ürün Özellikleri:

model Tank boyutu Birim boyutu Ses Gerçek ultrasonik güç Anma ultrasonik güç Ultrasonik frekans Isıtma gücü kronometre Isıtma sıcaklığı
EnxBoyxYükseklik (mm) EnxBoyxYükseklik (mm) (L) (W) (W) (kHz) (W) (MIN) (℃)
Tb-50 150x135x100 175x160x210 2 50 60 40 150 1-30 0-80
Tb-100 240x135x100 265x165x220 3.2 100 120 150
Tb-150A 300x150x100 325x180x225 4.5 150 180 300
Tb-150B 300x150x150 325x180x280 6.5 150 180 300
Tb-200 300x240x150 325x265x280 10.8 200 240 450
Tb-300 330x300x150 360x325x285 15 300 360 450
Tb-400 500x300x150 530x325x285 22 400 480 600
Tb-500 500x300x200 530x325x325 30 500 600 600

Şöhretinizin etkili ve verimli bir şekilde temizlik parçalarına bağlı olduğunu biliyoruz. Ultrasonics International, motosiklet endüstrisi ihtiyaçlarınız için doğru tipte bir ultrasonik temizleyici seçmenize yardımcı olabilir.

Yirmi yıldan fazla bir süredir Ultrasonics International, müşterilerine dalga süpürme teknolojisindeki en son gelişmeleri içeren ultrasonik temizleme ekipmanı sağlayarak karlılığı artırmalarına yardımcı olmuştur. Ultrasonik temizleme ekipmanımız güvenilirlik ve uzun ömürlülük konusunda ün sahibidir. Uygun ultrasonik temizleme ekipmanının kullanılması para tasarrufu sağlar ve temizleme işlemlerini iyileştirir. Temizleme sonuçları ölçülebilir bir şekilde daha iyi olacak ve temizleme işlemini tamamlamak için daha az zaman gerekecektir. Üretim numaraları artar ve çalışma saatleri çarpıcı şekilde azalır, çünkü birden fazla parça aynı anda ele alınabilir.

Ayrıca, temizleme sıvısının çalışma derinliğini, temizlediğiniz parçaların boyutuyla ilgili olarak bilmeniz gerekecektir .

Çalışma derinliği, sepetin iç alt yüzeyinden doldurulmuş bir tanktaki sıvının yüzeyine olan mesafedir. Bu önemlidir, çünkü temizlenen parçalar tamamen sıvıya batırılmalıdır.

Öte yandan, numune hazırlama işlemi daha az derinlik gerektirebilir, çünkü kabın tamamı çözelti içine daldırılmak zorunda değildir. Numune hazırlama işlemleri için özel üniteler tasarlanmıştır. Tezgah üstü ultrasonik temizleyiciler için ürün özellikleri bu bilgiyi içermeyebilir. Olmazsa, bu bilgi için üretici veya tedarikçi ile iletişime geçmekten çekinmeyin. Öte yandan, büyük endüstriyel tank üreticileri genellikle hem tank derinliğini hem de çalışma derinliğini bildirmektedir. Daha fazlası için, tank büyüklüğünü seçme videomuzu görün.

2. Cihazı nasıl kullanıyorsunuz?

Ultrasonik temizleyiciler dişliler, karbüratörler, PCB panoları ve cerrahi aletler gibi temiz parçalardan çok daha fazlasını yapar. Laboratuarda, çözücüleri gazdan arındırmak, nanoparçacıkları dağıtmak ve laboratuar numunelerini emülsiyon haline getirmek, çözmek, dağıtmak ve başka şekilde hazırlamak için yaygın olarak kullanılırlar.

Parçaları temizliyorsanız, başlamak için seçim yapmadan önce aşağıdakileri göz önünde bulundurmanız gerekir:
Çıkarılacak kirlenme türü . Tahmin edebileceğiniz gibi, işlenmiş parçalardan soğutma sıvısını çıkarmak, karbüratörden cilalar, baskı rulolarından mürekkep ve cerrahi aletlerden kan ve doku artıkları arasında büyük bir fark vardır.
Temizlenen ürünlerin bileşimi. Hava taşıtı motor bileşenlerinin ve cam kılcalların temizliğinde farklı parametreler geçerlidir. Uyumlu bir temizleme çözeltisine ve ultrasonik temizleme sıklığına ihtiyacınız olacak.

Parti veya bireysel parçaları temizleyecek misiniz?
Bileşen boyutu ve ağırlık
Tam olarak neyi başarmaya çalıştığınızı tanımladığınızda, aşağıdaki noktalar ekipman seçiminizi daraltmanıza yardımcı olacaktır. O zaman özel tavsiyeler için Tovatech ile bağlantı kurmanın zamanı geldi.

3. Özel Sayfasına Sepetler Ekleyin
sepet

Sepetler parçaları ve numune kaplarını ultrasonik temizleyicide destekler.

Temizleme ve numune işleme verimliliğini etkiler ve en önemlisi tankları hasardan korurlar. Yalıtımlı tutma saplarına sahip sepetler, sıcak sıvıda temizlenen parçaların yerleştirilmesini ve çıkarılmasını kolaylaştırır. Ayrıca parçaları, şişeleri ve beherleri, titreşimi bastırdıkları ve temizleme etkinliğini azalttıkları tankın altından uzakta tutarlar. Tank ömrü açısından, tankın tabanının titreşimli bir membran olduğunu unutmayın. Ultrason çalışırken herhangi bir katı madde, özellikle de metal bir parça, matkap görevi görebilir. Zamanla bu tankta bir delik açabilir. Bu sepetleri kullanmak için yeterince iyi bir neden.

Bazı sepetler tankın kenarına asılır;

diğerleri, titreşimin minimumda olduğu tank tabanının köşelerine yakın yerleştirilmiş kauçuk kaplı ayaklarla donatılmıştır.

Küçük parçalar için ince gözenekli sepetler beherlere veya standart sepetler içine yerleştirilebilir.

Bu konuda ultrasonik temizleyici sepeti teknik özelliklerimiz hakkındaki yazımızda biraz daha fazlasını bulacaksınız. Bu gönderi ek arka plan için ilgili bir gönderiye bağlanır.

4. Ultrasonik Frekans Nasıl Belirlenir Ültrasonik frekans, tankın dibine bağlanmış jeneratör kaynaklı transdüserler tarafından üretilir . Yaklaşık 20 kHz olan işitme aralığının üzerinde kilohertz (saniyede binlerce KHz veya saniyede binlerce döngü) sallarlar. Çoğu ultrasonik temizleyici 35 ila 45 kHz arasında çalışır. Bu frekans aralığı temizlik işlerinin büyük çoğunluğu için çok uygundur. Numune hazırlama genellikle 37 kHz'te çalışan ünitelerle gerçekleştirilir. Özellikle numune hazırlama için tasarlanmış bir ultrasonik ünite örneği, mikroişlemci kontrollüdür

25 kHz gibi daha düşük bir frekans daha büyük kavitasyon kabarcıkları üretir.

Bu kabarcıklar patladığında daha büyük miktarda temizleme enerjisi açığa çıkarır. Lepleme aşındırıcılarının çıkarılması veya parlatma macununun çıkarılması gibi kaba temizlik için daha düşük bir frekans daha etkili olacaktır. Frekans ne kadar düşük olursa, temizleme işlemi o kadar yüksek olur. 25 kHz'de çalışırken yalıtımı olan ses yalıtımlı tank kapakları iyi bir fikirdir. Bir başka kullanışlı aksesuar, ünitenin yerleştirileceği bir ses koruma kutusudur.

Daha yüksek bir frekans daha küçük kavitasyon kabarcıkları üretir.

Bu örtü ince özellikli karmaşık yüzeyleri daha ayrıntılı olarak ele alıyor ve düşük frekanslardan daha yumuşak.

Çok hassas mücevherlerin, elektronik aletlerin ve cilalı yüzeyli yumuşak metallerin ince temizliği için, 80 - 130 kHz'de çalışan bir birimi düşünün.

Kılcal boruları veya spektrofotometre küvetlerini temizliyorsanız, 80 kHz veya daha yüksek çalışan bir birime ihtiyacınız olacaktır. Çeşitli malzemeleri temizliyorsanız, çift frekanslı ultrasonik temizleyiciyi düşünün.

hizmetlerimiz

Garanti süresi içerisinde herhangi bir teknik sorun varsa, yedek parçalar ücretsiz olarak gönderilecektir.

Teknik destek ayrıca her zaman mevcuttur.

2. bizim avantajı

1. 24 çalışma saatleri içinde soruşturma cevap.

2. Deneyimli personel tüm sorularınızı akıcı İngilizce olarak cevaplandırır.

3. miktarı büyükse OEM mevcuttur.

4. Tüm ürünlerimiz için çok rekabetçi sunuyoruz.

3. satış sonrası

Makinelerimiz, satın alınan her ürünün global kalite standartlarına uygun olmasını sağlamak için kapsamlı ve sıkı bir test ve kalite kontrol prosedüründen geçer. Ultrasonik temizleme ekipmanı için güvenli ve güvenilir kalite.

Şirket Bilgisi

1. Ultrasonik temizleyici alanında 10 yıldan fazla çalışan AG SONIC teknolojisi sınırlı. Ve ana ürünler farklı kapasiteye sahip ultrasonik temizleyicidir.

2. AG SONIC, Ar-Ge, üretim ve satış ekipleriyle özgün bir ultrasonik üreticidir. Mühendisimiz 20 yıldan fazla bir süredir dosyalanmaya başlamıştır, bu yüzden kararlı ve dayanıklı endüstriyel kullanım için PCB tasarımını geliştirdik. Yüksek kaliteli ürün ve iyi satış sonrası hizmetler bizden alınabilir.

3. Sadece standart ultrasonik temizleyici değil, standart dışı herhangi bir mühendis tarafından tasarlanabilir.

Öneri ve çizim sizin için profesyonel.

4. Shenzhen fabrikamızı ziyaret etmenizi bekliyoruz, önerileriniz için teşekkür ederiz ve iş birliği yapmayı umuyoruz.

SSS

Ultrasonik temizleyici ile mücevher temizlemenin faydaları

 • İşlem, mücevherlerin geleneksel temizleme yöntemleriyle temizlenmesi oldukça zor kısımlara ulaşıyor.
 • Mücevher tamamen temizlenir ve yeni görünür.
 • Takıları sökmeye gerek yok.
 • Aynı anda birden fazla parça temizlenebilir, zamandan ve paradan tasarruf edilir. Ultrasonik temizleyicinizdeki maksimum parçalar için üretici tavsiyelerine uyun.
 • Nazik temizlik hassas parçalara zarar vermez ve gerektiği kadar sık ​​temizlik yapılmasını sağlar.

Ultrasonik bir temizleyici ile mücevher temizliği için adımlar

 1. Hazneyi temizleme solventiyle doldurun
 2. Suyun sıcak olması gerektiğini unutmayın. İdeal olarak, ısıtıcılı bir ultrasonik temizleyici kullanırsınız.
 3. Ön temizleme döngüsü yürütün
 4. Mücevherleri temizleme solventine batırın
 5. Temizleme döngüsünü çalıştır
 6. Döngü tamamlandıktan sonra, parçaları parça sepetinden çıkarın ve çözeltiyi parçalardan durulayın.
 7. Durulamadan sonra parçaları yumuşak kıllı bir fırça ile fırçalayın. Değerli taşlar veya elmasları yerinde tutan pençelerin ve kuronların çevresini fırçalamaya özellikle dikkat edin.

İletişim bilgileri
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: AGSONIC

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!