Ana sayfa ÜrünlerDalgıç Ultrasonik Dönüştürücü

Araba Parçaları Endüstriyel Temizlik İçin Özel Dalgıç Ultrasonik Temizleyici

Sertifika
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Müşteri yorumları
AGSONIC, yarıdan daha kısa sürede daha fazla aleti temizleyebilir. Sadece temizlenmesi 15-20 dakika veya daha uzun süren aletler artık 3-5 dakika içinde mükemmel bir şekilde temizleniyor ve bu da bölgedeki diğer mağazalara göre rekabet avantajı sağlıyor.

—— Magnus-Onarım Servisleri

Sözümüzü müşterilerimize paranın karşılığını en iyi şekilde sunmaktır ve AGSONIC bu sözü yerine getirmeme yardımcı oluyor. ”

—— Paul - Şirket Gördüm

Agsonic ultrasonic cleaner ile% 100 başarı oranına sahibim. Karbüratörleri söküp temizleyiciye atarız. Makineden çıktıklarında mükemmel olacaklarını garanti ederim. Yeterince söyleyemem. Bu makine ile paranızı on kat kazanacaksınız. Bu gezegendeki en harika araç. ”

—— Juan - Denizcilik Şirketi

Destek malzemesini bazı 3D parçalardan el ile kaldırmak tam gün almak için kullanılır. Şimdi parçaları AGSONIC ultrasonik temizleyiciye yerleştirdik ve temizlenirken başka bir şey yaptık. Üç saat sonra güzel, temiz parçalarımız var. ”

—— Mark

Ben sohbet şimdi

Araba Parçaları Endüstriyel Temizlik İçin Özel Dalgıç Ultrasonik Temizleyici

Araba Parçaları Endüstriyel Temizlik İçin Özel Dalgıç Ultrasonik Temizleyici
Araba Parçaları Endüstriyel Temizlik İçin Özel Dalgıç Ultrasonik Temizleyici Araba Parçaları Endüstriyel Temizlik İçin Özel Dalgıç Ultrasonik Temizleyici

Büyük resim :  Araba Parçaları Endüstriyel Temizlik İçin Özel Dalgıç Ultrasonik Temizleyici

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AGSONIC
Sertifika: CE
Model numarası: TZ-36
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1Unit
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: 10working gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 1000pcs / ay

Araba Parçaları Endüstriyel Temizlik İçin Özel Dalgıç Ultrasonik Temizleyici

Açıklama
Malzeme: SUS304 / SUS316L Uygulama: Dalgıç Ultrasonik Dönüştürücüler
Seçenek: Ultrasonik temizleme Sanayi: Süt Çamur Suyu Arıtımı
Ultrasonik güç: 1800W Frekans: 28KHZ / 40 KHZ
Vurgulamak:

immersible ultrasonic transducer

,

submersible ultrasonic cleaner

Araba Parçaları Endüstriyel Temizlik İçin Özel Dalgıç Ultrasonik Temizleyici

Ultrasonik sistemler nasıl çalışır?

Ultrasonik enerji bir temizleme çözeltisine verildiğinde, değişken yüksek ve düşük basınçlı bir kalıp oluşturur. Aşırı düşük basınçlı faz, mikroskobik vakum kabarcıkları yaratır. Bir sonraki yüksek basınç evrelerinde, kabarcıklar şiddetli şekilde patlar. Bu işlem kavitasyon olarak bilinir.

Kavitasyon, hızlı ve tutarlı bir temizliğe yol açan yoğun bir ovma hareketi sağlar. Standart manuel daldırma ve karıştırma uygulamalarını çok daha yüksek bir seviyeye getirir. Kabarcıklar mikroskobik yarıklara bile girebilecek kadar küçüktür ve erişilemez köşelerde temizlemeye olanak tanır.

Suya batırılabilir dönüştürücümüz, özel uygulamanız ve tank ölçünüz için özel olarak tasarlanmıştır. Her boyuttaki mevcut tanklara dahil edilebilir ve ultrasonik tanklara dönüştürülebilir. Eşsiz Darbeli Swept Please tarafından kontrol edilir, Dalgıç Transducer ihtiyaçlarınız için nasıl bir tane yaratabileceğimize dair spesifik bilgi için bize ulaşın.

Suya batırılabilir dönüştürücüler, çeşitli boyutlarda ultrasonik güçlerde ve çalışma frekanslarında gelir. İhtiyacınız olan boyutu, temizlik gereksinimlerinize ve tank ölçülerinize göre seçebiliriz. Daldırılabilir ultrasonik dönüştürücü sistemleri taşınabilirdir ve gerekirse bir tanktan diğerine taşınabilir. Üretim işleminizde zaten kurulu bir tankınız olduğunda veya tank dahil tüm sistemi tedarik edebiliyoruz.

Daldırılabilir ultrasonik dönüştürücüler durulama temizliğinin ve diğer işlemlerin hızını ve etkinliğini artırmak için yeni veya mevcut temizleme tanklarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Tek veya çoklu modül üniteleri her büyüklükteki tanklar için özel olarak tasarlanabilir.

Ortak yapılandırmalar:

Suya batırılabilir ultrasonik kutular en yaygın olarak mevcut paslanmaz çelik ve diğer metalik bazlı tanklara eklendiğinden, kutular ve ultrasonik güç bu tanklara uyacak şekilde üretilir. Daldırılabilir ultrasonik sisteminizi, uygulamanız için gerekli herhangi bir ek özel boyut fiyatlandırmasıyla çok az veya çok fazla herhangi bir tank yapılandırma boyutuna kolayca getirebiliriz.


Daldırılabilir ultrasonik transdüserlerin kısa tanıtımı:
Daldırılabilir ultrasonik dönüştürücüler, yeni tankları temizleyen veya mevcut tanklara, ekipmanlara ve sistemlere ilave eden parçalara ultrasonik eklemeye izin veren kapalı paslanmaz çelik muhafazalardır.
Suya batırılabilir Dönüştürücü Paketinin numarası ve yerleşimi

Her iki giriş yolunda da artıları ve eksileri var. Birçok müşteri, yükseltici tip transdüser paketlerini satın almayı tercih ediyor, çünkü tanklarının dibinde bir delik açmak istemiyorlar. Yükselticilerin kullanılmasının ana dezavantajı, kapak veya üste takılan diğer sistem parçalarıyla etkileşime girebilmeleridir. AGSONIC dalgıçların çoğu, ultrasonik sistemin etkinliğini en üst düzeye çıkarmak ve olası ölü noktaları en aza indirmek için özel olarak üretilmiştir. Bu hizmeti hiçbir ek ücret ödemeden sunan tek üreticiyiz. Ayrıca standart ultrasonik dalgıç sistemler hattımız da mevcuttur.

Mevcut temizleme tankınızın ultrasonik temizliğe adapte olabileceğini düşünüyorsanız, lütfen AGSONIC'teki teknisyenlerimizle iletişime geçin; size daha fazla bilgi ve ısmarlama bir dalgıç sistemi için teklif vermekten memnuniyet duyarız.

Daldırılabilir ultrasonik transdüserler, verimli bir şekilde çalışması için tanka (pozisyonda tutmak dışında) tutturulmasını gerektirmez. Sonuç olarak, dönüştürücüler tanktan tanka taşınabilir ve gerektiğinde özel uygulamalar için gereken şekilde konumlandırılabilir. Çeşitli montaj seçenekleri aşağıda gösterilmiştir.

Dalgıç dönüştürücü Türleri:

Alt Monunted-Üst Bağlantı Kutusu

Alt Çift Bölmeli Monte

Alttan tekli bölmeli

Alt Üst Boru Üstüne Monte Edildi

Üst Borunun Üstüne Monte Edilen Yan

Yan Duvardan Bölme ile Monte Edilen Yan

Uygulamaya bağlı olarak montaj duvara veya tabana monte edilebilir. Üniteler tamamen monte edilmiş halde gönderilir ve çalıştırmadan önce depoya yalnızca basit bir şekilde takılmasını gerektirir.


Özellikler:

model Malzeme Dönüştürücüler Tahmini hacim Kutu boyutu Kablo
önden gitmek
Ultrasonik frekans Ultrasonik güç
(mm) (adet) (L) (mm) (kHz) (W)
TZ-1003 SUS304 / SUS316L 3 15 250x150x100 Sert boru /
Esnek tüp
28/40 150
TZ-1006 6 30 305x250x100 300
TZ-1012 12 60 355x250x100 600
TZ-1018 18 90 406x305x100 900
TZ-1024 24 120 500x355x100 1200
TZ-1030 30 150 550x406x100 1500
TZ-1036 36 180 500x460x100 1800

Mevcut tankınızın temizleme gücünü AGSONIC Dalgıç Ultrasonik Temizleme Sistemleri ile arttırın

Bir ultrasonik temizleme cihazı kurarak mevcut tanklarının temizleme gücünü artırmak isteyen müşteriler için, AGSONIC'in dalgıç sistemi piyasadaki en ekonomik ve verimli seçenek olabilir.

Ancak, suya daldırılabilir bir sistem almadan önce lütfen sahip olduğunuz tankı ve yapı malzemesini göz önünde bulundurun.

Teknik özellikler
Sıvı geçirmez bir mahfazaya kapatılmış olan ultrasonik dönüştürücü elemanları, bir temizleme tankının yanına veya altına kalıcı olarak bağlanmış olan dönüştürücü elemanlarına bir seçenektir. Suya batırılabilir ultrasonik transdüserlerin en büyük yararı, servislerinin kolay olmaları ve genellikle kapsamlı tank modifikasyonları olmadan mevcut ekipmanlara eklenebilmeleridir. Ultrasonik eşsiz teknoloji, batırılabilir dönüştürücü biçiminde sunulmaktadır. Bu, 28 kHz ila 120 kHz arasındaki standart bireysel frekansları ve tekli veya çoklu ünitelerdeki çoklu frekansları içerir.

SSS

Ultrasonik Gücü Anlamak

Bir ultrasonik temizleyici çalışırken elektrik gücü eşit şekilde tüketilir, ancak ultrasonik sinyali şekillendiren ses dalgalarını oluşturmak için aralıklarla serbest bırakılır. Bazı üreticiler ultrasonik tepe gücü bildirirken, bazıları ortalama güç bildirirken, bazıları da ikisini bildirmektedir.

Ekipmanı karşılaştırırken aynı kritere göre karşılaştırmanız gerekir, aksi takdirde elmaları portakallarla karşılaştırırsınız.

Daha fazla güç, genellikle daha hızlı ve daha etkili bir temizlik sağlarken, daha fazla güç her zaman daha iyi değildir.

Çok fazla güç elektronik parçalara, yumuşak bir metal (örneğin alüminyum) yüzeyine ve diğer hassas parçalara zarar verebilir.

Çok hassas parçaları temizlemek için ayarlanabilir güç kullanışlı bir özelliktir.

Çözelti hacmi arttıkça, temizlik için daha ultrasonik güce ihtiyaç duyulacağını unutmayın.

Çoğu temizleyici, galon başına ortalama 50 ila 100 watt gücünde çalışır, bu nedenle tank ne kadar büyük ihtiyacınız olursa o kadar büyüktür.

Güç dönüştürücülerine güç veren ultrasonik temizleyici jeneratörleri belirli bir doldurma seviyesine ayarlanmıştır.

Ünitenin daha az sıvı ile çalıştırılması jeneratöre zarar verebilir ve optimize edilmiş temizlikten daha azına neden olur.

Neden Ultrason
Verimli, temiz, yeşil ve uygun maliyetli.
En önemlisi, işe yarıyor.
Güçlü bir temizleme çözeltisi artık sabun, su ve bazı küçük kabarcıklar kadar basittir.
Ultrasonik temizleme teknolojisi hızlı, yumuşak ve son derece güçlüdür. Mikroskobik kavitasyon kabarcıkları kullanır ve özel olarak
her kıvrımı ve çatlakları araştırmak ve inatçı veya ulaşılması zor kirleticileri, yağ, kir, hidrokarbonlar, metal de dahil olmak üzere ortadan kaldırmak için formüle edilmiş çevre dostu çözümler
talaş, parlatıcı / parlatıcı bileşikler, karbon birikintileri, küflenme ve daha fazlası.

Ultrasonik teknoloji kesinlikle zararlı kimyasallar kullanmaz.
Duman yok. Güçlü koku yok. Tehlikeli veya pahalı kimyasal atık yok. Azaltılmış risk
Teknoloji dikkat çekici, ancak süreç kolaydır. Kimyasal işlemlerden daha verimli ve etkili
Makineler, el emeği veya denetime gerek kalmadan bulaşık makinesi olarak kullanımı kolaydır.

İletişim bilgileri
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: AGSONIC

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!