Ana sayfa ÜrünlerEndüstriyel Ultrasonik Temizleme Makinesi

Havacılık Endüstriyel Ultrasonik Temizleme Makinesi Havalandırmaları Motor Parçaları Temizleme Ekipmanı

Sertifika
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Müşteri yorumları
AGSONIC, yarıdan daha kısa sürede daha fazla aleti temizleyebilir. Sadece temizlenmesi 15-20 dakika veya daha uzun süren aletler artık 3-5 dakika içinde mükemmel bir şekilde temizleniyor ve bu da bölgedeki diğer mağazalara göre rekabet avantajı sağlıyor.

—— Magnus-Onarım Servisleri

Sözümüzü müşterilerimize paranın karşılığını en iyi şekilde sunmaktır ve AGSONIC bu sözü yerine getirmeme yardımcı oluyor. ”

—— Paul - Şirket Gördüm

Agsonic ultrasonic cleaner ile% 100 başarı oranına sahibim. Karbüratörleri söküp temizleyiciye atarız. Makineden çıktıklarında mükemmel olacaklarını garanti ederim. Yeterince söyleyemem. Bu makine ile paranızı on kat kazanacaksınız. Bu gezegendeki en harika araç. ”

—— Juan - Denizcilik Şirketi

Destek malzemesini bazı 3D parçalardan el ile kaldırmak tam gün almak için kullanılır. Şimdi parçaları AGSONIC ultrasonik temizleyiciye yerleştirdik ve temizlenirken başka bir şey yaptık. Üç saat sonra güzel, temiz parçalarımız var. ”

—— Mark

Ben sohbet şimdi

Havacılık Endüstriyel Ultrasonik Temizleme Makinesi Havalandırmaları Motor Parçaları Temizleme Ekipmanı

Havacılık Endüstriyel Ultrasonik Temizleme Makinesi Havalandırmaları Motor Parçaları Temizleme Ekipmanı
Havacılık Endüstriyel Ultrasonik Temizleme Makinesi Havalandırmaları Motor Parçaları Temizleme Ekipmanı Havacılık Endüstriyel Ultrasonik Temizleme Makinesi Havalandırmaları Motor Parçaları Temizleme Ekipmanı Havacılık Endüstriyel Ultrasonik Temizleme Makinesi Havalandırmaları Motor Parçaları Temizleme Ekipmanı

Büyük resim :  Havacılık Endüstriyel Ultrasonik Temizleme Makinesi Havalandırmaları Motor Parçaları Temizleme Ekipmanı

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AGSONIC
Sertifika: CE
Model numarası: T-72S
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1Unit
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: 10working gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 1000pcs / ay

Havacılık Endüstriyel Ultrasonik Temizleme Makinesi Havalandırmaları Motor Parçaları Temizleme Ekipmanı

Açıklama
Malzeme: Paslanmaz çelik 304 Uygulama: Toz Liflerini Kaldır
Frekans: 40 KHz Sanayi: Havacılık Endüstrisi Ultrasonik Temizleyici
Ultrasonik güç: Motor Parçalarının Temizlenmesi Isıtma gücü: 9kw
Vurgulamak:

industrial ultrasonic cleaning tanks

,

industrial ultrasonic washing machine

Havacılık Endüstriyel Ultrasonik Temizleme Makinesi Havalandırmaları Motor Parçaları Temizleme Ekipmanı

Havacılık Endüstrisi Ultrasonik Temizleyici Temizleme Hava Yolları Motor Parçaları Tekerlek Göbekleri Frenler ve İniş Takımı Parçaları

AGSONIC en ucuz ya da en pahalı değildi. Para için mükemmel bir ürüne ve müşteri hizmetine adanmışlığa sahiplerdi. AGSONIC, 2000 kilometreden uzakta bile olsa çalışması çok kolaydır. Güçlendirme ve diğer tüm destek ihtiyaçları çok duyarlı bir şekilde ele alınmıştır. AGSONIC'in güvenilirliği ve servisi operasyonel başarımızın bir parçasıdır. Çalışanlarımız ve yönetimimiz söz konusu olduğunda, AGSONIC ünitelerimiz burada kalıyor. Gelecekteki her türlü ihtiyaç için AGSONIC bizim 1 numaralı tercihimizdir.

- Müşteri feedback Havacılık.

Eaton Aerospace Örnek Olay İncelemesinin tamamını okuyun.

Tam olarak ihtiyacınız olanı alın.

seçim için ultrasonik birimler. Üniteler, Eaton Aerospace'in kullandığı üniteler gibi AGSONIC ekibi tarafından özelleştirilebilir ve sonradan uyarlanabilir, ancak mevcut bir model daha iyi olabilir. Her birim müşterilerimize aynı avantajları sunar.

• Karmaşık parçalarda veya benzersiz şekilli veya boyutta parçalarda bile yüksek kaliteli, hassas sonuçlar

• Düşük işçilik maliyetleri ve artan üretim verimliliği

• Kolay kullanım ve kurulum; eğitim gerekmez

• Zehirli çözücülerin kullanımını ve pahalı atık giderme hizmetlerini azaltır

• Yalnızca EPA onaylı su bazlı çözümler kullanır

Havacılıkta kullanım için ultrasonik temizleme ekipmanı

Ultrasonik temizleme teknolojisi, imalat, revizyon, servis ve bakım aşamalarında kullanılan karmaşık havacılık bileşenlerinin erişilemeyen en yüzey alanlarına ulaşır. Ultrawave'in ultrasonik ekipmanı, sprey yıkama ve manuel fırçalamaya göre çok daha hızlı ve daha kaliteli temizlik sonuçları sağlar. Solvent temizliğine daha çevre dostu bir alternatiftir.

Tüm ultrasonik banyolar kapak ve sepet ile birlikte verilir

Havacılık Endüstrisi için ultrasonik temizleme ekipmanları

AGSONIC ultrasonik temizleme teknolojisi son derece etkilidir, kirleticileri erişilemeyen yüzey alanlarından spreyle yıkamaya veya manuel temizliğe kadar giderir.

Ultrasonik temizleme teknolojisi, imalat, revizyon, servis ve bakım aşamalarında kullanılan karmaşık havacılık bileşenlerinin erişilemeyen en yüzey alanlarına ulaşır. Ultrawave'in ultrasonik ekipmanı, sprey yıkama ve manuel fırçalamaya göre çok daha hızlı ve daha kaliteli temizlik sonuçları sağlar. Solvent temizliğine daha çevre dostu bir alternatiftir.

Tüm ultrasonik banyolar kapak ve sepet ile birlikte verilir

Ürün Açıklaması

Havacılık Endüstrisi Ultrasonik Temizliğe Hoş Geldiniz   Temizlik, Kamyon Motor Parçaları Temizleme,

Ultrasonik temizleme işlemimiz, aşağıdaki bileşenleri etkin bir şekilde temizleyebilir: Hava-Uzay ve Uçak Parçaları, Alüminyum dökümler, motor blokları, Karbüratör, Silindir Başlıkları, Motorlar, Motor Bileşenleri, Dişli Kutuları, Filtreler, Borular ve Valfler.


AG Havacılık ve Uzay Plakaları ultrasonik temizleme makinesi, Vana Plakaları üzerinde devrim yaratan temizlik yöntem ve işlemlerinde, Vana Plakaları Ve Uçak Parçaları ultrasonik temizleme makinemizde her türlü otomotiv, uçak ve deniz motoru parçalarını temizleyebilir, temizleme parçalarının ultrasonik teknolojisi el işçiliğini ortadan kaldırır Size üstün temizlik etkisi sağlarken, çoğu parça çevre dostu su bazlı solüsyonlarla temizlenebilir

Ultrasonik temizleme makineleri, yüksek frekanslı ses dalgaları kullanarak temizleme çözücülerini çalkalama prensibi ile çalışır, ultrasonik çalkalama, büyük miktarlarda enerji salınımını engelleyen milyonlarca mikroskobik kabarcık oluşturur, bu hareket, kavitasyon olarak bilinir, bir parçanın yüzeyine yapışmış kirleticileri yerinden çıkarır , ultrasonik oyuklar temizleme sıvısı ile temas eden her yüzeyi iyice temizler

Model:

seçtiğiniz için ultrasonik tank modelleri:

model Tank boyutu Birim boyutu Ses Ultrasonik güç Sıklık Isıtma gücü kronometre Isıtma sıcaklığı
EnxBoyxYükseklik (mm) EnxBoyxYükseklik (mm) (L) (W) (kHz) (KW) (MIN) (℃)
T-12S 500x300x250 640x440x470 38 600 28/40 1.5 1-99

0-80

T-18S 500x350x350 640x490x570 61 900 1.5
T-24S 550x400x400 690x540x620 88 1200 3
T-30S 600x450x400 740x590x620 108 1500 3
T-36S 600x500x450 740x640x670 135 1800 4.5
T-48S 700x500x500 840x640x720 175 2400 6
T-60S 800x600x550 940x740x770 264 3000 7.5
T-72S 1000x600x600 1140x740x820 360 3600 9

Makinenin özellikleri:

• Düşük bakım gerektiren makine

• Ağır hizmet temizleme sistemleri

• Kimyasal dostu - SS Pas geçirmez gövde

• Endüstriyel guage faring, dayanacak şekilde inşa

• Herhangi bir üretim hatası için bir yıl garanti

• Tamamen temizleme ihtiyacına uyacak şekilde özelleştirilmiş

• Daha az insan müdahalesi ve daha az hata kapsamı

• Her zaman doğru ve düzgün temizlik

Sistem Nasıl Çalışıyor:

Sistem aşağıdaki şekilde çalışır:

  • Parçalar, verilen paslanmaz çelik sepet veya başka bir tutma tertibatı kullanılarak tanka yerleştirilir.
  • Suya daldıktan sonra BAŞLAT düğmesine basılır ve kapak kapatılır. Ultrasonik sistem açılır ve filtre sistemi otomatik olarak kapanır. Bu sırada parçalar CROSSFIRE ultrasonik sistem ile temizlenir.
  • Çevrim tamamlandıktan sonra sistem otomatik olarak kapanacaktır.
  • Operatörler, parçalar temiz olduğunda geri dönebilirler.
  • Kapak açılır ve parçaların bir kısmı sepet dayanağının üzerine yerleştirilir. Damlayan sıvılar ultrasonik temizleme tankına geri yönlendirilir
  • Ultrasonik Temizleme Nedir?

"Kavitasyon" olarak adlandırılan bir işlemde, mikron boyutunda kabarcıklar bir çözeltideki değişken pozitif ve negatif basınç dalgaları nedeniyle oluşur ve büyür. Bu alternatif basınç dalgalarına maruz kalan kabarcıklar, rezonans boyutuna ulaşana kadar büyümeye devam eder. Kabarcık patlamasından hemen önce, kabarcığın içinde depolanan muazzam miktarda enerji vardır. Kavitasyon kabarcığı içerisindeki sıcaklık 500 atm'ye kadar olan basınçlarla oldukça yüksek olabilir. Patlama olayı, sert bir yüzeyin yakınında gerçekleştiğinde, kabarcığı, sert yüzeyden 400 km / saate kadar hızla hareket eden kabarcık boyutunun yaklaşık onda biri kadar bir emme jetine dönüştürür. Basınç, sıcaklık ve hızın bir araya gelmesiyle, jet kirletici maddeleri alt tabaka ile bağlarından uzaklaştırır. Jetin doğal olarak küçük boyutundan ve nispeten büyük enerjiden dolayı, ultrasonik temizleme küçük yarıklara erişme ve sıkışmış toprakları çok etkili bir şekilde çıkarma yeteneğine sahiptir.

Kavitasyon nedir?

"Kavitasyon", bir sıvıda milyonlarca küçük kabarcıkların (veya boşlukların) hızlı oluşumu ve çökmesidir. Kavitasyon, yüksek frekanslı (ultrasonik) ses ile üretilen alternatif yüksek ve düşük basınç dalgaları tarafından üretilir. Düşük basınç fazı sırasında, bu kabarcıklar mikroskobik boyuttan, sıkıştırıldıkları ve patladıkları yüksek basınç fazı boyunca büyür.

Gaz Alma Nedir?

"Gaz alma" çözeltide bulunan gazların ilk uzaklaştırılmasıdır. Temizleme çözeltisindeki ayrılmaması veya "sıkışmış Gaz", kabarcıkların etkili bir şekilde oluşamadığı gaz halindeki kavitasyona yol açar, gazlar temizleme çözeltisinden çıkarıldıktan sonra yararlı bir kavitasyon meydana gelir ve oluşan balonda bir vakum bırakır. Yüksek basınç dalgası kabarcık duvarına çarptığında, kabarcık çöker; bu çöküş tarafından salınan enerji, bir deterjanın parçalar ve topraklar arasındaki bağları kırmalarına yardımcı olacaktır.

Ultrasonik Temizleyicimi nasıl "Degas" yaparım?

A. Bir kez su ile doldurulduktan sonra ultrasonikler birkaç dakika boyunca çalışmaya devam etmelidir, böylece fazla hava sıvıdan alınır. Küçük kabarcıkların yüzeye yükseldiği görülecektir, ancak bu gaz kavitasyondur ve temizlik için uygun değildir. Gevşetme periyodunun sonunda, buharlı kavitasyonu gösteren bir tıslama sesi ve sıvı yüzeyde bir çalkalama (soğuk kaynama) oluşmalıdır.

İletişim bilgileri
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: AGSONIC

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!