Ana sayfa ÜrünlerEndüstriyel Ultrasonik Temizleme Makinesi

Yüzey İşlemleri Endüstriyel Ultrasonik Temizleme Tankları Ultrasonik Temizleyici 40khz

Sertifika
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Çin AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Müşteri yorumları
AGSONIC, yarıdan daha kısa sürede daha fazla aleti temizleyebilir. Sadece temizlenmesi 15-20 dakika veya daha uzun süren aletler artık 3-5 dakika içinde mükemmel bir şekilde temizleniyor ve bu da bölgedeki diğer mağazalara göre rekabet avantajı sağlıyor.

—— Magnus-Onarım Servisleri

Sözümüzü müşterilerimize paranın karşılığını en iyi şekilde sunmaktır ve AGSONIC bu sözü yerine getirmeme yardımcı oluyor. ”

—— Paul - Şirket Gördüm

Agsonic ultrasonic cleaner ile% 100 başarı oranına sahibim. Karbüratörleri söküp temizleyiciye atarız. Makineden çıktıklarında mükemmel olacaklarını garanti ederim. Yeterince söyleyemem. Bu makine ile paranızı on kat kazanacaksınız. Bu gezegendeki en harika araç. ”

—— Juan - Denizcilik Şirketi

Destek malzemesini bazı 3D parçalardan el ile kaldırmak tam gün almak için kullanılır. Şimdi parçaları AGSONIC ultrasonik temizleyiciye yerleştirdik ve temizlenirken başka bir şey yaptık. Üç saat sonra güzel, temiz parçalarımız var. ”

—— Mark

Ben sohbet şimdi

Yüzey İşlemleri Endüstriyel Ultrasonik Temizleme Tankları Ultrasonik Temizleyici 40khz

Yüzey İşlemleri Endüstriyel Ultrasonik Temizleme Tankları Ultrasonik Temizleyici 40khz
Yüzey İşlemleri Endüstriyel Ultrasonik Temizleme Tankları Ultrasonik Temizleyici 40khz Yüzey İşlemleri Endüstriyel Ultrasonik Temizleme Tankları Ultrasonik Temizleyici 40khz

Büyük resim :  Yüzey İşlemleri Endüstriyel Ultrasonik Temizleme Tankları Ultrasonik Temizleyici 40khz

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AGSONIC
Sertifika: CE
Model numarası: T-72S
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1Unit
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: 10working gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 1000pcs / ay

Yüzey İşlemleri Endüstriyel Ultrasonik Temizleme Tankları Ultrasonik Temizleyici 40khz

Açıklama
Malzeme: Paslanmaz çelik 304 Uygulama: Kaplama ve Yüzey İşlemleri
Seçenek: Ultrasonik temizleme Sanayi: Petrol ve Gaz Endüstrisi
Ultrasonik güç: 3600W Isıtma gücü: 9kw
Vurgulamak:

industrial ultrasonic cleaning tanks

,

industrial ultrasonic cleaning system

Yüzey İşlemleri Endüstriyel Ultrasonik Temizleme Tankları Ultrasonik Temizleyici 40khz

Yüksek Kaliteli Kaplama ve Yüzey İşlemleri İçin Endüstriyel Ultrasonik Temizleme

Ultrasonik Temizleyici Kaplama ve Yüzey Kaplama Sanayi

OEM'ler, atölyeler, iş işleri ve oto restorasyon endüstrisi için Kaplama ve Yüzey İşlemlerinin yağdan arındırılması ve temizlenmesi için özel olarak üretilmiş Ultrasonik Temizleme makineleri üreticileri. Otomobil parçaları temizliği için özel tasarlanmış çözümler sağlama konusunda uzmanız.

Kaplama ve Yüzey İşlemleri Ultrasonik temizleme, ultrasonik transdüserlerin kavitasyon agigasyonu sağlamak için kullanıldığı su bazlı bir temizleme çözümüdür ve çeşitli oto bileşenlerinin yağ, kir, debre, gres ve diğer kirleticileri temizlemek için uygun kimyasal madde içeren tankın içini izole eder.

Fren diskleri, direksiyon kolonları, kranklar, pistonlar, valfler, contalar, debriyaj pedleri, aynalar ve daha birçok yıkama gibi her türlü eski parçada uzmanlaşıyoruz.

Makinenin özellikleri:

• Düşük bakım gerektiren makine

• Ağır hizmet temizleme sistemleri

• Kimyasal dostu - SS Pas geçirmez gövde

• Endüstriyel guage faring, dayanacak şekilde inşa

• Herhangi bir üretim hatası için bir yıl garanti

• Tamamen temizleme ihtiyacına uyacak şekilde özelleştirilmiş

• Daha az insan müdahalesi ve daha az hata kapsamı

• Her zaman doğru ve düzgün temizlik

Otomotiv Ultrasonik Temizleyicileri

Fişler, vidalar, cıvatalar, altıgen ve fikstürler, SS bilyalı rulmanlar ve 100 mm uzunluğa sahip parçalar gibi küçük otopartlar için, 4-5 Litre su kapasitesine sahip ve temizleyebilen küçük bir ultrasonik otopart temizleyici öneririz. bileşen tipine ve kirlenme yüküne bağlı olarak 3-30 dakika içinde malzeme kg.

Küçük Ultrasonik Temizleyici, genellikle üretim amacından ziyade bakım amacı içindir. Ayrıca, büyük ölçüde otomobil parçaları temizliği için 3 kademe OEM tarafından, restorasyon şirketleri, otomobil bileşenlerinde arge laboratuarları ve diğer birçok yerde kullanılmaktadır.

Otomotiv Ultrasonik Temizleyicileri, esasen kir, yağ, pişmiş toprak karbonun parçalardan uzaklaştırılması için ultrasonik enerji kullanan sulu bir tank sistemidir. Asfalt, pas, yapıştırılmış contalar ve ağır done don karbon katmanları gibi kirletici maddeler de ultrasonik temizleme ile temizlenebilir ancak daha agresif kimyasallar gerektirir. Başka bir temizleme işleminden farklı olarak, ultrasonik temizleme karmaşık, hafif veya kolayca hasar görebilecek parçaları etkilemez.

Ultrasonik temizleme ekipmanları kullanımı kaplama ve yüzey

AGSONIC ultrasonik temizleme teknolojisi son derece etkilidir, kirleticileri erişilemeyen yüzey alanlarından spreyle yıkamaya veya manuel temizliğe kadar giderir.

Ultrasonik temizleme teknolojisi, imalat, revizyon, servis ve bakım aşamalarında kullanılan karmaşık havacılık bileşenlerinin erişilemeyen en yüzey alanlarına ulaşır. Ultrawave'in ultrasonik ekipmanı, sprey yıkama ve manuel fırçalamaya göre çok daha hızlı ve daha kaliteli temizlik sonuçları sağlar. Solvent temizliğine daha çevre dostu bir alternatiftir.

Tüm ultrasonik banyolar kapak ve sepet ile birlikte verilir

Ürün Açıklaması

Kaplama ve Yüzey İşlem Temizliği, Kamyon Motor Parçaları Temizliği'ne Hoş Geldiniz,

Ultrasonik temizleme işlemimiz, aşağıdaki bileşenleri etkin bir şekilde temizleyebilir: Hava-Uzay ve Uçak Parçaları, Alüminyum dökümler, motor blokları, Karbüratör, Silindir Başlıkları, Motorlar, Motor Bileşenleri, Dişli Kutuları, Filtreler, Borular ve Valfler.


AG Havacılık ve Hava Taşıtı Parçaları ultrasonik temizleme makinesi Havacılıkta temizlik yöntemleri ve işlemlerinde devrim niteliğindedir, Hava ve Hava Taşıtı Parçaları ultrasonik temizleme makinemiz her türlü otomotiv, uçak ve deniz motoru parçasını temizleyebilir, temizlik için ultrasonik teknoloji sağlarken el işçiliğini ortadan kaldırırken ultrasonik teknoloji Üstün temizleme etkisiyle, çoğu parça çevre dostu su bazlı çözümlerle temizlenebilir

Ultrasonik temizleme makineleri, yüksek frekanslı ses dalgaları kullanarak temizleme çözücülerini çalkalama prensibi ile çalışır, ultrasonik çalkalama, büyük miktarlarda enerji salınımını engelleyen milyonlarca mikroskobik kabarcık oluşturur, bu hareket, kavitasyon olarak bilinir, bir parçanın yüzeyine yapışmış kirleticileri yerinden çıkarır , ultrasonik oyuklar temizleme sıvısı ile temas eden her yüzeyi iyice temizler

Model:

seçtiğiniz için ultrasonik tank modelleri:

model Tank boyutu Birim boyutu Ses Ultrasonik güç Sıklık Isıtma gücü kronometre Isıtma sıcaklığı
EnxBoyxYükseklik (mm) EnxBoyxYükseklik (mm) (L) (W) (kHz) (KW) (MIN) (℃)
T-12S 500x300x250 640x440x470 38 600 28/40 1.5 1-99

0-80

T-18S 500x350x350 640x490x570 61 900 1.5
T-24S 550x400x400 690x540x620 88 1200 3
T-30S 600x450x400 740x590x620 108 1500 3
T-36S 600x500x450 740x640x670 135 1800 4.5
T-48S 700x500x500 840x640x720 175 2400 6
T-60S 800x600x550 940x740x770 264 3000 7.5
T-72S 1000x600x600 1140x740x820 360 3600 9

Sistem Nasıl Çalışıyor:

Sistem aşağıdaki şekilde çalışır:

  • Parçalar, verilen paslanmaz çelik sepet veya başka bir tutma tertibatı kullanılarak tanka yerleştirilir.
  • Suya daldıktan sonra BAŞLAT düğmesine basılır ve kapak kapatılır. Ultrasonik sistem açılır ve filtre sistemi otomatik olarak kapanır. Bu sırada parçalar CROSSFIRE ultrasonik sistem ile temizlenir.
  • Çevrim tamamlandıktan sonra sistem otomatik olarak kapanacaktır.
  • Operatörler, parçalar temiz olduğunda geri dönebilirler.

Kapak açılır ve parçaların bir kısmı sepet dayanağının üzerine yerleştirilir. Damlayan sıvılar ultrasonik temizleme tankına geri yönlendirilir Ultrasonik Temizleme Nedir?

"Kavitasyon" olarak adlandırılan bir işlemde, mikron boyutunda kabarcıklar bir çözeltideki değişken pozitif ve negatif basınç dalgaları nedeniyle oluşur ve büyür. Bu alternatif basınç dalgalarına maruz kalan kabarcıklar, rezonans boyutuna ulaşana kadar büyümeye devam eder. Kabarcık patlamasından hemen önce, kabarcığın içinde depolanan muazzam miktarda enerji vardır. Kavitasyon kabarcığı içerisindeki sıcaklık 500 atm'ye kadar olan basınçlarla oldukça yüksek olabilir. Patlama olayı, sert bir yüzeyin yakınında gerçekleştiğinde, kabarcığı, sert yüzeyden 400 km / saate kadar hızla hareket eden kabarcık boyutunun yaklaşık onda biri kadar bir emme jetine dönüştürür. Basınç, sıcaklık ve hızın bir araya gelmesiyle, jet kirletici maddeleri alt tabaka ile bağlarından uzaklaştırır. Jetin doğal olarak küçük boyutundan ve nispeten büyük enerjiden dolayı, ultrasonik temizleme küçük yarıklara erişme ve sıkışmış toprakları çok etkili bir şekilde çıkarma yeteneğine sahiptir.

Kavitasyon nedir?

"Kavitasyon", bir sıvıda milyonlarca küçük kabarcıkların (veya boşlukların) hızlı oluşumu ve çökmesidir. Kavitasyon, yüksek frekanslı (ultrasonik) ses ile üretilen alternatif yüksek ve düşük basınç dalgaları tarafından üretilir. Düşük basınç fazı sırasında, bu kabarcıklar mikroskobik boyuttan, sıkıştırıldıkları ve patladıkları yüksek basınç fazı boyunca büyür.

Gaz Alma Nedir?

"Gaz alma" çözeltide bulunan gazların ilk uzaklaştırılmasıdır. Temizleme çözeltisindeki ayrılmaması veya "sıkışmış Gaz", kabarcıkların etkili bir şekilde oluşamadığı gaz halindeki kavitasyona yol açar, gazlar temizleme çözeltisinden çıkarıldıktan sonra yararlı bir kavitasyon meydana gelir ve oluşan balonda bir vakum bırakır. Yüksek basınç dalgası kabarcık duvarına çarptığında, kabarcık çöker; bu çöküş tarafından salınan enerji, bir deterjanın parçalar ve topraklar arasındaki bağları kırmalarına yardımcı olacaktır.

Ultrasonik Temizleyicimi nasıl "Degas" yaparım?

A. Bir kez su ile doldurulduktan sonra ultrasonikler birkaç dakika boyunca çalışmaya devam etmelidir, böylece fazla hava sıvıdan alınır. Küçük kabarcıkların yüzeye yükseldiği görülecektir, ancak bu gaz kavitasyondur ve temizlik için uygun değildir. Gevşetme periyodunun sonunda, buharlı kavitasyonu gösteren bir tıslama sesi ve sıvı yüzeyde bir çalkalama (soğuk kaynama) meydana gelmelidir.

İletişim bilgileri
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: AGSONIC

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!