Ana sayfa ÜrünlerEndüstriyel Ultrasonik Temizleme Makinesi

Deniz Sondaj Yağı / Gaz Endüstrileri için SS304 Endüstriyel Ultrasonik Yıkama Makinesi

Sertifika
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Müşteri yorumları
AGSONIC, yarıdan daha kısa sürede daha fazla aleti temizleyebilir. Sadece temizlenmesi 15-20 dakika veya daha uzun süren aletler artık 3-5 dakika içinde mükemmel bir şekilde temizleniyor ve bu da bölgedeki diğer mağazalara göre rekabet avantajı sağlıyor.

—— Magnus-Onarım Servisleri

Sözümüzü müşterilerimize paranın karşılığını en iyi şekilde sunmaktır ve AGSONIC bu sözü yerine getirmeme yardımcı oluyor. ”

—— Paul - Şirket Gördüm

Agsonic ultrasonic cleaner ile% 100 başarı oranına sahibim. Karbüratörleri söküp temizleyiciye atarız. Makineden çıktıklarında mükemmel olacaklarını garanti ederim. Yeterince söyleyemem. Bu makine ile paranızı on kat kazanacaksınız. Bu gezegendeki en harika araç. ”

—— Juan - Denizcilik Şirketi

Destek malzemesini bazı 3D parçalardan el ile kaldırmak tam gün almak için kullanılır. Şimdi parçaları AGSONIC ultrasonik temizleyiciye yerleştirdik ve temizlenirken başka bir şey yaptık. Üç saat sonra güzel, temiz parçalarımız var. ”

—— Mark

Ben sohbet şimdi

Deniz Sondaj Yağı / Gaz Endüstrileri için SS304 Endüstriyel Ultrasonik Yıkama Makinesi

Deniz Sondaj Yağı / Gaz Endüstrileri için SS304 Endüstriyel Ultrasonik Yıkama Makinesi
Deniz Sondaj Yağı / Gaz Endüstrileri için SS304 Endüstriyel Ultrasonik Yıkama Makinesi Deniz Sondaj Yağı / Gaz Endüstrileri için SS304 Endüstriyel Ultrasonik Yıkama Makinesi

Büyük resim :  Deniz Sondaj Yağı / Gaz Endüstrileri için SS304 Endüstriyel Ultrasonik Yıkama Makinesi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AGSONIC
Sertifika: CE
Model numarası: T-72S
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1Unit
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: 10working gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 1000pcs / ay

Deniz Sondaj Yağı / Gaz Endüstrileri için SS304 Endüstriyel Ultrasonik Yıkama Makinesi

Açıklama
Malzeme: Paslanmaz çelik 304 Uygulama: Deniz Sondaj Yağı ve Gaz Endüstrisi
Seçenek: Ultrasonik temizleme Sanayi: Petrol ve Gaz Endüstrisi
Ultrasonik güç: 3600W Isıtma gücü: 9kw
Vurgulamak:

industrial ultrasonic cleaning tanks

,

industrial ultrasonic washing machine

Deniz Sondaj Yağı / Gaz Endüstrileri için SS304 Endüstriyel Ultrasonik Yıkama Makinesi

Deniz Sondaj Yağı Ve Gaz Endüstrilerinde Kullanım İçin Endüstriyel Ultrasonik Temizleyici

Ultrasonik Temizleyici Oto Endüstrisi

OEM'ler, atölyeler, iş işleri ve oto restorasyon endüstrisi için otomobil parçalarının yağdan arındırılması ve temizlenmesi için özel olarak üretilmiş Ultrasonik Temizleme makineleri üreticileri. Otomobil parçaları temizliği için özel tasarlanmış çözümler sağlama konusunda uzmanız.

Ultrasonik temizleme, ultrasonik transdüserlerin kavitasyon agigasyonu sağlamak için kullanıldığı su bazlı bir temizlik solüsyonudur ve yağ, kir, debre, gres ve çeşitli oto bileşen türlerinden diğer kirleticileri temizlemek için uygun kimyasal maddeye sahip olan depoyu izole eder.

Fren diskleri, direksiyon kolonları, kranklar, pistonlar, valfler, contalar, debriyaj pedleri, aynalar ve daha birçok yıkama gibi her türlü eski parçada uzmanlaşıyoruz.

Makinenin özellikleri:

• Düşük bakım gerektiren makine

• Ağır hizmet temizleme sistemleri

• Kimyasal dostu - SS Pas geçirmez gövde

• Endüstriyel guage faring, dayanacak şekilde inşa

• Herhangi bir üretim hatası için bir yıl garanti

• Tamamen temizleme ihtiyacına uyacak şekilde özelleştirilmiş

• Daha az insan müdahalesi ve daha az hata kapsamı

• Her zaman doğru ve düzgün temizlik

Otomotiv Ultrasonik Temizleyicileri

Fişler, vidalar, cıvatalar, altıgen ve fikstürler, SS bilyalı rulmanlar ve 100 mm uzunluğa sahip parçalar gibi küçük otopartlar için, 4-5 Litre su kapasitesine sahip ve temizleyebilen küçük bir ultrasonik otopart temizleyici öneririz. bileşen tipine ve kirlenme yüküne bağlı olarak 3-30 dakika içinde malzeme kg.

Küçük Ultrasonik Temizleyici, genellikle üretim amacından ziyade bakım amacı içindir. Ayrıca, büyük ölçüde otomobil parçaları temizliği için 3 kademe OEM tarafından, restorasyon şirketleri, otomobil bileşenlerinde arge laboratuarları ve diğer birçok yerde kullanılmaktadır.

Otomotiv Ultrasonik Temizleyicileri, esasen kir, yağ, pişmiş toprak karbonun parçalardan uzaklaştırılması için ultrasonik enerji kullanan sulu bir tank sistemidir. Asfalt, pas, yapıştırılmış contalar ve ağır done don karbon katmanları gibi kirletici maddeler de ultrasonik temizleme ile temizlenebilir ancak daha agresif kimyasallar gerektirir. Başka bir temizleme işleminden farklı olarak, ultrasonik temizleme karmaşık, hafif veya kolayca hasar görebilecek parçaları etkilemez.

Deniz Sondaj Yağı ve Gaz Endüstrilerinde kullanım için ultrasonik temizleme ekipmanları

AGSONIC ultrasonik temizleme teknolojisi son derece etkilidir, kirleticileri erişilemeyen yüzey alanlarından spreyle yıkamaya veya manuel temizliğe kadar giderir.

Ultrasonik temizleme teknolojisi, imalat, revizyon, servis ve bakım aşamalarında kullanılan karmaşık havacılık bileşenlerinin erişilemeyen en yüzey alanlarına ulaşır. Ultrawave'in ultrasonik ekipmanı, sprey yıkama ve manuel fırçalamaya göre çok daha hızlı ve daha kaliteli temizlik sonuçları sağlar. Solvent temizliğine daha çevre dostu bir alternatiftir.

Tüm ultrasonik banyolar kapak ve sepet ile birlikte verilir

Ürün Açıklaması

Havacılık ve Uçak Parçaları temizliğine hoş geldiniz - Havacılık ve Uçak Parçaları Temizliği, Kamyon Motor Parçaları Temizleme, Motorlu Bisiklet Motor Parçaları Temizleme.

Ultrasonik temizleme işlemimiz, aşağıdaki bileşenleri etkin bir şekilde temizleyebilir: Hava-Uzay ve Uçak Parçaları, Alüminyum dökümler, motor blokları, Karbüratör, Silindir Başlıkları, Motorlar, Motor Bileşenleri, Dişli Kutuları, Filtreler, Borular ve Valfler.


AG Havacılık ve Hava Taşıtı Parçaları ultrasonik temizleme makinesi Havacılıkta temizlik yöntemleri ve işlemlerinde devrim niteliğindedir, Hava ve Hava Taşıtı Parçaları ultrasonik temizleme makinemiz her türlü otomotiv, uçak ve deniz motoru parçasını temizleyebilir, temizlik için ultrasonik teknoloji sağlarken el işçiliğini ortadan kaldırırken ultrasonik teknoloji Üstün temizleme etkisiyle, çoğu parça çevre dostu su bazlı çözümlerle temizlenebilir

Ultrasonik temizleme makineleri, yüksek frekanslı ses dalgaları kullanarak temizleme çözücülerini çalkalama prensibi ile çalışır, ultrasonik çalkalama, büyük miktarlarda enerji salınımını engelleyen milyonlarca mikroskobik kabarcık oluşturur, bu hareket, kavitasyon olarak bilinir, bir parçanın yüzeyine yapışmış kirleticileri yerinden çıkarır , ultrasonik oyuklar temizleme sıvısı ile temas eden her yüzeyi iyice temizler

Model:

seçtiğiniz için ultrasonik tank modelleri:

model Tank boyutu Birim boyutu Ses Ultrasonik güç Sıklık Isıtma gücü kronometre Isıtma sıcaklığı
EnxBoyxYükseklik (mm) EnxBoyxYükseklik (mm) (L) (W) (kHz) (KW) (MIN) (℃)
T-12S 500x300x250 640x440x470 38 600 28/40 1.5 1-99

0-80

T-18S 500x350x350 640x490x570 61 900 1.5
T-24S 550x400x400 690x540x620 88 1200 3
T-30S 600x450x400 740x590x620 108 1500 3
T-36S 600x500x450 740x640x670 135 1800 4.5
T-48S 700x500x500 840x640x720 175 2400 6
T-60S 800x600x550 940x740x770 264 3000 7.5
T-72S 1000x600x600 1140x740x820 360 3600 9

Sistem Nasıl Çalışıyor:

Sistem aşağıdaki şekilde çalışır:

  • Parçalar, verilen paslanmaz çelik sepet veya başka bir tutma tertibatı kullanılarak tanka yerleştirilir.
  • Suya daldıktan sonra BAŞLAT düğmesine basılır ve kapak kapatılır. Ultrasonik sistem açılır ve filtre sistemi otomatik olarak kapanır. Bu sırada parçalar CROSSFIRE ultrasonik sistem ile temizlenir.
  • Çevrim tamamlandıktan sonra sistem otomatik olarak kapanacaktır.
  • Operatörler, parçalar temiz olduğunda geri dönebilirler.

Kapak açılır ve parçaların bir kısmı sepet dayanağının üzerine yerleştirilir. Damlayan sıvılar ultrasonik temizleme tankına geri yönlendirilir

İletişim bilgileri
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: AGSONIC

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!